Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Topolánek pokračuje v trestné činnosti?

Předseda vlády pokračuje ve vyznamenávání či oceňování "odbojářů", ale já to vidím takhle (§ 265/1,2a, § 67/1a,2b): Trestní zákon č. 140/1961 Sb: § 165 Schvalování trestného činu (1) Kdo veřejně schvaluje trestný čin nebo kdo veřejně vychvaluje pro trestný čin jeho pachatele, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok. (2) Stejně bude potrestán, kdo v úmyslu projevit s trestným činem souhlas a) pachatele nebo osobu jemu blízkou odmění nebo odškodní za trest, nebo b) na takovou odměnu nebo odškodnění sbírá. § 67 (1) Trestnost činu zaniká uplynutím promlčecí doby, jež činí a) dvacet let, jde-li o trestný čin, za který tento zákon ve zvláštní části dovoluje uložení výjimečného trestu a trestný čin spáchaný při vypracování nebo při schvalování privatizačního projektu podle zákona č. 92/1991 Sb., o podmínkách převodu majetku státu na jiné osoby, ve znění pozdějších předpisů, b) dvanáct let, činí-li horní hranice trestní sazby odnětí svobody nejméně deset let, c) pět let, činí-li horní hranice trestní sazby odnětí svobody nejméně tři léta, d) tři léta u ostatních trestných činů. (2) Do promlčecí doby se nezapočítává a) doba, po kterou nebylo možno pachatele postavit před soud pro zákonnou překážku, b) doba, po kterou se pachatel zdržoval v cizině, c) zkušební doba podmíněného zastavení trestního stíhání. Tak si říkám. Neměla by policie konat z úřední povinnosti? :-))
HANTA :: Datum založení: 04. 03. 2008 :: celkem 81 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu HANTA 03:48:17 01. 04. 2008
default.png
To mi už teda hlava nebere. Jsem zvědav, jak tohle dopadne :-((( www.novinky.cz/diskuse?id=135360&articleId=/clanek/136485-na-vyznamenani-jsou-navrzeni-padly-vojak-masini-i-vondrackova.html§ionId=8&page=153#c33878959

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VLASTA 15:37:58 28. 03. 2008
default.png
prostě máš svou pravdu, neříkám že je to ta správná, možná bys ji změnil a i tobě by došlo že to byly vraždy, pokud by jedním z těch zavražděných byl tvůj otec, či děda - zaměstnáním pokladník. Ale tímto příspěvkem s tebou nemíním začít novou diskuzi na téma vraždy či nevraždy spáchané Mašínovými a Paumerem, takže na případnou další tvou reakci již neodpovídám.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HONZAD 13:47:37 28. 03. 2008
honzad..jpg
ano, doslo to uz davno masinum, paumerovi i mnoha jinym, ze roznasenim letaku jeste nikdo nikdy zadnou valku nevyhral. Jenomze to ale stale nedchozi tobe... A ze byla (tridni) valka vedena ze strany komunistu a jejich bezpecnostnich slozek s maximalni duslednosti a brutalitu. Paumeruv vyrok a ciny logiku davaji, co me vsechno logiku nedava je, ze si nechces uvedomit, ze to proste valka byla. Na obou stranach se bojovalo a chcipalo, ale i valelo za peci..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HANTA 22:31:42 27. 03. 2008
default.png
Tak co ty na to - honzade. Ještě ti nedošlo!? www.novinky.cz/clanek/136281-paumer-roznaset-letaky-nemelo-smysl-bylo-lepsi-nekoho-zastrelit.html

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HANTA 18:52:16 19. 03. 2008
default.png
další působnosti pro honzada.Je to ze dneška. www.novinky.cz/diskuse?id=134609&articleId=/clanek/135728-senat-navrhl-uznat-aktery-tretiho-odboje-jako-valecne-veterany.html§ionId=8 Dušane, ještě jednou se omlouvám, ale když .......

