Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Policejní škola politické korektnosti pro cizince (REDAKCE)

Policejní škola politické korektnosti pro cizince
ilustrační
Foto: internet

Moje partnerka je cizinka, cizinka ze vzdálené země, kde je islám majoritním náboženstvím. Ráda sleduje dění v naší zemi, protože se jí Česká republika líbí jak svou historií, tak vztahem lidí ke kultuře a památkám. Protože některým věcem nerozumí, žádá mě, abych jí to či ono vysvětlil. Nejčastěji však nechápe, proč nenazýváme věci pravými jmény.

Autor: Lukáš Heinz
Publikováno: 06. 07. 2015
zpět na článek

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu VETERAN2 22:20:41 30. 08. 2015
default.png
Moc to nesleduji, ale tohle http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/379085-pri-prestrelce-s-paseraky-u-reckeho-ostrova... je asi první případ, kdy se střílelo. Zatím jenom pašeráci. Zatím. A Němci vyhlašují, že nepošlou nikoho zpátky. Doufám, že mají bezpečně zjištěno, že část podpor uprchlíkům od nich nekasírují jejich spoluobčané a neposílají je domů do IS. Jestli má uprchlík v Itálii 35 Euro na den a k tomu ubytování a stravu, tak i kdyby měl v Německu to samé, při tom počtu by to znamenalo nemalý přísun financí.
Skandinávie je relativně v pohodě. Nefunguje tam převaděčská mafie a uprchlíci tam nemíří. Taky jsem neslyšel, že by mělo problémy Švýcarsko. Asi mají nějaká nelidská opatření, že se tam nevplatí chodit.
Vždycky jsem si myslel, že největší blbové jsou naši politici, ale rozhodnutí Němců a Francouzů jim směle konkurují. Chtít uzavírat Schengen, když zatím migranti dokázali vždycky prorazit hlídaný zátaras z ostnatého drátu, mi připadá opravdu velmi podivné.
Demokraticky zvolená vláda zase jednou není schopná řešit problémy a někdo se diví, že stoupá popularita takzvaných extrémistických stran. Na tomhle se dělají body velice snadno.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 05:54:02 09. 07. 2015
default.png
VETERAN2 [2015-07-08 23:35:35]: Ještě s tou slaboduchostí mých předků: oni ani ne, ale já ano! :D :D
Na stavbách je buď do týdne vyhodí jako ničemy nebo je chválí. Co ale projde českým lemplům, neprojde Ukrajincům ani Cikánům.
To zdaleka nejsou jen zedníci, umějí si poradit s kdečím. Jen zkoušky na TIČRu nedělají.
Tady ti není ale platné, že něco umíš. Tady jak ukážeš, že něco umíš a jsi ochotný dělat, (policie, elektrika i teď) okamžitě dostaneš přidáno - ale jen práce. Tady se absolutně kašle na nějakou bezpečnost práce, těch staveb kde to bezpečák sleduje (ale jen jestli máš klobouk a vestu) je opravdu tak jedna ze sta.
Solidního řemeslníka nenajdeš. Když solidní řemeslník řekne, na co jeho solidní práce s materiálem a dodržení norem přijde, zdechne hladem. Máme přece trh a ten tlačí ceny dolů. Že s tím jde do pryč i kvalita, to vadí všem, ale stejně berou jen cenu. Proto nejsou solidní řemeslníci.
To je systém a la Klaus. Trh všechno vyřeší, zakázky se zadávají nejlevnější nabídce, že ta neodpovídá už v základu normám ani bezpečnosti - koho to sere?


Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VETERAN2 23:35:35 08. 07. 2015
default.png
HAMMER [2015-07-07 05:50:21]: Asi k vám mafie dodává lepší kádr. Takový reprezentativnější. Pravda je, že na stavbách je často chválili. Tam extra zručnost nepotřebovali a český zedník je taky pojem. Někdy mám pocit, že kdo jen trochu umí, je už dávno za hranicemi. Jinak si neumím vysvětlit, proč je takový problém najít solidního řemeslníka.
Máš zjištěno, jestli tví předkové byli von Hammerové nebo Hammerovičové a odkud přišli?

