Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Hlášky nových znáborovaných policistů

Nazdárek kolegové, všichni a zvláště ti co déle slouží jistě ví, jak se skutečně momentálně vyvíjí personální situace u sboru. Každý má na to svůj názor, tak jako na heslo Pomáhat a chránit. Já jsem z toho docela rozčarován, jak odchází zkušení policisté a ti noví nemají kde čerpat zkušenosti a zcela jsem paf z některých posil a ptám se zda nábor je tak moc důležitý, že se bere co má ruce a nohy. Protože naštvanosti je už moc, zakládám novou kategorii a to TOP HLÁŠKY. Pro začátek uvádím ty, co jsem na vlastní uši slyšel. 1. Já v té uniformě chodit nebudu, stydím se... 2. Nebudu mluvit do vysílačky, ztrapnila bych se... 3. Já nic neviděl, nebudu přeci pak chodit po soudech.. 4. My ale se zbraní cvičit nebudem.... Těším se i na vaše zkušenosti s novými ochránci, ano jsou to těžký kalibry, ale vážně to tak poslední dobou chodí. Některé snad ani nejdou zveřejnit, tedy nemám na to odvahu. Upozornění : Tím nechci nikoho urazit a těch ostatních, co službu vykonávají tak jak mají a s úsilím jim vlastním , si hluboce vážím.
POLDA11 :: Datum založení: 27. 12. 2008 :: celkem 72 komentářů

Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu X1-RAY 22:09:21 03. 04. 2010
default.png
Dobře špunte a jaký myslíš, že je lepší systém? Jihoamerický s vlastní vládou vězňů a gangů (náš se mu silně blíží), nebo ty ojedinělé americké věznice, kde je tvrdá disciplína? Oba víme, že jsou to jednotlivé projekty, jinak státní vězeňství v USA nemá daleko k jihoamerickému.

Ano denvere, ale ta výzva je podle zákona, tak jdi prosím plakat k poslancům a neser se pořád do policajtů OK? Uvažovat jsi mohl, ale ty psychotesty......:-)))))))

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DENVER 21:50:59 03. 04. 2010 blokovaný
default.png
Je mi jasné,že pro některé policisty neni problém zastřelit člověka a to i když jim nejde o život.Policajt pro kterého nemá lidskej život žádnou hodnotu,tak je obrovskej průser.Todle povolání neni vůbec naopak jednoduchý pro policajta,kterej takovej neni.Ono to neni tak jednoduchý tu zbran použít.Zaléží s čím kdo k policii jde.Já sem skutečně jeden čas uvažoval,že tam taky půjdu.Asi bych se pokusil zaměřit na pomoc třeba narkomanům,bezdomovcům a uprchlíkům.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 21:38:54 03. 04. 2010
default.png
X1-RAY [2010-04-03 21:22:38]: no já tu reportáž co popisuje Pikolo znám.I ty z těch jihoamerických věznic!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu X1-RAY 21:22:38 03. 04. 2010
default.png
Špunte zdá se to pošahané, ale pikola se musím zastat. Takových věznic je v USA víc, několik dílů šlo na Discovery a to doufám nikdo nepodezírá z ideové podjatosti. Tvrdý fakt je ten, že mají nejmenší recidivu, soudy dokonce dávají vybrat buď státní vězení třeba na 8, nebo tohle na 4 a při prvním pochybení okamžitě přeřazení do státního, takže dvojnásobná pálka. Víš co bylo zajímavé při rozhovorech s bývalými vězni? Neporuším zákon, už to nikdy nechci zažít...

Denvere ty exote, zrovna ty máš co vyprávět o symptomech a psychotestech... A můžu tě uklidnit ty tele, tady se taky střílí lidi na počkání, od toho je totiž výzva s výstrahou "stůj, nebo střelím"....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 20:53:11 03. 04. 2010
default.png
PIKOLO [2010-04-03 15:14:47]: takových pošahanců je v americkém justičním systému víc! To je jako když si každé ráno kupuji na rohu v trafice cigára a noviny, a když dostanu rakovinu plic, tak za to odsoudí v USA trafikanta a musí mi platit odškodné.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DENVER 20:32:13 03. 04. 2010 blokovaný
default.png
Jinak tohodle šerifa, bych si dovedl představit třeba u Pinocheta a nebo třeba joko důstojníka Securitate atd.Tam by se mohl dostatečně odreagovat.Prostě k policii a do vězení nemaj chodit lidi s těmadle sklonama.Bohužel i u některejch mladejch lidí se projevujou symptomy zla a to by měli objevit ty psychotesty,ale ty né vždy fungujou.Jak tady jednou jeden policista řekl,tak by se měli dělat furt dokola a né jednou a asi by to chtělo je zpřísnit.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DENVER 20:11:44 03. 04. 2010 blokovaný
default.png
Pikolo,já nejsem proto aby byl ve vězeních luxus,ale i vězen je člověk a má se s ním zacházet jak s člověkem.Už sem tady řek,že problém řady policistů je ten,že by jim v podstatě vyhovoval nějakej TVRDEJ DIKTÁTORSKEJ REŽIM,kde se střílí do lidí na počkání.Už sem tu řek asi tisíckrát,že je jsou některý policajti celkem dobrý a hodný lidi a něchtěj nikomu ublížit,ale jsou i takový,který si lidského života moc nevážej a proto je jim třeba blízkej fašismus atd.Oni jdou v podtatě k policii proto,aby si na někom odreagovali vztek a jak už sem tady asi tisíckrát řek,tak díky špatnému fungování IMV to je možný.Já mam pocit,že IMV kolikrát spíš obviní nějakýho policajta,kterej je dobrák a trouba a vyčůranýho policajta,kterej v tom umí chodit,tak neobviněj.Já mam pocit,že řada těch mladejch policistů jsou právě docela pohodový mladý kluci a fakt nikomu ublížit nechtěj.Těmdle policajtům moc držím palce a doufám,že se něco nestane jim.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PIKOLO 15:14:47 03. 04. 2010
default.png
Denvere ty mně jednou těma svýma hláškama zabiješ. To že ve vězeních je to lepší ti řekli bachaři, nebo tvoji kámoši co si tam kroutí trest? Pokud je to lepší pro ty v monterkách nevěstí to nic dobrého. Vězení nemá být dovolená ani skautský tábor pro plátce daňových poplatníků.

Nevím jestli něco říká jméno šerifa okresu Mericopa v Arizoně, Joe Arpaio.

Zřídil v poušti stanovou věznici.


Ve věznici zakázal vězňům kouřit a číst pornografické magazíny, vyházel kulturistické nářadí a zatrhl všechny filmy s výjimkou filmů typu „G” (filmy označené jakousi etickou filmovou komisí jako tzv. „G-rated movies” zaručují, že neobsahují hrubé nadávky a rouhání, extrémní násilí a neobsahují sexuální scény – jsou to tedy filmy „pro děti”. Příklad: Shrek, Rattatouille). Šerif říká: „Jsou ve vězení proto, aby splatili dluh společnosti a ne proto, aby si pěstovali svaly proto, aby pak napadali nevinné lidi, jen co vyjdou z vězení.”

Znovu zavedl „skupinové řetězy“ pro vězně, kteří zadarmo pracují na veřejně prospěšných pracích ve městě a v celém okrese a šetří tak peníze daňových poplatníků

Nedávno zavedl řetězy i pro potrestané ženy, takže ty si teď nemohou stěžovat na diskriminaci.


Vyhodil vězňům kabelovou televizi, dokud nezjistil, že podle usnesení federálního soudu kabelová televize musí ve věznici být. Takže ji znovu zavedl, ale povolil pouze kanál s kreslenými disneovkami a kanál o počasí.
Když se ho ptali, proč povolil zrovna kanál o počasí, řekl: „Proto, aby tihle blbci věděli, v jakým horku musí pracovat, když makají u mě v řetězech”.

Zatrhl jim kávu, protože „má nulovou výživnou hodnotu a vyhazují se tím peníze daňových poplatníků”. Když si vězni stěžovali, odpověděl jim: „Tohle není Carlton, nebo Ritz, jestli se vám tady nelíbí, tak už se sem víckrát nevracejte”.

