Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Jaké kliky u fyzických testů???????

Zdravim, potřebovala bych poradit. Za 14 dní dělám testy fyzické zdatnosti v Olomouci. Z běhu nemám strach a celomotorák natrénuju. Ale kliky nevim jak zvládnu. Potřebuju vědět, jestli se dělají s úzkým nebo širokým úchopem. Široký udělám 14,takže do minima se vlezu, ale úzkých?? Heh...poraďte prosím jak to tam je.Díky
NIKA-EX :: Datum založení: 08. 01. 2009 :: celkem 20 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu HONZIK 15:51:45 23. 01. 2009
default.png
To jaké kliky budeš dělat záleží pouze a jenom na tvém instruktorovi, většinou je jim to jedno, ale najdou se i takový, kteří ti přesně řeknou jak to má vypadat a pokud je budeš dělat jinak tak ti je neuznají. Ale myslím si, že 14 kliků se dá udělat bez problému jakýmkoliv stylem.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ASTALAVISTA 15:54:46 11. 01. 2009
default.png
Zase je ale fakt, že kliky nejsou všechno... taky sem jich moc neměl ( tim nemyslím,že jsem měl minimum) ale prostě to není moje parketa, zase jsem ale neměl problém s celomotorákem a během (člunkovej je komedie, to se taky nedá počítat), tam sem měl tolik bodů, že sem ty kliky ani vlastně nepotřeboval, stejně bych se dostal - dělal jsem ještě podle starých požadavků ( 44 bodů a 11 minimum z disciplýny ) Ale jak tady tvrdí ostatní, splněním a přijetím to nekončí, chce to i dál něco dělat, každý není na to zvedat železo v posilce, ale třeba nějaký bojový sport, běhat, občas si jít zamlátit do pytle... je toho dost co se dá s tělem dělat. Jinak přeju hodně štěstí a ať ti vyjdou dobře ty zdravotky.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SCOTISH 19:21:27 10. 01. 2009
default.png
Ahoj já jsem na fyz.byla tento týden v Praze a tam chtěli dlaně v úrovni ramen a dotýkat se nemusíš hrudníkem jen jde o to prohnutí v loktech což mi přišlo lepší než až na zem, a začíná se z lehu ,od prvního zvednutí to začnou počítat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VENDELIN2 13:17:22 09. 01. 2009
default.png
Barčo, nechci tě nějak odrazovat, ale níže jsi ve svém příspěvka psala, že si před 6 měsíci prodělala infekční mononukleózu. Prosím ber v potaz, že dle výhlašky sb124-06, může být uchazeč do dvou let po prodělání infekční mononukleozy klasifikován jako D, tedy nezpůsobilý. Stačí, abys měla trošku vyšší hodnoty u ALT a AST a neprojdeš. Pokud ti tvůj doktor do výpisu uvede, že si mononukleozu prodělala, budeš muset doložit veškeré jaterní testy. Každopádně doporučuji se informovat, abys to mašinérií, která tě čeká, neprocházela zbytečně. A držim palce.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BARCA 15:48:42 08. 01. 2009
default.png
s.lv: Re: to je mi líto, že Ti to nevyšlo s tou mononukleozou. Já to mám pořád v krvi, ale jaterky už mám relativně dobré. Dnes jsem se bavila s lékařkou, která mi dodnes tvrdila, že to není problém, když zvládnu testy. Jenže je to maličko obtížné s tou námahou,někdy je mi ještě zle,ale snažím se to překonat, protože mě to hrozně omezuje.No a dnes mi volala lékařka,že pokud budu mít zvýšený jaterky,tak že nemám šanci. Takže v pondělí jdu na testy a jestli to bude špatný, takn a ty fyzický asi a ni nejdu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LENNY 15:30:13 08. 01. 2009
default.png
Zdravím, podle zkušeností je bojařům celkem jedno, jaké kliky děláš, u holek hodně přihmuřují oči, co si budeme povídat...zažila jsem kluka, který se po desátém kliku rozklepal a šel k zemi, šílené! To, že uděláš 14 kliků, je opravdu hodně málo. Měla bys přemýšlet do budoucna a ne jen na to, aby jsi se k PČR dostala. Je mi na nic, když vidím některé kolegyně, které mají sotva 160 cm a 45 kg i s postelí, nevadí mi až tak jejich fyzické předpoklady jako výroky typu: já se spoléhám na kolegu, že za mě všechno udělá, přeci si s nikým nebudu špinit ruce, od toho je tu chlap...to je opravdu ubohé! Pánové, já se vám nedivím, že nechcete chodit s holkama do služby...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu S-LV 15:00:14 08. 01. 2009
default.png
Taky jsem měl kdysi mononukleozu a z daleka ne tak dlouho jako Ty a přes rok jsem měl potom kvůli játrům poměrně přísnou dietu(kteroužto dodržovat u PČR je dost problém) a podstatná zdravotní omezení spojená především s fyzickou aktivitou. V důsledku toho se mi tehdy zavřely všechny dveře k PČR a přišel i dvouletý odklad zákl. voj. služby ... Ale dnes je to koukám trochu jinak :-( Nicméně Ti držím palce.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BINKYS 14:40:13 08. 01. 2009
default.png
A ještě jednu věc by si měli nově nastupující uvědomit - většina z vás začne sloužit tzv. na ulici a je jen na vás, jak se o sebe postaráte při zákroku. Svoji fyzickou silou a používáním DP chráníte především svůj život a zdraví! Hned po tom kolegův a pak těch ostatních.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BINKYS 14:37:53 08. 01. 2009
default.png
Já ti odpovím proč se dostala - protože to kolikrát není výběr, ale jak zde již bylo níže napsáno, je to SBĚR

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MORAVEK 14:35:18 08. 01. 2009
default.png
Odpověď je jednodušší než Tvůj dotaz. Co jsem měl možnost vidět u nás na oddělení, tak 70% nováčků, kteří zvládnou "nepřekonatelné" fyz. testy se okamžitě vrací již k zažitému životnímu styl (gaučing, kalorická strava...). Málokdo si dokáže uvědomit, že "Hlídková služba" se to jmenuje proto, že drtivá část služby probíhá v terénu. Oblíbeným koníčkem by tedy měla být pěší turistika či přespolní běh... Mno...promiňte pláč starému nekňubovi. Těch několik měsíců to nováček před školu vydrží než ho odvelí do SPŠ kde (jelikož už je přijat a to přece jde) předvádí možná mnohem horší výkony než při přijímacích testech. Asi je zbytečné dodávat, že je to celkem ostuda a né jen jeho ale i mateřského útvaru a starší kolegové jistě potvrdí jak to vlastně u nás chodí...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)