Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Vaněk

Zdravím všechny diskutující. V uplynulých dnech se přes naše útvary přehnal náměstek krajského ředitele z Brna plk. Vaněk a já jsem naprosto v rozpacích z toho, co předvádí... Nebudu popisovat detaily, to bych tu strávil odpoledne, ale že po jeho vystoupeních padají do mdlob starostové obcí, ředitelé ZŠ atd., pochybující o jeho zdravém rozumu, to mi přijde opravdu moc. Máte někdo podobnou zkušenost? Díky pro info: www.policie.cz/clanek/plk-judr-jaroslav-vanek.aspx
X-SAT :: Datum založení: 03. 06. 2009 :: celkem 16 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu HAMMER 13:18:35 23. 01. 2011
default.png
K tomu, aby jsi ale pochopil, co Vaněk říká, jsi musel svoji práci znát, musel jsi umět zákony a znát souvislosti. A mít zájem a o své práci přemýšlet. On mně od začátku ve stylu práce naší pořádkové mluvil z duše a nejen mně, jak jsem zjistil.
Pak to bylo o tom kroucení hlav: neznáš svoji práci a nevíš, o čem mluví. Hledáš, jak to nejde a on říká, jak to jde - nikdy mu nemůžeš rozumět. Všechno to mělo hlavu a patu.
Další věcí je, že u policie je všechno tak neuvěřitelně překrouceno, že každý jednoduchý a účinný "sedlácký" názor musí narazit.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 1)
Poslat zprávu MYTHOS 13:00:52 23. 01. 2011
mythos.jpg
HAMMER [2011-01-23 12:45:40]: Já souhlasím. Však si na "jeho dobu" nestěžuji. Je to přesně jak píšeš - všechno šlo. Jen jsem měl možnost být osobně na jednom z jeho "povídání" a jakmile to skončilo, všichni jsme nevěřícně a udiveně kroutili hlavou a mysleli si svoje. Blázen nemusí být vždy ta špatná varianta. Myslím, že si dokonce kdysi všechny policisty, kteří byli NABRÁNI pro JmK pozval po jednom do kanclu a probíral s nimi, kam je umístit :o)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 1)
Poslat zprávu HAMMER 12:45:40 23. 01. 2011
default.png
MYTHOS [2011-01-22 13:59:13]: Co se týkalo jeho činnosti do jeho totálního selhání skrz "kus prochcaného masa", lepší blázen, než lump! Dobrý četník musí být blázen, jinak se to dělat dobře nedá. Za něho všecko šlo a kdo hledal způsoby a ne důvody, nemohl nadávat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MYTHOS 13:59:13 22. 01. 2011
mythos.jpg
Také jsem ho zažil. A i přesto, co tu píše lafree (odměny, foťáky-kterej sem nikdy neviděl, termoprádlo) si myslím, že je to blázen.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LAFREE 11:31:06 22. 01. 2011
default.png
Já zažil Vaňka v Brně když jsem byl na obvodě. Je fakt že nás včechny namíchnul těma vestama, ale na druhou stranu upřednostňoval uniformy před SKPV. Když byly peníze na odměny vždy jsme všichni něco dostali, dokonce když byl podstav lidí tak dával za každých 50 odpracovaných přesčasových hodin odměnu a to opravdu každému četníkovi bez rozdílu automaticky. Taky jsem od něj stejně jako většina kolegů na obvodech dostal k vánocům fotoaparát abychom mohli dokumentovat tr. činnost i po cestě do práce či z práce, atd.... já na Vaňka vzpomínám v dobrém, byl to jeden z mála funkcionářů co pro obyčejné četníky něco udělal

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 07:26:56 22. 01. 2011
default.png
No tak vzhledem k tomu, jak si tento člověk počínal nedávno ve svém případu tělesné přirostlosti s jakousi soužkou praporčicí v kauze jejího bratříčka - drbana proti kolegům policistům, co ho stíhali, nepovažuju ho tímto za četníka. Jestliže se někdo postaví na stranu drbana, je drban sám. Kdo zlu nezbraňuje, sám se proviňuje. Jaro, vysleč ten mundur a běž zpátky do kolchozu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 06:46:59 14. 09. 2010
default.png
ADMONT [2010-09-11 22:41:19]: Cože? Nikdo že Vaňkovi neodporuje? Co jste to za četníci? Četník se má bát akorát svého svědomí.
My jsme mu odporovali, vysmáli se mu a on nás za to všecky dostal že všecko, co nakecal, taky splnil. Posera chce někoho kritizovat? Tak v tom případě věřím tomu, že ten někdo po něm asi chce práci, kterou on není schopen zvládat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ADMONT 22:41:19 11. 09. 2010
default.png
Tak pokud se zde mluví o tom Vaňkovi, který je na Krajském ředitelství policie Zlínského kraje, tak rozhodně nesouhlasím, aby takový člověk zastával tak vysoký post u PČr. Možná někdy myslel v prospěch řadových policistů, ale teď to určitě nemohu tvrdit Ale jak může někdo, jehož přímý podřízený zpronevěřil několik milionů, může nadále vykonávat takový post a to bez vyvození nějakých závažných důsledků. To, že jeho syn studoval protekčně na akademii a měl raketový vzestup u PČR nebudu psát. No a k slavným reformám, které pan Vaněk prosazuje jsou věci, které policejní sbor zbytečně zatěžují. Např. přechody - nevím proč by u přechodu měl stát policista- myslím si, že je to velice drahý retardér- místo policisty mohou stát školníci, lidé s nařízenými obecně prospěšnými pracemi, nebo i dobrovolní občané, kteří by byli patřičně vybaveni a proškolení. Policisté by mohli dělat svou práci. Rozhodně jsem pana Vaňka slyšel několikrát mluvit a vůbec jsem s ním nesouhlasil. Nikdo mu neodporuje, aby nepřišel o svůj flek, či aby ho nepřevelel. Takový manager by na takovém postu neměl být. Ale to je jenom můj názor.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NONAME 22:51:02 09. 07. 2009
default.png
Jak to, že znáš mého VO, když pracuji víc jak 500 km od Brna? :-) :-) :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PIXEL 22:29:38 09. 07. 2009
default.png
pro Hammer. Velmi zajímavý pohled na pana Vaňka. Já jsem odjinuď, takže ho osobně neznám, jenom vím, co o něm jde napříč republikou za zvěsti. Pokud je pravda co píšeš, tak bych na něho musel změnit názor. Z vlastní zkušenosti vím, že fámy a pomluvy od netáhel a takypolicajtů se šíří hodně rychle a nejde jim zabránit. Přitom mnohdy na nich není ani zrnko pravdy.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio