Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Kliky!!!! POMOOOOC!!!

Ahojky, budu dělat fyzický testy a sem už z toho zoufalá :o(( běh není moje silná stránka, takže musim udělat hodně kliků :o(( jenže zatim sem ráda, že udělam 10 dámských :o((( poradil by mi někdo co dělat, abych ty pánský zmákla? Sem už fakt zoufalá :o(((
JLUCIY :: Datum založení: 07. 06. 2009 :: celkem 45 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu MILOUS 20:24:01 09. 06. 2009
default.png
Pouze dobrá rada, cvičte poctivě sama kliky každý den a během měsíce se dostanete bez problémů na 30 kliků. U přijímacího řízení tím, že uděláte hodně kliků si naženete body a poté ostatní cviky mužete udělat v klidu aby jste splnila požadavek ke splnění.

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LIN 22:48:26 08. 06. 2009
default.png
Koncepcne ten program, musi mit aerobni i anaerobni cast. Cili jak trenink v posilce, tak i ve zbytku casu beh ci plavani ci treba squash (zapojeni celeho tela). Idealni do zacatku opravdu max 3az4 dny v tydnu posilka a kazdopadne ve spojeni s tim to plavani ci beh. Kazdemu sedi neco jineho, astenici (stihlejsi) asi ten beh, jelikoz ruce a zada nemaji tak velka. Atletici bazen a tak nejak pro vsechny treba ten squash, idealni vec na zapojeni celeho tela. Casove a financne celkem priznive.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUT 19:08:14 08. 06. 2009
Out.jpg
Vetsinou klasicky prsa s nadechem nad hladinou, ale obcas to prehodim na kraula na dva, tri bazeny. Ja to beru ze svyho pohledu a to jest 2x tejdne fitko, 2x tejdne treninky a 1x bazen. A dluzno dodat, ze si porad myslim ze ten bazen mi dava hodne, hlavne se odreaguju. A diky tomu ze to mam takovy vsestrany neni clovek neohrabanej jako napumpovany kamosi z fitka ktery chodej jen tam, ale 5x tejdne a do bazenu je v zivote nedostanu:)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PECA 18:48:23 08. 06. 2009
Peca.jpg
Pokud jde o to plavání, tak jsme na tohle téma s kolegou narazili. Naučte se plavat lépe, než jste si kdy snili! Takže líbilo by se vám cítit se skvěle při plavání - ne jen příležitostně, ale během každého tempa? Ať už plavete pro rychlost, kondici nebo relaxaci, metoda úplného ponoření (MUP) vám ukáže, že inteligentní a plynulý pohyb - ne nekonečné plavání od zdi ke zdi - je tím, co vás změní v plavce, jakým jste vždy chtěli být? Zkuste www.totalniplavani.cz Shodli jsme se, že to je nejlepší návod pro začínající, ale i pokročilejší plavce. Snad ti to, a nejen tobě, možná pomůže :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FALLSCHIRM 17:04:03 08. 06. 2009
default.png
Nevím, ale jako nejlepší rada mi pro slečnu nebo paní příde klikovat klikovat klikovat.... Jde to i doma v pokoji (aspon se nemusí táhnout někam do posilky nebo do bazénu). Nic jinýho jí nepomůže. Prostě zatnout zuby a dát si nějaký denní limit kolik udělat kliků a pomalu přidávat. Věřím, že to dáš;-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MICHALL-K 16:44:46 08. 06. 2009
default.png
Ahoj, jestli chceš nějaké konkrétní tipy ohledně cvičení, ozvi se mi na mejl. jcc@centrum.cz

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JARDA 15:35:32 08. 06. 2009
default.png
Out: plavat jsem chodil docela dlouho pod dohled odbornika... a i kdyz jsme pravidelne plavavali 200m kraul a prsa s napnutyma a roztazenyma nohama (pracovali jen ruce), tak kliku jsem vzdycky udelal strasne malo. Zase ale clovek mel vypracovane cele telo a byl celkove rychlejsi a obratnejsi. Ted sice udelam kliku dost, protoze jsem vymenil plavani za posilovnu a tvorbu hezkych plazovych svalu, ale zase se proti drivejsku citim neohrabany jako medved. Takze aspon u me plati, ze plavanim silu na kliky clovek moc neziska.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TOMY 14:49:43 08. 06. 2009
default.png
A jak plaveš? Kraulem nebo ty prsa jak se potápíš? (nebo normálně alá paní starostová? :-) Já jsem plaval ty prsa, ale trvalo mi, než jsem se naučil k tomu dýchat... díky

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUT 14:12:26 08. 06. 2009
Out.jpg
Vidis a ja si prave nemyslim, ze by bylo zbytecny chodit plavat i kdyz v testech plavani neni. Pomuze ti to jak na ty kliky, beh tak i clunkovej beh...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TAHAC 12:10:12 08. 06. 2009
default.png
to by určitě mohli...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio