Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

OOP nebo Dopravni inspektorát?

Ahojte, Nacházím se na konci přijímacího procesu (už jen doktor) a teď si musím vybrat kam nastoupit. Od začátku mě to táhne na OOP, myslím si že tam je více různorodá práce a získává více zkušeností v různých oblastech, což si myslím, že je vhodné pro nějaký případný kariérní růst. Naborář a i psycholog u pohovoru mi však doporučuji jit k dopravce, protoze mám dopravavni průmyslovku, dělal jsem nějakou dobu řidiče nákladního automobilu (mám všechny řidičaky kromě autobusu), dělal jsem prodejce aut i motorek apod.... A já jsem teď na vážkách :D Slyšel jsem, že když se jednou upíšu dopravce, tak už se odtama jen tak lehce nedostanu.... Zarovem si ale říkam, že je možná práce na dopravce "klidnější" co se nějakých zákroků apod. týče... Nejsem zrovna nějaký přehnaný akčňák.. Je mi už přes 30. Měl jste to někdo podobné? Chtěl jsem na obvod u z toho důvodu, že bych si třeba eventuálně dodělal u práce i VŠ... Myslíte že to je reálné?
SEBLON :: Datum založení: 29. 08. 2021 :: celkem 0 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.