Koupil také výukové lekce na pokračování historika N.Gingriche z historie USA, jejíž epizody se nějak dotýkaly amerických věznic. Když se ho reportér zeptal, zda má také nějaké lekce z historie demokracie v Americe, odpověděl, že výukové lekce z demokracie, které by pro změnu zase jednou skutečně říkaly pravdu, by uvítal a že by dokonce mohly vysvětlit, proč je 95% vězňů v jeho vězení prvotrestaných – do jeho vězení se vrací jen 5% vězňů.

Když 2.června 2007 ve Phoenixu dosáhla teplota rekordu 470C, tisková agentura AP vydala prohlášení: „Pro 2.000 vězňů, žijících za ostnatým drátem, kterým je obehnán stanový tábor v Maricopské okresní věznici, bylo vydáno povolení svléknout se do spodního prádla, tedy do vyfasovaných růžových boxerek”.

Několik dní nato, ve středu 6.června, stovky mužů, oblečených do růžových slipů, se bavilo ve stanu, v němž teplota dosahovala 530C. „Tohle je peklo, jsme tady jako v peci” – řekl Ernesto Gonzales, který strávil ve věznici 2 roky z celkového trestu 10 let. „To je nehumánní!”

Joe Arpaio, který oblékl vězně do růžového prádla a přinutil je jíst boloňské špagety, neprojevil s vězni ani špetku sympatií: „Kriminálníci mají být potrestáni za svůj zločin – a ne žít v luxusu do doby, než budou podmíněně propuštěni, aby vylezli ven a znovu páchali další zločiny, takže se vrátí zpátky a budou tu žít za peníze daňových poplatníků a budou si užívat věcí, kterých si mnozí poplatníci nemůžou dovolit.“
V ten den, kdy si vězni stěžovali na horko ve stanech, jim všem řekl: „V Iráku je v tyhle dny teplota kolem 49-550C a naši vojáci tam jsou taky ve stanech a musí celé dny pochodovat na pálícím slunci a v plné polní a jsou pod palbou, a to přesto, že nespáchali žádný zločin jako vy, tak držte svoje nevymáchané zatracené držky”.

Jen tak dál, šerife! Když všechny věznice budou jako ta vaše, mohlo by být o trochu méně zločinů a nemuseli bychom být v situaci, jako teď, kdy máme stále přeplněné věznice.


To je frajer dle mého gusta. Toto je patřičná satisfakce lidem, kteří byli okradeni, přepadeni, zmláceni a zmrzačeni.

A to je recept na zločin ve všech zemích.

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DENVER 14:12:56 03. 04. 2010 blokovaný
default.png
Já držím mladejm policistům palce.Mam pocit,že je mezi nima i dost pohodovejch a dobrejch lidí.Ve vězeních je to prý už značně lepší,než to bylo,co se dozorců týče.Spoustu dozorců je už prý úplně v pohodě.U policie to asi eště nějakou dobu potrvá.Neni k tomu stále politická vůle.Spíš to SNAD vyřeší čas.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TONYK 08:30:51 03. 04. 2010
default.png
Nejlepsi hlasky od novacku jsou typu:

Pul hodiny pred koncem sichty na 158, kdy dodelavam papiry a modlim se, aby uz nic nevylitlo a ja to v klidu dodelal, nez skonci sichta, se me zepta, jestli uz muze jit domu...

Na jedny z prvnich jeho nocnich se me o pulnoci zepta, jaktoze jsme to jeste nejeli zapichnout, ze uz je ospalej...

Kdyz mu clovek rekne neco o ustrojovy kazni, ze v tomhle tejdnu jezdej kontroly, tak blbe kouka, ze si na nej vymejslim naky kraviny...

Cim vic novejch prichazi, tim min jich chce delat... Jeste ze se ten sber uz zastavil... ;) Jinak vsem preju hodne trpelivosti s novejma, s nama starsima i s tema nejstarsima... Kazdej obcas udelame nakou botu, dulezity ale je se z toho poucit... :)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio