Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Neprojití u psycho testů, jak pokračovat dál.

Zdravím. Jsem chvilku po psycho testech,nebyl jsem připraven na matiku.Tak rači počítám, že jsem neprošel. Jak dále postupovat ohledně práce u policie. Nebo se dají zkoušky v nějakém termínu opakovat.Asi jsem nebyl dost pozorný při výkladu zkoušejícího, jak postupovat dál. Děkuji Jirka
HLAVA :: Datum založení: 21. 05. 2009 :: celkem 102 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu HRUBY 18:32:27 28. 12. 2009
default.png
Na tu matiku jsem nebyl taky připraven.....Tam se nejedná o to, vypočítat vše, ale o to jak jsi schopen pracovat pod tlakem. Je jasný, že to mají v tomhle jednoduší ti co mají krátce po škole ( ne jako já 15 let po o)))
pokud testy neuděláš máš konečnou. Ty můžeš opakovat až za dva roky

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KANTERAL 11:05:52 05. 06. 2009
default.png
Hele a proč mi teda personální říkala, že chce životopis pro grafologický posudek. Myslel sem, že víc záleží na tom životopisu než na tom dotazníku.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TAHAC 19:10:15 04. 06. 2009
default.png
Neres to a odpovidej podle pravdy. Rozhodne tyhle dve otazky nestaci k tomu, aby usoudili, ze jses agresivni...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HELLRIDER 19:01:04 04. 06. 2009
default.png
Asi je hloupost ptát se, jestli se tam vyskytují otázky typu: Dokáže Vás rozčílit i maličkost? Dokážete v rozčílení uhodit do stolu? Zajímalo by mě, když na typy těchto otázek člověk odpoví ANO, jestli je to konec, protože z toho vydedukují, že je agresivní :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 12:33:33 04. 06. 2009
default.png
4 kanteral, no já přesně vím o čem mluvím, nehledě na to, že znám dámu která se grafologií již léta zajímá ( soudní znalecké posudky, falza podpisů, závětí, šeků apod.) tedy nejen to co je skryto ve sklonu písma, obloučcích atd. Chtěl jsem jen napsat, že toto není úloha pracovní psychologie, a nepředpokládám, že by se životopisy zájemců o službu k PČR předávali ke grafologickému zkoumání na OKTE nebo kriminalistickému ústavu, či k civilním soudním znalcům.U svých posledních testů jsem dotazník vyplňoval na učebně/zasedačce/. PČR již nyní nemá dost peněz na úhradu soudních znalců při běžném trest.řízení. Až zase takovou personální tísní policie netrpí - počtem zájemců), aby jí nestačilo běžné přijímací řízení. Možná leda by se jednalo přímo o agenta 007 ( s právem zabíjet-viz. ty dvě nuly). Nic víc a nic míň!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KANTERAL 10:11:03 04. 06. 2009
default.png
Vůbec nevíš o čem mluvíš. Ten životopis píšeš doma a potom ho doneseš příslušnýmu personálnímu a ten ho pošle psychologovi. Zkus si dát na rozbor třeba životopis nebo pouhý dopis grafologovi a divil by ses co o tobě dokáže vyčíst.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GENERACNI-SPUNT 21:52:38 03. 06. 2009
default.png
S tou grafologií u životopisu je to fíčovina. Úkolem pracovní psychologie není grafologicky rozbor, příp. spisová úprava písemnosti (životopisu). Nehledě na to, že několik posledních příloh k dotazníku před psycholog. vyšetřením jsem měl na předtištěném linkovaném papíru který byl součásti dotazníku, tedy byly dány i okraje (úprava). Nevylučuji však, že může být u dotazníku i vložený čistý list. Důležitější je evidentně obsah dotazníku, který může korespondovat s některými dalšími otázkami v dotazníku, příp. u pohovoru (vylepšovat si svoji anamnézu tudíž nemusí být to nejlepší).

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PITR 20:08:45 03. 06. 2009
default.png
Zdravím, mohl by mně prosím někdo upřesnit jak je to s tím testem na rychlost a přesnost s těmi bílými a černými kuličkami?? díky moc

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CATANI 19:57:00 02. 06. 2009
default.png
Zkusit to u jiné firmy víckrát to nezkoušet. Je to smutné, ale je to tak.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PITR 19:52:02 02. 06. 2009
default.png
hmmm, tak to je zajímavej postřeh, něco na tom asi bude..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)