Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Přestup v rámci okresu

Ahoj chtěl jsem poradit. V poslední době uvažuji o přestupu mezi OOP v rámci okresu. Na útvaru sloužím bezmála 13 let a chtěl bych změnu. Nejenom, že to v posledních letech na oddělení upadá a nikdo na něj nechce, ale chování vedení raději nebudu komentovat. Oddělení je v podstavu a nikdo tam nechce jít. Na rozdíl od druhého 10 km vzdáleného, kde je normální vedení lidi a vše funguje. Mám obavu, že když si dám žádost, tak mi ji okresní zamítne. Mám ještě jinou možnost? Odvolat se na kraj či na prezidium ? Pomůže mi to ? a nebo je možnost odejít do jiného kraje, ale určitě jím tímto nechci vyhrožovat, takový nejsem. děkuji za rady či případné zkušenosti.
KUBINAS :: Datum založení: 08. 09. 2019 :: celkem 0 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio