Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo
Poslat zprávu PAN-RUZOVY 22:15:53 23. 05. 2018
pan Růžový.jpg
změnilo. časy se mění. lidé se mění. doba se mění.

http://www.alianceizs.cz/personalni-bida-policie-cr/

Komentář v diskuzi: Vysvětlení co a jak
Poslat zprávu PAN-RUZOVY 22:15:53 23. 05. 2018
pan Růžový.jpg
změnilo. časy se mění. lidé se mění. doba se mění.

http://www.alianceizs.cz/personalni-bida-policie-cr/

Komentář v diskuzi: Vysvětlení co a jak
Poslat zprávu FOXX 22:15:25 23. 05. 2018
Foxx.jpg
Docela jsem šokovaná ze způsobu uvažování některých zdejších kolegů (kecam, nejsem, uz me asi nic nepřekvapí)... tak ja neco neumím. Neco, co jsem povinna v rámci svého povolání umět a předvést. Nejsem schopna to splnit i pres několik možností oprav, i přestože jsem dostala stejne podmínky ke splnění, jako moji kolegové, kteří to zvládli, a pokud se nedej bůh najde odvážný vedoucí, který mi za opakované neplnění mých povinností, sáhne na osobní hodnocení, které je bonus nad rámec příjmu, tak je debil on???!? A ja jsem co? Letadlo?

Nedivím se, ze je tahle firma s tímhle uvazovanim totálně v pr.... pokud na neco nemam talent, nejde mi to, ale musim to splnit, tak dru do te doby, dokud to nedokážu. Mluvím z vlastní zkušenosti. Zrovna tyhle prověrky nejsou nic nesplnitelneho. Odpustila jsem si poznámky o tom, zda by měl či neměl takový clovek nosit uniformu, a tedy mit přidělenou zbraň, ale tohle uz bylo trochu moc na moji trpělivost, pardon. :-))

Komentář v diskuzi: Střelecké prověrky
Poslat zprávu AF13 20:38:53 23. 05. 2018
default.png
No, bojařů v Praze a Stck se teda musim zastat. Zazil jsem ruzne ucitele a instruktory v ramci pol. vzdelavani a zrovna bojari byli ti, ktery nejvic umeli to co sami ucili a v ramci moznosti systemu se toho snazili predat co nejvic. To ze prumerny kolega je lina lemra je vec jina.

Komentář v diskuzi: Střelecké prověrky
Poslat zprávu SEKTA ONLINE 14:28:20 23. 05. 2018
Sekta.jpg
VYSETROVATEL [2018-05-23 13:41:26]:
To věřím :-))))

Komentář v diskuzi: Střelecké prověrky
Poslat zprávu VYSETROVATEL 13:41:26 23. 05. 2018
default.png
SEKTA [2018-05-23 13:01:03]:

Kdyby se každá profesní specializace u policie měla "těšit" z toho, co kdo o ni napíše, pak my, co děláme linii trestního řízení, bychom museli "děkovat" i několikrát za hodinu:oD

Komentář v diskuzi: Střelecké prověrky
Poslat zprávu SEKTA ONLINE 13:01:03 23. 05. 2018
Sekta.jpg
CHIP [2018-05-23 12:25:48]:
:-)))to potěší co?


Komentář v diskuzi: Střelecké prověrky
Poslat zprávu CHIP 12:25:48 23. 05. 2018
Chip.jpg
BOBRAS [2018-05-22 16:00:43]: Tak děkujeme za skvělé hodnocení... Tvoji bojaři... :-)

Komentář v diskuzi: Střelecké prověrky
Poslat zprávu VYSETROVATEL 09:08:04 23. 05. 2018
default.png
TRNKALINKA [2018-05-23 07:55:57]:

Asi bych s tím souhlasil.. Co mám zkušenost s bojaři na Středních Čechách, tak Ti, co měli na výcvik náš ÚO, to byla katastrofa - boční vstup, kterej nikdy na ulici nesloužil a měl horší fyzičku než většina spisáků, jeden sloužil rok na hlídkový a pak šel hned dělat bojaře, a jeden sloužil asi milion let a byla to taková vychlastaná existence původem z Ciziny, která nám vždycky hodila balón a pak seděla a čuměla, takže v Praze si na bojaře (snad mimo jednoho uplakánka, kterej si pořád stěžoval, jak nemůže nic pořádně dělat, protože si pak na něj lidi stěžují, že je moc přepíná a pak v tělocvičně chodil dokola a vyřvával: "nebojte se, nebudete se hýbat, abyste se náhodou nezpotili a nemuseli jste si stěžovat..") nemůžu stěžovat..
Jen teda nechápu, proč se nesjednotí způsob vycviku.. Co bojař, to jiná rada v té samé věci..

Samozřejmě se dá vyhrožovat lecčíms, ale na druhé straně, když jsem se jednou přichomejtl ke střeleckým prověrkám šéfiků, nejdřív by některé z nich měli oflastrovat taky:oD A o fyizckých raději ani nemluvím:oD

Takže v praxi by to vlastně znamenalo, že v některých případech by měl flastrovat někdo, kdo by měl být vlastně flastrován sám a nevím kdo z nich by na sebe takhle blbě upozorňoval:oD

Je to podobný i s těma fyzickejma, když by chtěli někoho flastrovat, případně (teď z trošku jinýho soudku) třeba kvůli zdravotní způsobilosti vyhodit, akorát by na sebe funkcionáři upozorňovali a kdyby se na to dbalo u všech policajtů stejně, nejvíc by to odnesli právně oni..

Komentář v diskuzi: Střelecké prověrky
Poslat zprávu TRNKALINKA 07:55:57 23. 05. 2018
default.png
Bobrasi moje zkušenosti s bojaři: Za 13 let v Praze jsem tam zažil pouze jednoho "namachrovaného" a nepříjemného a nevsřícného. I přes uvedené negativní musím říct, že to bylo způsobeno "pouze" tím, jak to strašně žral. Jinak a je to tedy pouze můj pocit, jsou tam takový borci jak se zde prezentuje Chip. Tj. umí, poradí, nic si nedokazují, slouží delší dobu a ví o čem to je. Hodně jsem také u nich ocenil, že nemají klapky na očích a rozebírají případný zákrok z více hledisek a pohledů(právní/lidské/bojařské) Aktuálně mám zkušenost s bojaři na Karlovarsku a vidím to podobně.

pan-ruzovy: Co na to říct? Ano i to je možný postup z pohledu pr. norem. Jestliže by se ale takhle vedoucí zachoval, tak je už pouze na tomto jediném příkladu vidět, že tam na tom OOP/MOP bude hodně věcí špatně. Jít jinam a hotovo. Lidi na zákl. útvarech nejsou nikde, peníze a práce jsou ale všude stejné. Takže by pro mě byla rozhodující atmosféra/kolektiv/mezilidské vztahy. V práci trávím víc jak 1/2 života(po odečtení spánku). Musel bych být blázen, abych chodil někam každé ráno nerad. Stejně jako v partnerském životě, je třeba si i tom pracovním, hledat stejnou vránu(stejně/podobně naladěného vedoucího) a prostě jít za ním a dát mu to najevo.

Komentář v diskuzi: Střelecké prověrky
Poslat zprávu PAN-RUZOVY 21:38:23 22. 05. 2018
pan Růžový.jpg
Za nesplnění Ti vysekne vedoucí Záznam o významné události. Pak ještě jednou a potřetí a pak Ti sáhne na osobní příplatek. Místo aby se u policie pracovalo s lidmi, tak se po nich skáče.
To je realita. Fuck off.

Komentář v diskuzi: Střelecké prověrky
Poslat zprávu VYSETROVATEL 20:02:24 22. 05. 2018
default.png
AN-SPURNA [2018-05-22 19:42:32]:

Slyšel jsem, že za opakované nesplnění služební přípravy, tedy jak fyzické, tak i střelecké, lze uložit kázeňský trest, ale nikde a nikdy jsem to nehledal, takže fundovaně nemůžu sloužit..

Hlavně abys měla vypilovanou manipulaci se zbraní!

Myslím, že podstatně zlepšíš svoji střelbu, pokud si nasušíš hlavně mačkání spouště.. Jedna z věcí je, že než jdeš na střelby, vem si nenabitou, bez zásobníku a samozřejmě zkontrolovanou zbraň, a v bezpečném prostoru (doufám, že nemusím vysvětlovat, co to je) a snaž si spoušť namačkat tak, že si najdeš nějaký bod, předmět, zamiř a soustřeď se na mačkání spouště tak, abys nestrhávala..

Další taková jednoduchá rada je, když střílíš, nepouštěj po výstřelu spoušt úplně, ale pohlídej si takové "cvaknutí" spouště, které následuje asi 0,5 cm od maximálního zmáčknutí, jak se spoušť vrací.. Jakmile to cvakne, můžeš spoušť okamžitě zmáčknout znovu a vystřelit..

Věř mi, že tohle je "Columbovo vejce" a samotnému mi tahle jednoduchá rada zlepšila střelbu tak o 30%

Komentář v diskuzi: Střelecké prověrky
Poslat zprávu AN-SPURNA 19:42:32 22. 05. 2018
default.png
Děkuji všem za rady. Uteklo mi to o jednu ránu. Ale mám z toho teď hrozne nervy. Nicméně jste mě dost uklidnili. Za to všem moc děkuji. Střelbu samozřejmě budu cvičit i mimo službu na střelnici :)

Komentář v diskuzi: Střelecké prověrky
Poslat zprávu BOBRAS 16:00:43 22. 05. 2018
default.png
Hlavně se neptej Bojařů.. to jsou největší idioti... to už bylo za mne rok 1978... 60% blbečci a dneska tak 90%. Zajdi si někam na střelnici a dej si hoďku mířenku... O ničem jiném ty naše hovadiny nejsou... tvůj problém bude asi to co u většiny střelců strháváš... Ale řešil bych jen tehdy kdyby někdo začal něco kecat což nikdo nebude.... To je jako, že někdo se blbě vyspí a nebo má něco se zády nebo rukama a neudělá nějakou sračku z fyzickejch hoď to za hlavu :) a soustřeď se hlavně na praktickou práci a tohle neřeš v současný situaci :) Vím o čem mluvím v uniformě do minulého roku celkem 39 let :)

Komentář v diskuzi: Střelecké prověrky
Poslat zprávu TRNKALINKA 13:45:03 21. 05. 2018
default.png
Tak kolegové Tě už uklidnili, že ti "vyhození" rozhodně nehrozí. Ale já tě v klidu nenechám a pokusím se tě alespoň trochu nakopnout(myšleno v dobrém). Koukej na sobě zamakat a něco s tou (ne)střelbou udělat. Úroveň těch střeleb není pro II. skupinu úplně nejsnazší, ale záleží taky "o kolik nenastřílíš". Určitě to má nějakou příčinu, zkus si přímo na střelnici popovídat s nějakým bojařem.


Komentář v diskuzi: Střelecké prověrky
Poslat zprávu SEKTA ONLINE 23:44:06 20. 05. 2018
Sekta.jpg
Na ZJ jsou výběrka pravidelně , stačí pak hlídat vyhlášení na intranetu a připravit se na nej...

Komentář v diskuzi: Hodně otázek
Poslat zprávu FEHER 21:33:15 20. 05. 2018
default.png
Přesně jak píše Chip - za nynější personální situace je jakýkoli postup vedoucí k odstranění nezpůsobilého kusu nepravděpodobný. Přidám osobní zkušenost - máme na oddělení několik takových, kteří/které neudělali/y fyzické několikrát ročně (řádný termín i opravné), a to opakovaně, a nic se neděje - vždyť přeci "nejsou lidi". Zároveň jsou to největší lemry líné, které se snaží k tomu strhnout i ostatní, a přeci dál slouží. V tomhle ozbrojeném souboru písní a tanců se rozhodně nemusíš bát, že by tě někdo vyhodil "jen" za to, že opakovaně nesplňuješ podmínky pro setrvání ve služebním poměru...

Komentář v diskuzi: Střelecké prověrky
Poslat zprávu PAN-RUZOVY 21:10:53 20. 05. 2018
pan Růžový.jpg
Jestli můžeš, jdi raději k BISce. Ale asi máš nějaký problém s prověrkou anebo Tě prostě nevzali. K policii se pak můžeš kdykoliv vrátit, tedy přejít.

Komentář v diskuzi: Hodně otázek
Poslat zprávu BOBRAS 09:24:45 20. 05. 2018
default.png
Ahoj,
Upřímně nic si z toho nedělej... Jestli někdo odvozuje schopnost, použít zbraň splněním pachatele tak je to trošku legrační a otázka je jestli vůbec zbraň má mít :D Když jsem nastoupil já bylo běžné střílet na 25m ( což je šílenost) V reálné situaci kdy hlavní roli hraje zvládnutí vypjaté situace ( vím z vlastní zkušenosti) muže člověk efektivně pudově střílet na tak řekněme 5-8m.
Já na posledních prověrkách střílel myslím střílel na něco okolo 15 a pak ně nějakých 7-8m. Takže jestli to máte stejné a trefíš se na tu kratší vzdálenosti tak bych to neřešil.... Důležité je v případě zásahu udržet rozum a nepanikařit... Navíc né každý polda vždycky zvládne všechno.. Taky záleží na tvém zařazení ohledně všeho tohoto... Ale věř, že nejsi jediná....

Komentář v diskuzi: Střelecké prověrky
Poslat zprávu TRNKALINKA 20:55:02 19. 05. 2018
default.png
Dovolím si také napsat svůj minoritní názor na přesčasy. Za svou 14 letou policejní kariéru jsem možná udělal tak pár desítek hodin cca 50. Peníze, které za přesčas dostanu mi rozhodně nestojí za to abych je vyměnil za čas strávený s ženou, dětmi, rodiči. Dokonce si raději dojdu zaplavat, na kolo, nebo jen tak na procházku s psiskem. Opravdu mě tisíc nebo dva měsíčně za to nestojí.

Komentář v diskuzi: Placene přesčasy- konečně??
Poslat zprávu CASTIELL 19:19:38 19. 05. 2018
Castiell.jpg
Když dámy, tak to zkusím taky :D Sympatická slečna z Ovy a okolí do 30 let na seznámení a volnočasové aktivity ? Já 25 let a policista nejsem :D Budu rád za zprávy =) :D

Komentář v diskuzi: Chci Hřích s policistou
Poslat zprávu MALCOM ONLINE 18:29:13 19. 05. 2018
default.png
PAN-RUZOVY [2018-05-19 17:13:54]: Tady pan-ruzovy má pravdu. Dokonce jsem někde četl oficiální vyjádření od managementu PČR, že proplácení přesčasů narovná platy policistů. Odbory řeší stravenky atd. , jako bývalý kolega vidím jak s Vámi zametají a žasnu, že "mlčíte" . Ty videa od McDermota jsou výstížné, manageři si rozdávají statisícové odměny a VY plníte čárky, aby dobře bylo.

Komentář v diskuzi: Placene přesčasy- konečně??
Poslat zprávu PAN-RUZOVY 17:13:54 19. 05. 2018
pan Růžový.jpg
Nevidím důvod, proč sbírat přesčasy. chci mít řádně zaplacenou práci a nazdar. Vyjímečně přesčas ano. Ale nebudu vypichovat někde, protože nejsou lidi, kteří ke sboru nepřicházejí.To není moje starost a nejsem za to placený.

Komentář v diskuzi: Placene přesčasy- konečně??
Poslat zprávu BAADER 14:54:07 19. 05. 2018
default.png
Hodne otazek a zadna odpoved. K SPJ berou mlady 20 lety ucha hned po nastupu, takze zadny velky problem se tam dostat neni, pokud je tam volne misto. ZJ je jina liga. Je to mnohem personalne mensi oddeleni, takze doplnovani lidi e i tak caste a prijimaci vycvik je rekl bych velmi narocny. Tusim 1 tyden tvrdeho vycviku vedne v noci za dohledu mimo jine psychologu a zdravotniku. Jsou navozovane ruzne situace jako treba reseni slozitych situaci pri nedostatku spanku atd.

Komentář v diskuzi: Hodně otázek
Poslat zprávu DABLIK 20:31:07 18. 05. 2018
default.png
Máte pravdu, že jich je méně, ale normálně jsou. Vyhlásí se opatření a je to. Od ledna máme už každý kolem 130 hodin. Takže to jde, ale musí se chtít.

Komentář v diskuzi: Placene přesčasy- konečně??
Poslat zprávu FIZIRN 19:59:41 18. 05. 2018
default.png
Přesně tak, jak píše poldicek. Pokud nedáš střelby (a třeba za Tebe nenastřílí některý z kolegů...) tak Tě určitě nevyhodí. Je otázkou k jaké skupině sloužících Tě zařadit, pokud sedíš v kanclu a nepřicházíš do kontaktu s pachateli tr. činů a nebo jsi na ulici. Pokud jsi druhý případ, asi bych se snažil s tím něco dělat...

Komentář v diskuzi: Střelecké prověrky
Poslat zprávu PAN-RUZOVY 19:39:38 18. 05. 2018
pan Růžový.jpg
Přesčasy - od letošního roku totální sračka. Mistři z prezidia zaspali, protože o novele zákona věděli jen něco přes půl roku. Tak se řešilo celý leden, jak aplikovat zákon.
Výsledek je administrativa, prostě sračka. Zaplaceno dostaneš za svátek za 3 měsíce.
Ale bafuňáře to netrápí, maj svý jistý.

https://www.youtube.com/watch?v=MP2EVw8e8GI&feature=youtu.be

Komentář v diskuzi: Placene přesčasy- konečně??
Poslat zprávu POLDICEK 18:27:38 18. 05. 2018
default.png
Jojo. Za svatek dostanes 25% ale az za tri mesice nebo nahradni volno.
Jinak jsou 4 druhy prescasu.
Jeden standartni jak byl, ktery ti ale zaplatej az po vycerpani asi 500 hodin, dalsi je neplaceny prescas (zelene hodiny) pri mimoradnych udalostech. Dalsi je s tim, ze ti ho zaplatej za ty tri mesice nebo a na 4. si nevzpominam. Jinak je to s prescasy mnohem horsi nez bylo. Prakticky uz ho vubec nemame. Mluvim jen za nas kraj.
Je moc fajn, ze ti prachy navic nedaji, ale daji ti volno v utery dopoledne kdyz potrebujes delat na spisech a ses doma jak kul v plote. :) Ale at nejsem jen negativni, treba ma nekdo lepsi zkusenost.


Komentář v diskuzi: Placene přesčasy- konečně??
Poslat zprávu MORY03 16:29:02 18. 05. 2018
default.png
Jen pro info : u PČR zatím nesloužim, tak prosím o komentář příslušníky policie, dekuji

Komentář v diskuzi: Placene přesčasy- konečně??
Poslat zprávu POLDICEK 16:20:20 18. 05. 2018
default.png
Ale slouzim teprve 10 let :D

Komentář v diskuzi: Střelecké prověrky