Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Recenze svítilny Fenix UC35 (REDAKCE)

Recenze svítilny Fenix UC35

Foto: Marek Šustáček

Asi každý policista s průměrnými zkušenostmi z praxe a mozkem v hlavě chápe, že existuje rozdíl mezi nezbytným závažím nařízeným předpisy a nezbytným vybavením, které může rozhodnout o bytí či nebytí onoho policisty. Mezi takové nezbytné vybavení policisty rozhodně patří osobní svítilna.

Autor:
Publikováno: 05. 05. 2015
zpět na článek

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu COPSR 20:02:35 07. 05. 2015
default.png
Ja svoju nosím v zásobníkovom púzdre na opasku alebo taktickej veste, no je o 3 cm kratšia. V článku mi chýba dosť podstatné info - ako či a ako si pamätá svetelné režimy a v akom z nich sa zapína.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)