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DUSAN 14:20:58 19. 03. 2008
default.png
Pánové (ale i dámy), prosím, zkuste přece jen ubrat na razanci výrazů, oslovení, vzájmených soudů a v posledních hodinách i diagnóz. Byť je to zjevně pro některé debatující žhavé téma, přesto by se ta debata neměla posunovat za rozumné hranice jisté kultivovanosti. Což se možná již malinko děje. Tak, prosím, uberte na razanci. A mějte, prosím, na mysli možná trochu i to, že tyto stránky občas čtou i lidé z venčí a toto není úplně reprezentativní způsob debaty. Předem díky za pochopení! Dušan Stuchlík, šéfredaktor webu

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ING-BURDA-NOS-PCR 13:01:49 19. 03. 2008
default.png
Už se s Vámi nehodlám bavit. Takže jen pro Vás. Já jsem k Policii ČR nastoupil v roce 1992. Tak už laskavě mlčte a nechte si své debilní urážlivé připomínky k mé osobě.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HONZAD 10:35:13 19. 03. 2008
honzad..jpg
argumenty dosli inzenyrovi, neb se uchylil opet k taktice schovavani se za predky a soudu typu "chladokrevni vrazi" ... Jinak receno, opet se jemu (a castecne i vam ostatnim) dari aplikovat stare dobre heslo: "nedokazu se vyporadat s argumenty, vyporadam se s jejich nositelem." To je presne to, co jste predvedli. Precti si podrobne poslednich cca 20 prispevku a podivej se, kde se vyporadavate s argumenty (v podsate nikde) a kde si inzenyr a vy vyporadavate s jejich nositelem (se mnou)... Jojo, stary dobry totalitni mysleni (stary totalitni mysleni neznamena za s nim nemuzou byt postizeni i mladi lide)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PETRUNA 06:45:39 19. 03. 2008
default.png
Honzade, tvůj ublíženecký příspěvek završený konstatováním, že má "inženýr" podporu právě proto, že je inženýr mne opravdu pobavil. Zřejmě ti došly pádné argumenty, když vytahuješ tyto dětinské, že? Přeměř se tedy metrem sám, když o to nikdo jiný nestojí. Bůh ti přitom pomáhej a chraň....:-))))) Přitom si zkus rozebrat, co v souvislosti s touto diskuzí znamená jedno stručné moudro: "Důležitý je obsah, nikoliv forma".

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HONZAD 01:32:58 19. 03. 2008
honzad..jpg
a dojemne, jak jste se sjednotili v jeden sik proti zlemu hnozadovi. Zhovadilost, blbecku atd.. nekomu ublizuju atd.. pekne. Statecnym lidem (jejichz rodiny chcipaly v lagru) nadavat do sprostych vrahu, to je v pohode, to se muze. Kdyz to rika jeden z vas, na te spravne strane. Pokud si jen ramcove podobny ton dovoli ten druhy, tak je blbecek, sklada zhovadilosti atd.. Pokud nekoho nechutne ostarkizuje ing.Burda, je to v pohodne, pokud podobny soud udela nekdo jiny, je zle. Inu koukam, ze co nemuze kman, evidentne muze pan (inzenyr). Tomu rikam ferovka, panecku to je mereni stejnym metrem... Ono to mereni vsem stejnym metrem proste nejak neni vase silna stranka.. No, potes panbuh ty, kterym merite. Do toho jeste trocha amaterske teologie z prednasek vedeckeho ateismu: "Kdyby existoval pánbůh, ty magore, tak se zdaleka neděje to co se mezi lidmi děje." A mame to komplet .. dychaji z toho stare dobre casy, kdy prislusnik v ulici hold byla ta spravna autorita.. Jeste by mohla zasahnout redakce a otcovsky me napomenout za drzost, nebo radeji rovnou vymazat.. Jelikoz vsichni ostatni krome zleho vytrznika honzada, jsou samozrejme ti kladasove, na te spravne strane barikady.. Zjevne (aspon ti generacne starsi) maji tu vzacnou vlastnost, ze umi byt na te spravne strane barikady bez ohledu na to, zda-li jim zrovna veli Heydrych, Frank, Kopriva, Barak, Strougal, Gross nebo Langer. Kdo je dobry a kdo spatny? Komu je spravne slouzit a komu ne? Pokladate si tuto otazku? Moc by me to zajimalo, jelikoz soude podle laviny vasich podrazdenych rekaci je to pro vas velmi, ale velmi citlive tema...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)