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 05:50:21 07. 07. 2015
default.png
VETERAN2 [2015-07-06 23:44:11]: Musím tě upozornit, že až do nástupou rudochů tato část Evropy hospodářsky i jinak jen kvetla. Moji prapředci tu byli hodně dlouho předtím, než někdo vůbec vyslovil slovo socialismus.
Ano, máš pravdu, zavčasu neutekli. :D :D

Rusové a Ukrajinci? Kde bych se s nima setkával, asi v práci, ne? Po stavbách. Nebo jako uklízečky u podnikatelů a tak. Nevidím v nich žádný rozdíl, ale pijí všichni méně než jejich čeští kolegové. Mýty jsou opravdu hrozné, u nás bydlí více rodin s Ruska a Ukrajiny a jsou to jen slušní lidé.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VETERAN2 23:44:11 06. 07. 2015
default.png
HAMMER [2015-07-06 07:07:03]: Tví předkové museli být slaboduší, když sem lezli. Nedávno někde dávali reportáž, že někdy kolem roku 1500 ulili ve městě veliký zvon, který neměli kam pověsit. Za 72 let k němu postavili zvonici. Bordel tu byl už tenkrát.
Nevím, kde pořád bereš ty bodré Ukrajince. Ty, co znám (převážně ženské), můžu hodit skoro do jednoho pytle. Je jedno, jakým papírem se ohánějí, až na malé vyjímky nic neumí. Když jim dáš možnost, začnou chodit do práce v 10. Od 12 do 13 jsou na obědě. Stejně Rusové a Bělorusové. Bída v těch státech má své příčiny. Ukrajině velkou část jejího území postupně darovalo Rusko. 3,5 milionu lidí z Ukrajiny dělá v Rusku. Dá se tomu vůbec říkat samostatnost?
Vietnamci mají kriminalitu jako nepřizpůsobiví. Není jich tu tak moc, ale každá druhá pěstírna je jejich. O padělatelství a jiných celních podvodech ani nemluvím. Jinde se jich snažili zbavit a jsou rádi, že jsou pryč. Větší problém nepředstavují jen proto, že je jich relativně málo a nemají muslimské ambice.
Za tenhle národ bych nevystřelil ani na růži na pouti. Člověk odsloužil, co měl a teď neplatí. V tomhle směru se držíme tradic.
Češi jsou ukázkoví emigranti. Být za hranicemi taky bych na kulturní zvyklosti tohohle národa rád zapomněl. Poslední prezident, který za něco stál, byl Hácha.Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 07:07:03 06. 07. 2015
default.png
Tvoje partnerka pochází ze země, kde (i když je jakože sekulární) určoval a dodnes určuje způsob života v mnohém totalitní a agresivní Islám. To je ta její domněnka, že u nich se všechno říká na rovinu. Zeptej se jí, zda by tam někdo řekl na rovinu, že Imámové jsou sběř jen toužící po moci a vymývající mozky blbcům, co jim věří.

Nevím, ale čekej, že za chvíli máš doma jejích sto třicet šest příbuzných, kteří nemůžou vydržet tam u nich doma se samozřejmou žádostí, když se ti daří, aby jsi se o ně postaral. Jak to mám ve zvyku nepoužívat korektnost, tak ti řeknu, že jsi šlápnul do hovna.

Zeptej se té kritičky korektnosti, jestli by tam u nich doma někdo řekl, že jsou kulturně sto let za opicema s přístupem k ženám a dalším věcem, které patří ke zvyklostem než k Islámu jakožto náboženství a jak dlouho by tam vydržel mezi ostatníma.

Jak se jí líbí česká historie, co historie od roku cca 1916 dodneška? To se jí líbí? Jak Masaryk s Benešem ukrutně lhali když cítili, že starý Procházka jde do loje a mohli by se dostat ke korytům? Jak napřed vědomě obětovali české lidi své propagandě (hlavně Beneš), jak "umírali" cizími těly za nesmyslný nápad nechat vzniknout v srdci Evropy malinký státeček, který dá ovšem všem svým sousedům na držku, jak si tím při vzniku ČSR znepřátelili všechny sousedy, jaké nacionalistické voloviny hlásali, čímž všechny menšiny i nakonec Slováky stavěli proti společnému státu a jak na Němce hodili vinu za Mnichov 1938 a národu lhali o jejich úloze, aby je po válce v počtu 3,5 milionu jako nevoliče KSČ vyhnali ven? Takový blbci, jako jsou Češi, se jen tak nikde nenajdou.

Nezaměstnaná není tvoje nadpolovička proto, odkud je, ale proto, že na humatní obory se tady hlásí, na studia se dostane a taky je vystuduje každý lempl a je tam v tom oboru všude prostě plno.

No a otázka přistěhovalectví musulmanů ČR nehrozí. Sem půjdou Ukrajinci a Vietnamci, jedni znají jazyk který je velmi podobný jejich a jsou to milí a srdeční lidé a druzí zde měli kdysi za bolševika dost studentů co tady zůstali a další jezdí za nima. Ani s jedněma nejsou problémy přesahující běžný ráz kriminality.

Já jsem osobně potomek německých přistěhovalců a Slovinců. Celá naše obec jsou potomci německých přistěhovalců. Podívej se na sebe, svoje známé. Češi jako polena. Když jsme měli v roce 1938 a 1968 svoji zemi bránit jako Finové v letech 1939 a 1944, co jsme udělali?

K otázkám přistěhovalectví ale i Eura a dalších bejkáren se naši politici staví velmi často velmi rozumně, srovnání s Němci nebo Švédy, kteří si do země natahali nevzdělané nepřizpůsobivé lidi a teď se jim to vrací je jasné. Zase když se podívám na Německo jak funguje, chce se mi brečet, proč jsme tu druhou světovou vyhráli! Měli jsme ji prohrát s Němci. :D :D Celou dobu jsme Německo drželi ekonomicky a zbrojně, umožnili jsme mu vůbec začít druhou světovou válku, proč jsme museli přecházet na stranu opilých ruských hord?

Islám je totalitní ideologie, Alláh nařizuje své ovečce, aby se jeho vůli (tlápání jednotlivých Imámů ve skutečnosti) plně podřídila. I dobří a milí lidé na příkaz "Alláh to žádá" jdou zakopat k silnici bombu, protože všecko řídí Alláh. S touto ideologií by se mělo zacházet jako s fašismem, ale v zemi, kde dosud jsou komunisté legální stranou a jejich soukmenovci všude ve vedení, můžeme tak akorát držet kušny. Máme totalitu v sobě, náš nacionalismus a nějaká národní hrdost padla s Mnichovem 1938.

Samotná ČSR vznikla na základě nacionalismu a spousty lží a bezpráví. Při prvním konfliktu nedokázala samozřejmě hájit svoji samostatnost a museli nám pomoci jiní, vzápětí jsme strčili hlavy do chomoutů z východu a dnes je máme dost hluboko v chomoutech bruselských. Takové kultury že bude škoda? Si mě rozesmál. Co dnes umíme? Vařit pivo, montovat německá auta, pěstovat všude řepku zahraniční technikou, co ještě? Kam se podíváš, tam šlendrián. Tady by ten lenivý nevzdělaný Arab luxusně zapadl, viz Jasoň z Drsoňova. Lempl zde našel svůj ráj a jak ho ždímá....

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS-HEINZ2 00:40:25 06. 07. 2015
Lukas Heinz.jpg
Důvody proč si myslím, že tento článek patří na tento web:

Ti sami lidé co dnes křičí po přijetí kvót EU, budou zanedlouho spílat policii, že nezvládá kriminalitu, kterou imigranti sebou přinesou. Protože až na vyjímky tu uplatnění nenajdou a tak se budou živit trestnou činnosti. je to totiž nejjednodušší a není k tomu potřeba umět jazyk.

Budou mezi nimi i teroristé a jsem si jistý, že to zanedlouho pocítíme.

Za následný běh událostí policie vinu neponese. Bude to jen na křiklounech a pozérech, kteří se dnes vystavují s cedulkami falešného milosrdenství a sami by potřebnému ani ruku nepodali. A na politicích co nereflektovali na varování skutečných odborníků.


Souhlasím (+ 2)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio