Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Nejdiskutovanější

Nadporučík Emil Haně: „Črty ze vzpomínek zaži...
26. 08. 2020 | PETR-KLINOVSKY: Dobrý den, ozvěte se na email: Petr.Klinov...
Drogy za volantem? V ČR běžně..
21. 09. 2019 | DONLABUZNIK: Něco o problematice drog za volantem jsem si ...
Komiks na Policista.cz
21. 09. 2019 | DONLABUZNIK: super...
Nosný systém pro pořádkové policisty
16. 04. 2019 | FIBER: Naposledy jsem sem psal 21.05.2017 s dotazem,...
Škatulata ve vedení krajských ředitelství...
11. 01. 2019 | JARDA-JORDAN: Hned mě napadla rozná hláška aneb škatulata s...
ÚVAHA: K POLICII S VÝUČNÍM LISTEM
11. 01. 2019 | JARDA-JORDAN: REPLY:JAN:69479-1:2018-06-26 00:46:46: Ano, a...
Benešovský deník: Vyšetřování skončilo, zapom...
19. 07. 2018 | AF13: S odstupem casu lze konstatovat, ze takova ko...
Rozhovor : ,,Byl jsem pohodlný a to se mi vym...
17. 06. 2018 | JAN: Je velice úsměvné, vysmívat se někomu, že je ...
Jak se stát policejním důstojníkem v Sasku?...
02. 06. 2018 | FFRANTA: Zraněná policistka odstřelila eritrejského mi...
Nošení nožů v Německu
24. 03. 2018 | VETERAN2: REPLY:KREIMAAN:69193-1:2018-03-20 16:26:00: ...
Ženy u PMJ
9 hodin | BOOKY90: Ahoj. Koukám na Tvůj příspěvek z roku 2009......
ZOP březen 2022
13 hodin | NIUTN: Ahoj, já budu nastupovat v březnu do Brna na ...
Seznámení s policistou
7 dní | KRISTUS1: Čauky...
Nezadaný policista
7 dní | KRISTUS1: Hezký den, už jste našla?...
Praha - západ
7 dní | KRISTUS1: DI Západ má dle mých informací málo lidí. Na ...
Očkování policistů proti Covidu
8 dní | JOE: REPLY:JOHN158:72995-1:2022-01-11 09:38:41: ...
AUTOBUSY, HESLA, TRANSPARENTY
9 dní | MUSAWOLUCERO: +27717917137WHATSAPPBE RICH AND HAPPY IN LIFE...
Prověrka uchazeče
10 dní | HAFHAF: REPLY:GHOST-COP:73028-1:2022-01-17 20:41:44: ...
Analytika a kyberkriminalita
12 dní | A-K: Tak ještě jednou (mobil selhal). Kouzlo to má...
Pracovní nabídka OHK Opava
13 dní | BOBRAS: Jojo lidi nejsou a nikomu se nechce dělat pyt...

Proklamačka Zarpuťyleho fandy švestek

Pepan Juklik
Hodně čtu ty vaše švestkové zprávy na tychto stránkách a fakt si myslim lidé, že to tu přehanite. Zvlašt ten s tym německým jmenem Heinz se jmenuje, ten vás tu lakuje na modro. Evydentně je to  rebelant a problematyk jak svyňa. Tak sem se rozhodl, že vám tu dam nazor zdraveho synka z normalňi dědiny.
Pepan Juklik | Foto: ten interfernet

Ne fakt děcka nemějte v tych hlavach mišung, co vam tam lejou rebelatni na tymto serveru. Vemte si přiklad z našich polytiků.

Tak třeba ta Piková Kája z tych německých automobilových závodu. To je uplný protikorupční ledoborec. Ona řika, že sice jako boj s korupcy ano, ale když už tady 20 let za korupcy nikdo nebručel, proč s tym jako začinát tento no, zrovna teď? A má pravdu ta Kaja. Nové věci mužou představovat megaryziko, tak proč se do toho srat.

Typicky přyklad kam až može zajit přehnana aktyvyta je ten Míra Klouzek, nebo jak se mu to říká. Ten co má tu vlastní českou finanční SIA. Tata  řyka, že ma přiznačne meno, bo ze všeho vyklouzne jak ten slizky hřib. No ale včil to fakt přehnal a chytl se do vlastňi nastrahy. On do té korupce na obraně šel tak tvrdě, až zjystil, že je v tom tež namočeny. Takovu zapletku nevymyslí ani ten Štefan Špilberk co natočil ten Jurův Park a jine fantasmagorky.

Fakt toho Mirka nechápu, co jako po tym synkovi z obrany chce.  Je to sympaťák a už se mu přece jednou omluvil, že mu v učetnictví líta někde par stovek melošu za to promitání s Promopro. Z toho jak to dopadne, sem napnutý jak male trenky.

Naše justyčni orgány su rozumne a tak se zbytečně neserou do zaležytosti, ktere jim lezou přes lebku. Třeba ta kauza Drobil. To je ten chlápek, co si tak nadrobil s tim žalovaním, jak řekl naš pan tatiček prezident. V klidu děcka, prezident v tom celym zapleteny není, protože fakt v tymto připadu nešlo o propisky.

V te kauze litaly nějake uplatky, ale byl kolem toho takovy bordel, že to musela ta žalobkyňa strčit pod tepich, aby z toho nebyl megaprůser. Ještě, že takové lidi v te justyci máme. A svěstky s tim zase maji nějaky problém.  Misto aby byli radi, že nemaji práci, tak se to toho furt serou. Se nedivim te žalobkyni, že z nich pak udělala trotly, jako že jim řekla jenom svůj odborny nazor, jako že tak kauza je v řiti a tak nema cenu to pitvat. No znate cajty, vždycky se najde akčňak co musy hlavou proti zdi ne. To je jako když hazýš hrach sviňim, řikala moje babka a ta vyšla specijalní školu.

Vy cajti ste vubec otravné plemeno.  Furt někoho honite, stihate a pak se divite, že dopadnete jak ty tři švestky v tym Brně. Ti třy pry někoho umučyli a pak jestě ta  policejni Ynkvizice přišla na to, že to sou pedofilaci, uchylaci a skihadi co nosi ty hakenkrojce vytetovane na prdeli. Jel v tom s ňyma ten Foltyn z Brna a ten pry měl doma tank s tlumičem hluku na hlavni. Pry je navic brantranec s tim mrtvým Usamou, proto ma terorystycké manyry.

Se pak nedivim, že jak začli ty tři svestky prudit v televyzi, že soudy nevyslechly všechny svjedky a take pyčoviny, že jym ten soud naložil desitku roku navrch. Tež bych si nenechal mluvit do roboty. Ten přypad byl jasny od začatku. Bo mluvči te policejni Ynkvyzice řikala, že ty tři švěstky sou grazli tuplovani. Tak komu zaležy na nějakych svjedkach navyc.

Tak samo ten detektyf  Michal Vahala s toho OCHOZU jak furt nedal klidu tomu synkovi z Armenije. Suchojan se menuje. Evidentně byl ten detektyf zaměřeny rasisticky proti cizincum,  proč by jinak šel po synkovi co si tady poctivě vydělava převaženim zakonů vorem,asi přes jakusi řeku. Ale to vorovani musi docela nest slušně prachy, bo si pry ten armensky synek nežije špatně. Asy mu ten detektyf zaviděl. Včil se nemuže divit, že se musy schovavat. Asi ma z ostudy kabat ten Vahala. Navic pry nasral kohosy z BIS,  bo se jim sral do jejich hry. Asi nějaká karetní hra, cosi jak ferbl. No a jak dopadl. Musela ho srovnat policejni Ynkvizice, aby si uvědomil kde je jeho misto.

Nemějte jim to za zle, bo ta  polycejni Ynkvizice musi taky fachčit podle čarek. Když na sebe nějaky aktyvňy rebelant zbytečně upozorňuje, tak se nedivym, že si ho zakresli tym červeným fixem a dostane po chlebarně.

Děcka pak se divyte, že vas občaňi nemaji v lasce. Děcka vspamatujte se, bo vas ten Mirek Klouzek skrati o ty třy miliardy a tych přehnaně aktyvnich pošle do nepoužytelnych neplacenych zaloh. Navyc vam muže spatky napařit toho Rajona s tym Napoleonem a to už budete uplně v řiti. Fakt děcka vyserte se na rebelii.

Furt tu melete o tym čarkovym systemu a že je třeba něco robit pro lidi a tak.  Jak byste nevěděli, že plati zlate pravidlo, že kdo si hraje,nezlobi a kdo nic neděla nic neskazi. Tak nechtě těm svym papalašum ať si hrajou s pastelkama. Kupte jim k narozkam omalovanky a urobite jim radost. A na co cosi robit pro lidi. Kybych měl krochnu s fčelkama jak vy, tak bych řekl každemu kdo krochnu nema, aby držel chlebarnu a nepyskoval, že potřebuje cosy z komunity polisingu. Kdo ma problem s komunalnim odpadem ať se obrati na obsluhu kukavozu.

Děcka až si budete myslet, že ste v řiti, tak se podivejte na ten serial Ulice, jake tam maji problemy. A co, tež si nestežujou. Tak vemte rozum do hrstě a dejte na mně.


Pepan Juklik, zarpuťyly fanda švestek

Vložil: Pepan J bo chcu byt tajny
Publikováno: 07. 07. 2011


Hodnocení článku

Známka článku Průměrná známka 2 / Celkový počet hodnoceni 8Diskuze ke článku

Diskuze Počet komentářů ke článku: 8
Diskutovat ke článku.
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio