Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Fyzické testy CS - gymnastika a akrobacie??

Zdravím, za týden mě čekají fyzické testy k CS. Až doteď jsem měla za to, že fyzické se zde skládají z člunkového běhu, kliků, celomotorického testu a běhu na 1km (jak to ostatně píšou i na stránkách). Do příloh mi ovšem přišla informace ještě o další, páté disciplíně - gymnastika a akrobacie. Máte někdo zkušenosti s tím, že by i gymnastika byla součástí fyzických testů? Pro ukázku cituji : "....stoj na rukou – kotoul do sedu, vzpažit – hmit předklonmo – kotoul vzad do zášvihu – stoj na rukou – (vzpor dřepmo) - vztyk- s výkrokem levé přemet stranou- stoj rozkročný upažit – přísunem pravé půlobrat vlevo – výkrokem pravé přemet stranou – stoj rozkročný upažit...." Díky za každou odpověď.
SURI :: Datum založení: 03. 09. 2019 :: celkem 8 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu DOGING 08:42:37 05. 09. 2019
default.png
I u pátračů mám pochybnosti, kolik bych jich to zvládlo :D :D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SURI 08:14:50 04. 09. 2019
default.png
Tak podávám info i pro ostatní --> gymnastika a akrobacie je zařazena do fyzických testů pro uchazeče, kteří se hlásí na pozici "Pátrání".
Druhé tarifní třídy se to tedy netýká.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SURI 18:09:39 03. 09. 2019
default.png
APEP [2019-09-03 15:52:51]: No však jsem se z toho také orosila :D
Přišlo mi to mailem, jakože "instrukce k jednotlivým disciplínám", tak to projíždím, klasicky kliky, člunkový, běh a celomotorák a najednou na poslední položce tato gymnastika :D
Chystám se tedy ještě optat e-mailem přímo náborářku, co mi to poslala, tak uvidíme. Jen doufám, že to fakt nejsou nějaké novinky. Každopádně díky za odpověď, trochu mě uklidnila :)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu APEP 15:52:51 03. 09. 2019
default.png
?? To musí být nějaký omyl, tohle nezvládnou ani běžní instruktoři :-D Pokud se nehlásíte k SON tak vás to trápit nemusí. Obsah testů je dán vnitřním předpisem a ten se teď určitě neměnil

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)