Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Rozpětí rukou u kliků

Zdravím všechny, v popisu kliků na stránkách policie je napsáno, že špičky prstů musí být v úrovni ramen. Znamená to, že nezáleží na rozpětí rukou, ale jen na tom, že ruce nesmí být v úrovni hlavy nebo naopak prsou? Je totiž velký rozdíl mezí tricepsovým klikem, kdy jsou ruce skoro u sebe a jakýmkoliv jiným klikem, kdy mám ruce dál. Prosím o odpověď hlavně ty, kdo mají za sebou pokud možno nové fyzické testy. Děkuju
MICHALL-K :: Datum založení: 18. 05. 2009 :: celkem 5 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu RAVANELI 15:54:00 19. 05. 2009
default.png
pokud chces jit k policii, tak by ti nemely kliky at uz s rukama pod telem, nebo s rukama od tela delat problemy. jinak preju hodne zdaru:)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PILNIK 10:47:21 19. 05. 2009
default.png
Prostě lehnout na zem, prsty k ramenům a jedeš nahoru. Tam pořádně propnout a dolů jsem dal radši jemný dotyk. Toť vše:)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MICHALL-K 19:43:03 18. 05. 2009
default.png
Pokud vycházím z tohot zdroje http://www.policie.cz/clanek/posouzeni-fyzicke-zpusobilosti-uchazece.aspx, tak se tam nic nepíše o dlaních. Pojem "technický klik" mi taky nic neříká. Vzhledem k tomu, že testy nemáš za sebou, prosím nepruď. Děkuji

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BOB52 18:41:01 18. 05. 2009
default.png
Provedení je asi takovéto: Lehneš si na břicho, ruce dáš pod sebe k ramenům tak, že se palce dotýkají ramen. Tlakem se zvedneš. V nejvyšší poloze musí být ruce propnuté a v dolní poloze se musí hrudník dotýkat země. Operovat s tím, že na stránkách je napsáno, že ruce mají jít o 90°je zbytečné. Platí pravidlo 1 a pravidlo 2. Záleží ovšem na koho narazíš, když budeš mít velké štestí, tak budeš u někoho, kdo toleruje ruce dál od těla a nedotknutí se země a nepropnutí paží. Ale raději s tím nepočítej.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu POOKY 18:14:52 18. 05. 2009
Pooky.jpg
Zdravím, kdyby jsi četl pořádně tak se jedná o technický klik, tedy to rozpetí nemáš jak u tricepsového kliku, prsty jsou v úrovni ramen, dlaně vedle ramen. Já teda fyzické testy za sebou nemám, budu teprve dělat psychotesty, ale to až 15. června :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio