Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

ÚVAHA: K POLICII S VÝUČNÍM LISTEM (REDAKCE)

ÚVAHA: K POLICII S VÝUČNÍM LISTEM
výuční list
Foto: internet

V prosinci 2017 se objevilo na hudební stanici Óčko video, v němž tisková mluvčí Policie ČR, Ivana Nguyenová, hovoří o tom, že od roku 2018, bude Policie ČR přijímat uchazeče bez středoškolského vzdělání, resp. uchazeče s výučním listem. V řadách policistů tato informace vzbudila také negativní reakce. Ale je to skutečně špatné rozhodnutí?

Autor: Lukáš Heinz
Publikováno: 09. 01. 2018
zpět na článek

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu JAN 00:46:46 26. 06. 2018
default.png
Je velice úsměvné, vysmívat se někomu, že je odpad, spodina, apod. Znám mnoho policistů, kteří si dělali maturitu při zaměstnání, v době kdy u PČR již sloužili, na úkor svých kolegů, dostávali studijní volno, na nočních pospávali, to dělali i ve škole. Stejně tak tomu je i nyní, neznám případ, že by někoho vyhodili ze studia Bc, nebo Mgr. Tito "vysokoškoláci" se u policie ČR dělají jak na páse. Jde jen o tituly!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VETERAN2 22:27:16 10. 01. 2018
default.png
Nábor vyučených jsem zažil dvakrát. Celkem vím o 5 lidech. Všechno blci. Z toho 2 ultra. Možná to není pravidlo, ale já jsem prostě neměl štěstí.
Nevím, kde likvidují velké firmy malé řemeslníky. Snad u veřejných zakázek. Ale ty dnes tak jako tak živí jen úzký okruh kamarádů.
Pokud je řemeslník schopný, vydělává mnohem víc než policajt a zakázek má tolik, že si může vybírat. To ví každý, kdo v poslední době nějakého řemeslníka potřeboval. Jistě potvrdí i Hammer. Když je fachman k ničemu, bude k ničemu i u policajtů.
Jak dokonalý je současný systém ví každý, kdo v něm slouží. To snad ani netřeba připomínat.
Nejlepší je vytvořit pomínky, aby neodcházeli lidi po pár letech, ale to nikdo nedokázal od revoluce. Kolotoč odchodů a náborů bude pokračovat a obměna sboru bude čím dál, tím rychlejší.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS-HEINZ2 21:19:50 09. 01. 2018
Lukas Heinz.jpg
CATANI [2018-01-09 20:44:44]: Díky držet se nemusím. Oni mně ti do kterých se trefuju nejspíš rádi podrží sami.... pod vodou. :-D

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CATANI 20:44:44 09. 01. 2018
default.png
Chlape zdravím, dlouho jsem tady nebyl. Ale zase jakoby jsi mi psal z duše. Akorát si myslím, že ještě si hodně bereš servítky. Drž se.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio