Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Nováčci

Proč všichni tolik nadáváte na nováčky? Oni za to nemůžou že sou u sboru noví a nic neumějí - do žádné prácě učenej nespadl a zvlášť ne do té naší. Za stav, který momentálně panuje u policie nejsou zodpovědni nováčci, ale ani zkušení policisté - tam kde sme teď můžeme děkovat jistému panu ministru a celé vládě, která nám svými zákony háže klacky pod nohy a přebarvuje nám služebny na modro abychom byli v souladu s EU. Je pravda, že přijímací testy se snižovat neměli, protože je potřeba určitá psychycká odolnost a dobrá fyzička, ale zase za to nemůžou ani občané ani my - buďme rádi že aspoň někdo tu práci chce dělat a je mi jedno jestli mu je 19 nebo 35 - já osobně si myslim že ti kluci od těch 19 do těch 25 jsou ideální pro HS kam je jich většina psaná. P.S. to je můj názor - nikomu ho nevnucuju a ne že mě ukamenujete :-)
RAZOR :: Datum založení: 30. 06. 2009 :: celkem 7 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu HAMMER 06:32:00 11. 07. 2009
default.png
přestal být nejméně v roce 1998, kdy k nám přišel maník, který bez brýlí neviděl auto na vzdálenost 150 metrů. Nemluvím o jeho dalších kvalitách. Do tří let byl ale srovnaný v lati. Pak přišel další, díky kterému jsem byl jedinkrát za celou kariéru potrestaný. Člověk nechápající vůbec nic. Měl hlídat chaceného zpoutaného zlodějíčka ovoce, který mu ovšem i s těmi pouty tak nějak volně odcházel pryč a on za ním pochodoval a slyšel jsem jak mu říká:..."tak bude to, tak bude to?" Musel jsem tam běžet, dravce dotasit k autu a přetáhnout ho po noze tak, aby ho přešla chuť chodit. Všecko v rychtyku, jenom za půl roku tam došla sociálka jim děcka sebrat a stará si teda stěžovala, že jsme postupovali protiprávně... Nic se nepokázalo, akorát majitel sadu nadšeně vykládal inspekci, že jsem tomu hajzlíkovi dal co proto, že jsme mu zachránili spoustu ovoce a kdyby tak postupoval každý.... Prej jsem mu řekl, že ho přetáhnu pendrekem... Tak na tom jsem dostal napomenutí. Přitom já jsem neřekl ani slovo, složil jsem ho beze slova. Jenže to bylo zbytečné, on v době, kdy jsem ho opouštěl, ležel držkou v předklonu s roztaženýma nohama na naší přední kapotě a tam měl jen zůstat přidržen. Ten kolega nebyl schopný uřezat řidičovi trubičku na obou koncích, usnul v autě za volantem při hlídání na zákroku na signál s drbanem na zadní sedačce, jeho úřeďáky to byla perla na perlu, při zákroku na signál se ztratil, při dalším vlezl do objektu a pachatel mu oknem šoupnul pryč... Sílu měl jako bejk, při foukání služebního auta zamáčknul tlačítko dofukování na stojanu tak, že nešlo bez nářadí zpět, do vysílaček neomylně strkal baterky obráceně, prostě dítě, které v dětství dostalo úplně všechny tvary do úplně jiných děr.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BEN 20:13:03 01. 07. 2009
default.png
všichni víme jak to je.. Když už se příjmají dislektici a disgrafici (kolikrát číst ty úřeďáky je fakt síla a to nejsem nijak vysazenej na pravopis), tak by bylo možná vhodnější přijmout lidi bez maturity jako tomu bylo kdysi s podmínkou, že do x let si vzdělání musí doplnit. Samozřejmě psychotesty, fyzické testy a zdravotní na stejné úrovni jako např. před cca 4 lety, kdy to byl ten správný výběr!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu X1-RAY 14:29:42 01. 07. 2009
default.png
tenhle problém se řešil několikrát v jiných vláknech, možná by bylo lepší přispět tam, než zakládat nové. Nikdo tady netvrdí, že všichni nováčci jsou jelita. A žádný učený z nebe nespadl, to je jasné. Rozdíl je v tom, že když jsem přišel na obvod, tak na 3 nováčky bylo cca 20 "starých kusů", nad 5 let odslouženo, co nám dávali zabrat, dneska je to přesně naopak. S tím názorem, že mladí patří na hlídkovou by se dalo souhlasit, pokud by je v terénu školil někdo zkušený slespoň 2 roky. Dnes je to přesně naopak, takže hlídková si na všechno pro jistotu volá obvody a kolikrát na místě nadělá víc škody než užitku (omlouvám se kolegům, kteří na místě dělají práci jak mají). To byla ulice... Dopad bočních vstupů a akcelerovaného postupu je velmi přesně popsán zde: www.novinky.cz/krimi/172501-masivni-odchody-decimuji-policii-tvrdi-zalobci.html

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JASVA 12:28:37 01. 07. 2009
default.png
Ben: Zdravím, můj osobní názor je takový (možná relativně naivní), že psychotesty ovlivnit moc nejdou, přeci jen o tom rozhoduje psycholog, který by měl být nezávislý a taky je zodpovědný za svou práci! Pod tím si představím, že prostě "idioti" neprojdou, protože si to nechce lajznout. Jinak si myslím, že takové poznámky na nováčky jsou a budou, ale když tomu nechá člověk čas a maká (nováček), tak se mu ocenění i dostane. Takový je můj názor.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BEN 11:56:55 01. 07. 2009
default.png
Když vidím co nastoupilo s langrovou kampaní k policii za lidi, tak se mi kolikrát chce brečet! Ale samozřejmě přišlo i mnoho kvalitních lidí, takže buďme rádi za ně.. Jinak psychotesty údajně zůstaly stejné, ale jestliže člověk tyto psychotesty neudělá a do roka je osloven náboráři a tyto samé testy udělá je podle mě k zamyšlení! Další věc je tatínek, známý atd. který vidí, slyší a rád pomůže, ale to tu bylo vždycky a vždycky asi bude..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DMA22 07:50:19 01. 07. 2009
dma22.jpg
No fyzické testy se snížili ale ty psychotesty zůstaly stejné. Jinak mi to přijde taky mnohdy trapné ty nadávky na nováčky, zvlášť když na ně nadává policsta kterému je 38 a je u policie 2 roky.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu RAZOR 20:31:42 30. 06. 2009
default.png
jéééžda mane :-) - nějak moc pravopisnejch chyb, hlubce se omlouvám a moc se stydím ... do žádné práce... ... za tu situaci teď můžeme děkovat... (nějak se mě zatoulaly myšlenky a pak sem začal psát něco jinýho zase) ...testy se snižovat neměly...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio