Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Recenze taktické vesty MilTec

Konečně jsem ušetřil peníze a pořídil si pro své výpravy taktickou vestu od společnosti Miltec. Zde jsou první pocity. Přední část vesty tvoří universální vazbou. Ve vrchní částí můžete nalézt užitečné kapsy na drobné předměty jako jsou peníze, občanka či tužka. Hodí se suchý zip na hadičku nebo kabeláž radiostanice. Centrální část můžete snadno vyměnit pomocí odepínání. Zadní díl je jednoduchý, pouze pošitý universální vazbou. Nalezneme zde poutko na uchopení vesty či odtah raněného. Po 2 týdnech používaní je první dojem velmi dobrý. Vesta působí pevným dojmem, využívá moderní materiály a techniky zpracování. Výhodou je univerzální velikost, která umožní půjčování kamarádům. Koupeno zde: https://www.army-store.net/takticke-vesty/
DAFID :: Datum založení: 14. 08. 2017 :: celkem 0 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio