Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo
Poslat zprávu AF13 17:44:44 16. 04. 2021
default.png
BOBRAS [2021-04-16 17:01:07]: Mohu se zeptat, jakou formou by si resil práci policie, jako policejního orgánu dle TŘ? ETŘ má svoje mouchy, ale určitě v něm většinu věcí vytvořím rychleji, než kdybych je psal na stroji, nebo ve Wordu. Pokud tedy vyloučíme možnost, že by státní zastupce přijímal spisy třeba jako zprávy na Whatsappu, nebo jen ústně, že bych mu zavolal, co jsme zjistili a on by s tím šel k soudu, že policajt říká, že to udělal ten a ten.

Myslím, že větší problém, než ETŘ jsou schopnosti některých jeho uživatelů a jejich neochota v práci pracovat.

Komentář v diskuzi: Pro všechny uchazeče a zájemce o práci u CS.
Poslat zprávu BOBRAS 17:01:07 16. 04. 2021
default.png
CABLE [2021-04-16 16:25:52]: odměny nebudou a bude sbírat hlavně naborak a stabilizak. Takže si udrží vyjma odměn asi vše. Co bude určitě, tak se změní výpočet renty, nebo dojde k jejímu silnému zdanění či nebude možný souběh renty a platu státního zaměstnance viz já. Odchodu se obávat nikdo nebude, pac kdo má odslouzeno cca 15 a více let... tak neobejde protože, kde by ho vzali... a s osekem renty se lidi smíri spíše... Pac aby se renta vyplatila tak to chce aspoň toho npor. A vejs. Mladý s tím tak nepočítají takže je to nebude tak stvat jako zmíněných 10 dolu. PS nejsem vyhořelej... jen policie ma dělat co a má a ne papírovat a řešit ETR...

Komentář v diskuzi: Pro všechny uchazeče a zájemce o práci u CS.
Poslat zprávu CABLE 16:25:52 16. 04. 2021
default.png
AF13 [2021-04-16 09:16:45]: No do teď odměny byly. Co nás čeká je velkej otazník. Tipuju, že budem všichni rádi, když nepůjdem o 10% dolu jak před 10 lety.

Komentář v diskuzi: Pro všechny uchazeče a zájemce o práci u CS.
Poslat zprávu CABLE 16:23:20 16. 04. 2021
default.png
BOBRAS [2021-04-16 09:07:40]: :D :D :D Hele já se tu nehodlám hádat a navzájem attackovat. Asi by jsi se divil, jak blízko k těm tvým 33 mám :D. Popravdě, to že jsi veterán v letech co vzal rentu a šel dělat občana byl můj druhý tip. Ale aby jsi to nebral nějak urážlivě, já to beru jako normální a logický. Kdybych měl nárok na 30k rentu, tak bych si taky hledal teplý místo někde ve státním kde dodejchám v klidu k důchodu. A je hezký že bereš dohromady 60k, to ti tu asi může i leckdo závidět a doufat, že se mu to taky jednou poštěstí. Mně jen přijde, že jsi za těch 33 let trochu vyhořel a teď už jen na všechno nadáváš, všechno špatně, všechno na ho...o. Doufám, že mě se to nestane :D :D

Já si třeba za víc jak 10 let profesního života zajistil život(bydlení, auto a další zbytečný blbosti :D ) a k CS jsem šel prostě pro ten klid, a sice nevím co teď můžem od našich mocipánů čekat a co na nás chystají, ale věřím že aspoň nějaké jistoty tu budou tak jako tak. V soukromém je to teď divokej západ a ty peníze co tu dostanu jsem si spočítal a zjistil, že mi to stačí, navíc minimálně ze začátku se to bude ještě zlepšovat. No až narazím na nějakou tu brzdu, že už není kam, tak třeba s předstihem zkusím nějakou VŠ a uvidí se. Je jasný, že míst jako vedoucí oddělení atp. je málo a lidi se na nich drží, takže tam je ta možnost malá, ale to není o moc jiné ani u PČR. S vejškou je to u PČR hlavně o SKPV a u CS Pátrání a tam se místa najdou, akorát je to prostě o tom, že CS je malej sbor a pátrači jsou s bídou v krajských městech. Chce to během služby sbírat kontakty, poptávat se a celkově trochu vnucovat. Občas se objeví nějaká ta stáž.


Co se těch výhod týče, nevím co bych měl někde vyčíst v brožuře, ale ať už to vidím sám nebo slyším od jinud a porovnám třeba s tím jak to mají u PČR, tak se mi prostě potvrzuje to proč jsem chtěl k CS. Navíc neustále slyším jak k CS někdo přeběhnul od PČR a hlavně VS. Opačně nevím zatím o jediném případě( což neznamená, že se to nestává :D)

Jak píše af13 "ne každý chce být generál a stačí mu, když bude v teple."

Jsem tak trochu ten případ.

Píšu tu akorát rozumy, které mám nějak ověřené nebo za sebou viz to nahoře. Nedělám to proto, abych byl za chytráka ale proto, že doufám to někomu pomůže neb jak tou kariérou procházím já, tak bych za ty či ony informace byl rád a většina lidí tu dokáže zaplaťbůh i věcně a dobře poradit, za což jim dík.

Hodnotit důležitost psychotestů, kvalifikaci psychologů či smysl toho či onoho testu, otázky atp. mně nepřísluší a myslím že ani tobě i přes tvoji 33 let dlouhou službu. Názor na to samozřejmě můžeme mít všichni, ale myslím to tak, že o tom víme kulový a i kdyby jsme věděli, tak to nikdo nezmění. Prostě tu tyhle testy jsou a budou a kdo chce sloužit, tak na tu hru prostě musí přistoupit. Můj názor je, že všechno to na těch psychotestech je snaha udělat nějakej ucelenej obraz o tom člověku a ty otázky u pohovoru jsou asi jako to malování stromečků, postaviček. nejde o talent na malování ani vědomosti ale reakci na neočekávanou překážku/úkol.

Je pravda, že člověk ty psycha udělá a za tejden mu vyhoří barák, rozvede se partner a už může mít v hlavě salát.


Komentář v diskuzi: Pro všechny uchazeče a zájemce o práci u CS.
Poslat zprávu AF13 09:16:45 16. 04. 2021
default.png
Celník nejsem, ale znám tam nějaké kolegy, celkem spokojený, CS nikdo neřeší jako policii, mají docela klídek. Odměny pravidelně a úplně jinde než u PČR, něco z toho jsou in lidi, co přešli od PČR, tak nějaké porovnání mají.

Osobně bych tam nikdy nešel, právě pro omezeny možnosti a malou velikost sboru. Ale ne každý chce být generál a stačí mu, když bude v teple.

Komentář v diskuzi: Pro všechny uchazeče a zájemce o práci u CS.
Poslat zprávu BOBRAS 09:07:40 16. 04. 2021
default.png
CABLE [2021-04-15 11:12:49]: vždycky mě pobaví když se k tomu vyjadřuje někdo kdo, komu je méně let než jsem odsloužil... třiatřiceti určitě nebude... odešel jsem protože jsem měl toho měl po více než 30 letech dost rozubrado... navíc je lepší si vzít 30.000 rentu a k tomu jít dělat do státního za dalších 30.000. U CS z toho plynou výhody ? To jsi vyčetl v náborovém letáčku :D U CS jsou možnosti postupu? Kolik, že máš za sebou úspěšných vyběrek na důstojnická fleky? Když si to každý umí spočítat?! tak proč většina nově nastupujících odchází do 6ti let? Když někdo odslouží deset let a pak bude odcházet... tak kam ho asi v soukromém sektoru vezmou? Nikde, tak na hlídače... Krom pár míst kde uplatní celní řízení... lidé na pátračce a dohledu či ostraze jsou vyřízení a končí jako ostraha v Peňáči. Jinak až budeš trošku větší a možná moudřejší, tak přijdeš nato, že psychotesty nemají žádnou relevanci. Ještě v 90 a následujících letech. Byly psychotesty akorát pohovor a pár otázek. A policie fungovala naprosto v klidu a přežila i divoké 90s. Dělá se to podle ksichtu a podle toho kolik a kam koho potřebují. Tohle je jen divadlo pro rovnost a aby nikdo nemohl nic říci. Stačí, že ty rádoby psycholožky jsou okolo 30ti let. Tj. bez zkušeností... schopnost analýzy z krátkodobého pozorovaní vyžaduje léta praxe a né 3 roky někde po škole... Další vizitkou psycholožky je stupidní otázka na prokázaní totožnosti... Udělám přesně to co mi nařizuje zákon! z toho hodně zjistí :D Napřed udělej ZCK něco odsluž a pak rozdávej rozumy :)

Komentář v diskuzi: Pro všechny uchazeče a zájemce o práci u CS.
Poslat zprávu CABLE 11:12:49 15. 04. 2021
default.png
No, koukám jak se tu rozjela diskuze. Přijde mi, že ale trochu mimo téma tohohle vlákna.

bobras: Nezlob se, ale přijde mi, že tvůj protislužební postoj je tady poněkud zbytečný. Chápu že jsi řady sloužících opustil asi proto, že ti prostě nestačily peníze, ale ber to tak, že ať už tomu věříš nebo ne, tak jsou lidé, kterým stačí i těch 20k na živobytí. Platy ve složkách jsou ve většině docela dobře čitelné a každý, tak dopředu ví do čeho jde. Pokud tedy prošel psychotesty, tak je předpoklad, že si to dokáže spočítat.

Všichni víme, že prachy na základních útvarech a kor na začátku jsou relativně na nic, ale jak říkám, každý musí sám vědět kolik potřebuje a co je ochotný akceptovat.

Srovnání CS a PČR je dle mne trochu jako jablka a hrušky. Je pravda, že se to prolíná a obojí je služba a těch podobností je celkově dost, ale i tak už z pohledu náplně práce, velikosti sborů a jejich struktur se to už moc srovnávat nedá. Já osobně práci PČR, zejména na těch základních útvarech fakt nezávidím, proto jsem se rozhodl pro CS, jak tu bylo psáno. Je to prostě čistější práce. Není tolik na očích a z toho plynou spíš výhody.

Co se té vejšky týče, tak si myslím že i u CSka jsou možnosti postupu a zase, platy jsou dle známých tabulek.
CS má dle mne jednu nevýhodu a ta souvisí prostě s tou velikostí sboru. Je jenom někde a když chceš někam speciálně, tak možnosti lokací jsou dost omezené. tedy náročnost na bydlení či dojíždění. Praha je jasná, tam je všechno, ale zbytek republiky je na tom o dost hůř. PČR má x útvarů v každém koutu a možnosti uplatnění a dostupnosti jsou určitě o dost lepší i v zapadlejších koutech země.

janushka: Píšeš, že psycho bylo dost snadné, tak doufám, že tu pak napíšeš, jak jsi dopadla. Třeba si to zvládla a prošla jsi a na to ti držím palce, ale možná, že právě ta velká sebejistota se tam mohla projevit a může se jim to nelíbit. Ono jedna věc jsou ty výkonnostní testy a druhá ta kopa otázek na tělo, dotazníky a i ten pohovor. Otázka, " co by jsi dělala když ti někdo odmítne prokázat totožnost" je diskutabilní, když se na mobilku nehlásíš, ale můj názor je, že nikdy nevíš co tě v průběhu kariéry může čekat, Ale zase to byla spíš otázka, která měla spíš odhalit tvoji reakci, jak si s tou otázkou poradíš. Protože řešit takové problémy tě mají naučit na ZCK a ZOP.

Komentář v diskuzi: Pro všechny uchazeče a zájemce o práci u CS.
Poslat zprávu BOBRAS 19:21:29 14. 04. 2021
default.png
GHOST-COP [2021-04-14 19:14:15]: oproti SKPV je to sranda... navíc pak to stejne přebírá PCR

Komentář v diskuzi: Pro všechny uchazeče a zájemce o práci u CS.
Poslat zprávu GHOST-COP 19:14:15 14. 04. 2021
default.png
BOBRAS [2021-04-14 12:16:26]: Zadržování, výslechy, domovky, to ne?

Komentář v diskuzi: Pro všechny uchazeče a zájemce o práci u CS.
Poslat zprávu BOBRAS 17:01:15 14. 04. 2021
default.png
JANUSHKA [2021-04-14 15:41:55]: fakt? Všichni říkal jak je to těžké. Psal jsem ti zprávu :)

Komentář v diskuzi: Pro všechny uchazeče a zájemce o práci u CS.
Poslat zprávu JANUSHKA 15:41:55 14. 04. 2021
default.png
Díky, já radši uslyším tu realitu, než pohádky. :) Jinak včera psychotesty mi přišly docela lehký, i když tam jednoho klučinu vyhodili hned po testech, což jsem nechápala na čem teda. :D Ale výsledky ještě nemám, tak doufám, že jsem prošla. Otázky docela na tělo a rozhovor s psycholožkou velmi zajímavý a řekla bych až zbytečný, když se neptá moc na službu, ale spíš jen na to, co má člověk rád, co rád nemá, na co je v životě hrdý atd... nejvíc mě zarazila otázka "Co byste dělala, kdybyste pracovala na mobilním dohledu a řidič se Vám nechtěl ztotožnit?" :DD

Komentář v diskuzi: Pro všechny uchazeče a zájemce o práci u CS.
Poslat zprávu APEP 14:59:21 14. 04. 2021
default.png
BOBRAS [2021-04-14 12:16:26]: Než odešel Šlachta, tak se docela tlačilo na to aby se vše vyřešilo v rámci zkrácenek a nemuselo se vyšetřování přehazovat na PČR. A kvůli stíhání lhůt tam byl docela velký tlak na lidi, kteří když bylo potřeba tak tam i spali.

Teď je to stabilnější a volnější, ale obecně je v Praze a okolí větší fluktuace příslušníků jak u CS tak u PČR, stačí chvilku počkat nebo se rovnou zeptat a místo se najde skoro všude. V jiných krajích se čeká než tam někdo odejde do důchodu.

Komentář v diskuzi: Pro všechny uchazeče a zájemce o práci u CS.
Poslat zprávu BOBRAS 12:16:26 14. 04. 2021
default.png
APEP [2021-04-14 09:52:29]: já jsme už chvilku pryč, ale patracka uCS mě přišla celkem fajn... defakto jen zahajovani a používání operativně patřících prostředku... stejne to pak dotahovalo NPCcko nebo proste PcR. Takže by mne zajímala ta fluktuace... nevím mě ovšem přijdou vtipné ty psychotesty na celníka... když v podstatě průměrný celník žasne vypjaté situace s gauner řešit nemusí....

Komentář v diskuzi: Pro všechny uchazeče a zájemce o práci u CS.
Poslat zprávu BOBRAS 11:58:25 14. 04. 2021
default.png
APEP [2021-04-14 09:52:29]: zajímavé , na Koukal jsme ze nejsi nic vypsáno do pátrání a ani to nemají ve vyběru do přihlášky? Takze docela koukám... a co ta fluktuace ?

Komentář v diskuzi: Pro všechny uchazeče a zájemce o práci u CS.
Poslat zprávu APEP 09:52:29 14. 04. 2021
default.png
BOBRAS [2021-04-14 08:54:08]: Na Pátrání nastupují lidi i z civilu a hlavně pražské pátrání má docela vysokou fluktuaci. Takže dostat se tam docela rychle možné je.

S tím rizikáčem je to bohužel pravda a podobně je na tom i většina PČR ve středních Čechách a pokud má dotyčný štěstí a jeho oddělení má stabilizák tak bere neskutečné prachy a přitom skoro nemusí nic dělat když nechce.

Realita je ale taková, že nejlíp se mají lidi na GŘC jako metodici a analytici. Vysoké tt, a pravidelné odměny, byť nemají skoro žádný rizikáč a směnnost, tak někdo ten průměr přes 50000 hrubého platu v CS dělat musí a lidi ve výkonu to určitě nejsou. Takže když si slečna chvilku pobude na celním (5. tt tam bez tak dávají skoro každému kdo jde kolem) aby měla trochu praxi a pak udělá výběrko někde v GŘC může se mít docela dobře i s dojížděním z Kosmonos.

Komentář v diskuzi: Pro všechny uchazeče a zájemce o práci u CS.
Poslat zprávu BOBRAS 08:54:08 14. 04. 2021
default.png
GHOST-COP [2021-04-13 22:54:29]: to sice nejsou, ale je to okrajová část CS, není to její primární agenda tak jako Celní řízení či daně. A ze by se tam masové dělali výběrka o tom nevím. Když se dělali vyberka tak opět do 6.tt. Jinak slušný rizikac. Je cca 6500 :D každý povaleč u PcR v Praze má 9.000... takže neblbnete holce hlavu stín co je je možné. Rikejte co je realita. Navíc 8.TT to jsou všechno už pomalu vrchní šéfové... takže slušná SCI - FI :)

Komentář v diskuzi: Pro všechny uchazeče a zájemce o práci u CS.
Poslat zprávu APEP 08:27:02 14. 04. 2021
default.png
JANUSHKA [2021-04-13 19:16:16]: V Kosmonosech se moc kariéra dělat nedá. V tt kde je potřeba vš jsou tam pouze vedoucí oddělení, jinak jsou to pak všechno lidi v 5 nebo 6 tt. Pokud by tě zajímalo Pátrání v 7 a 8 tt jak naznačoval ghost-cop, znamenalo by to denně dojíždět do Prahy.

Jinak psovodi jsou zařazení u mobilního dohledu, tedy musí sloužit denní a noční a často mívají i akce jinde s posunutými nástupy, vzhledem k tvému dotazu v druhé diskuzi by to asi pro tebe nebylo vhodné. Nehledě na to, že ve STČ mají psovody asi tři takže dalšího asi hned tak shánět nebudou.

Komentář v diskuzi: Pro všechny uchazeče a zájemce o práci u CS.
Poslat zprávu GHOST-COP 22:54:29 13. 04. 2021
default.png
BOBRAS [2021-04-13 22:23:29]: Pokud Janushku limitují Kosmonosy, tak moc variant není. Jinak ale co se peněz týče, tak 7. a 8.TT v přímém výkonu služby s dobrým rizikáčem nejsou sci-fi.

Práce je to v terénu určitě obecně čistší, to rozhodně.

Komentář v diskuzi: Pro všechny uchazeče a zájemce o práci u CS.
Poslat zprávu BOBRAS 22:23:29 13. 04. 2021
default.png
JANUSHKA [2021-04-13 19:16:16]: ZCK je uspusoben dle odvětví, takže daně jsou něco jiného nez dohled. Není to jako u PCR, kdy je ZOP všeobecná. Taky proto to u police tak vypadá. Na psychu ti nic moc neřeknou. Co se kariéry tyče. Tam si akorát hrají na psychology. Kynologie je sice taky možná ale je nižší třída, ale o něco vyšší riziko. Nicméně přestup z celního referenta na kynologii muže byt dost problém. Raději bYch se držel celního řízení, kde se pak dá asi nejsnáze někam vejs. Ale u celníků žádné velké prachy necekej. Nižší hodnosti než PcR a nižší riziko. Zato ale čistá práce... zkratka je to o tom si to vyzkoušet, ale hlavně nevěřit slibům a hodně se zajímat sama

Komentář v diskuzi: Pro všechny uchazeče a zájemce o práci u CS.
Poslat zprávu AF13 19:32:26 13. 04. 2021
default.png
JANUSHKA [2021-04-13 19:16:16]: Možné je úplně všechno, většinou to chce hlavně chtít a mít k tomu nějaké odpovídající schopnosti. A někdy i trochu štěstí. Ale vlastně znám docela hodně lidi, kteří u složek dělají to, co dělat chtěli a jsou spokojený.

Komentář v diskuzi: Pro všechny uchazeče a zájemce o práci u CS.
Poslat zprávu JANUSHKA 19:16:16 13. 04. 2021
default.png
BOBRAS [2021-04-12 21:27:47]:

A to se nejde z toho referenta hlásit na úplně jiné pozice i v jiných třídách? Samozřejmě pokud je místo, výběrko atd.. přemýšlela jsem do budoucna i o psovodech (platově to asi taky bude bída teda), ale na to bych si nejdřív chtěla nabrat víc zkušeností a celkově nevím, jestli je to z referenta vůbec možné, i když dneska mi to na psychotestech nijak nevyvracela teda.

Komentář v diskuzi: Pro všechny uchazeče a zájemce o práci u CS.
Poslat zprávu PALO000 07:10:19 13. 04. 2021
default.png
Zdravím. Chtěl jsem se zeptat, ohledně výběrového řízení. Na stránkách úřadu práce je vypsané výběrové řízení na pozici strážce a u toho počet volných 2. Na stánkách věznice nic o počtu volných míst není. Stalo se Vám někomu, že jste udělali fyzické, psychotesty, prošli zdravotní prohlídkou a nakonec Vás nepřijali, protože byl omezen počet míst a vybrali někoho jiného?

Komentář v diskuzi: Nábor k VS
Poslat zprávu BOBRAS 21:27:47 12. 04. 2021
default.png
JANUSHKA [2021-04-12 17:08:42]: bohužel není kam, přeskočis vlastně 3 a 4.tt. Ty bys měla jít do 5.tt pak už je jen reference duševního vlastnictví to je 6.tt a pak už jsou důstojníci a velící a tam je cekacka a platové vždy o cca 2000kc víc co třída

Komentář v diskuzi: Pro všechny uchazeče a zájemce o práci u CS.
Poslat zprávu DEWCLAY 17:16:26 12. 04. 2021
dewclay.jpg
ELO [2021-04-11 03:01:35]: jo uplně jsem zapomněl, ohs pI jen linka má 24ky :)

Komentář v diskuzi: 24 směny Praha
Poslat zprávu JANUSHKA 17:08:42 12. 04. 2021
default.png
BOBRAS [2021-04-10 12:55:18]:

Do Prahy se nehlásím, z Prahy se stěhuji po státnicích k Boleslavi, takže se hlásím do Kosmonos. Nebudu platit žádný nájem nic, prakticky budu platit jen benzín a svoje hobby, takže věřím, že to s touto almužnou přežiji a třeba se po letech někam posunu a nebo se na to po mateřské vybodnu. :D

Komentář v diskuzi: Pro všechny uchazeče a zájemce o práci u CS.
Poslat zprávu TRNKALINKA 09:09:59 11. 04. 2021
default.png
Hezky to napsala terule. Všchechno se dá zkloubit, je to hlavně o komunikaci, vůli, plánování, vlastní iniciativě. Žádné zkoušky/zápočty si neokládejte, pokud je předtermín, tak to udělejte hned. Je to o prioritách. Pokud je vám 20, nemáte děti a v podstatě ani žádné jiné povinnosti. Netrápí vás splátky hypotéky atd. Když teď na "tři/pět" let trochu zaberete, budete tu výhodu VŠ mít dalších 40 let. Hlavně se nenechat odbít, že to nejde atd.

Komentář v diskuzi: ZOP a studium na PA
Poslat zprávu ELO 03:01:35 11. 04. 2021
default.png
DEWCLAY [2021-04-08 08:51:16]:

Na OHS I májí 24 jen prvosled, ne?

Komentář v diskuzi: 24 směny Praha
Poslat zprávu TERULE 22:53:57 10. 04. 2021
default.png
Ahoj,

zrovna jsem v situaci, kterou popisuješ. Studuji dálkově PA a jsem na ZOP. Já to osobně řešila před nástupem s personální, při nástupu jsem dokládala potvrzení o studiu. Hodně i záleží, kam na ZOP nastupuješ. Výhoda dálkového studia je ta, že na přednáškách nemusíš být přítomný, pokud se teda nejedná o předmět, kde někteří docházku hrotí (např. v policejní technice). Zatím na jediný problém, který jsem já osobně narazila je volno na zkoušky, od nástupu jsem počítala s tím, že si na zkoušku musím vzít dovolenou, jenže na ZOP moc dovolenou nadávají, ale vše se dá domluvit. Já si u třídního domluvila dovolenou na zkoušky, nebyl to nějaký problém, jen tedy ti nedají volno pokud ten den máš jet na střelnici nebo polygon, což jsem si jeden termín zatím musela vyměnit, ale vše jde vyřešit s předstihem. Otázkou je, aby se ti třeba zkouškové neprolínalo s závěrečnýma zkouškama na ZOP. Popř. by šlo na PA domluvit "individuální plán", ten u nás v ročníku má jeden kolega a na termínu zkoušky se domluví individuálně. Mluvím za sebe, jak to mám teď v Brně, kdekoliv jinde to může být jinak, ale určitě se zeptej personální(ho) on ti poradí.

Komentář v diskuzi: ZOP a studium na PA
Poslat zprávu BOBRAS 12:59:44 10. 04. 2021
default.png
BACI [2021-03-29 11:59:24]: je to 24.020kč... čístého je to 20.082kč jak s tím vyjdeš to teda nevím :D

Komentář v diskuzi: Pro všechny uchazeče a zájemce o práci u CS.
Poslat zprávu BOBRAS 12:56:42 10. 04. 2021
default.png
GHOST-COP [2021-03-29 16:24:38]: nevím jsem teď už civil a rozhodnutí mě potkávají dost často... jinak je to úplně jedno pač je to naprosto stejná věc akorát na základě jiného právního předpisu...

Komentář v diskuzi: Pro všechny uchazeče a zájemce o práci u CS.