Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Příjmací řízení

Dobrý večer. Předem bych rád pozdravil všehny lidi, kteří chodí na tento web ať již hotové policisty, případně uchazeče nebo fanoušky všeho co se týká policejní práce a popřát jim mnoho úspěchů. Jsem uchazeč a rád bych se podělil s ostatními uchazeči o tom jak se připravuji na příjmací řízení já. Vezmu to pěkně po pořádku: 1) PSYCHOTESTY můj názor je ten, že příprava na psychotesty je stejně důležitá, jako na všechny ostatní části příjmacího řízení. A to už jen z toho důvodu, že potencionálního uchazeče psychycky uklidní to, že udělal všechno proto, aby dosáhl svého cíle. Nejhorší bič na psychyckou pohodu je vědomí toho, že jdu na nějaký test, který rozhodne o mém budoucím životě naprosto nepřipravený. Stejně jako fyzička, tak i psychyka se dá trénovat. Není to žádný podvod, který by mohl ohrozit nějakého budoucího parťáka na životě, jak jsem se v předchozích příspěvcích dočetl. Jako posiluju, abych byl silnější, tak trénuju i své duševní neviditelné schopnosti, jako je prostorová představivost, paměť, matematika a logika. Zakoupil jsem si k tomu velkou knihu všelijakých testů na všechny oblasti co jsem vyjmenoval. Na druhou část osobnostní se nepřipravuji. Tuto část ponechám osudu. Budu doufat s důvěrou sám v sebe, že se pro tu práci hodím. 2)FYZICKÉ TESTY Příprava probíhá asi takhle: Kliky - pondělí, středa, pátek. Zatím 3 série po 12ti opakováních. CMT - Tři série pokaždé naplno 2 minuty. Cvičím to tak 6 dní v týdnu. Na člunkový běh jsem se zatím nepřipravoval. Běh 3km úterý, čtvrtek sobota. Spočítám si jakým konstantním tempem se to dá zaběhnout pod 3:30 a to tempo 14 dní před fyzickými testy si budu držet. 3) ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKA : Od silvestra nepiji alkohol. Piji různé bylinkové čaje. Cvičím jógu. A nic víc se asi dělat nedá. Pokud máte nějaké zajímavé postřehy budu rád, když je napíšete do fóra. Ještě jednou přeji všem uchazečům hodně štěstí při výběrovém řízení a uvidíme jestli se uvidíme na ZOP v Praze. Honza
INDEPENDENT :: Datum založení: 28. 01. 2009 :: celkem 54 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu BARIIIIII 17:41:16 23. 02. 2009
default.png
Ahojky mohla bych se zeptat jak to maji zeny s klikama?jestli to delaji stejne jak muzi nebo jak?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BOB52 16:02:30 15. 02. 2009
default.png
Kliky na čas nejsou, jedeš dokud můžeš. Pouze nás upozornili, že nesmíš zastavit a odpočívat. Teoreticky, můžeš klikovat třeba hodinu :), pokud to zvládneš. Tak trénuj, ať jim vytřeš zrak, přeju hodně štestí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TOMY 15:37:29 15. 02. 2009
default.png
Jo a eště jsem zapomněl: ty kliky nejsou na čas? Prostě kolik jich uděláš na jeden zátah jo? Díky a měj se

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BOB52 15:23:38 15. 02. 2009
default.png
To si rozhodně dávej pozor a na propnutí taky. Já jsem si jich napočítal 31, ale uznáno jich bylo jen 25. Proto je lepší jich udělat méně, ale pořádně.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TOMY 14:49:02 15. 02. 2009
default.png
Díky moc, já je dělám skoro na zem, tak si budu dávat pozor na to dotknutí :-) on je to pak dost rozdíl v těch klikách co :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BOB52 14:34:14 15. 02. 2009
default.png
Jasně, celá sestava je počítána za dvě provedení. Kliky, lehneš si na břicho, ruce na úroveň ramen a jdeš nahoru do maximálního propnutí paží a opět dolů, dotkneš se hrudníkem země. To, že je někde napsáno, že ruce jdou minimálně o 90 stupňů, neplatí. Tekže až budeš trénovat, tak je takto trénuj. Já šel na testy celej natěšenej, že jich udělám 50 bez toho abych trénoval, ale ihned jsem byl vyveden z omylu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TOMY 13:31:44 15. 02. 2009
default.png
Ahoj, za pár týdnů si budu podávat přihlášku, už chvíli trénuju, jen se chci ujistit, že dělám správně ty cviky. Chtěl bych se proto zeptat někoho kdo nedávno dělal (prošel) fyzické testy. KLIKY: opravdu je po vás chtěli až na zem, tj. hrudníkem se dotknout? Nebo stačí to jak píšou na policie.cz: začíná se z leže a potom aby se ruce ohly nejmíň do pravýho úhlu? CMT: Každý postavení se je jako jeden cvik - takže ta sestava (stoj-na břicho-stoj-na záda-stoj) se počítá za dvě provedení? Je to tak? Díky za odpovědi...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MAISNER 20:19:01 06. 02. 2009
default.png
Yiolinar-vlasta má pravdu(i s tím, že tady diskuze už probíhala). THC - krev 2-3 týdny, moč až tři měsíce na papírky z lékarny(60kč), při laboratorních testech až půl roku. Ukládá se v tucích, takže záleží na tělesné stavbě.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu AKARA89 20:09:54 06. 02. 2009
akara89.jpg
je to dost stručný. Po maturitě se chci přihlásit a hrozně moc mne to láká, ale zase se bojím psychotestů a fyzických, ale zase dělám bojový sport capoeiru a moc se těším až budu také v PČR

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TOMYY 01:35:51 31. 01. 2009
default.png
Máš pravdu. Můžu jen souhlasit.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio