Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Mazanci a jiní. Kdo za to může? (REDAKCE)

Mazanci a jiní. Kdo za to může?
ilustrační
Foto: internet

Při nedávných událostech kolem pražské radnice a bezohledné opilecké jízdy lobbyisty Janouška se ozvaly hlasy volající po odstoupení ředitele pražské policie Martina Vondráška. Pro zasvěceného člověka  je překvapující skutečnost, že se podobné výkřiky ozývají z řad politiků, kteří mají největší podíl na bezútěšném stavu morálky v policejním sboru.

Autor: Lukáš Heinz
Publikováno: 11. 04. 2012
zpět na článek

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu POLDICEK 00:26:15 24. 04. 2012
default.png
CATANI [2012-04-23 13:34:21]: No jo tak dopravaci nejsou poradkari a jestli jsem se dobre koukal tak ta jedna byla navic kolegyne. A navic cumeli na jinou stranu a nemuzou predpokladat, ze nekdo pribehne a hnedka nasadi hacek :o)) Ja nevim tak stat se to muze ja bych je tak nehanil, spis se divim, ze je tak hajilo vedeni :o)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 18:54:22 23. 04. 2012
default.png
CATANI [2012-04-23 13:34:21]: Při pokusu video otevřít mi spadl komp do modré obrazovky smrti!

Jak píšeš: za plat kotelníka tohle dělat nikdo nechce, ale v tom případě ať se seberou a vypadnou. Ale ne, tohle jsou ti "sociální jistoti", ať mu dají sebemíň, on dělat nepůjde, hlavně že mu furt toho patnáctého dají tu jeho almužnu.

Video jsem neviděl tak jen obecně: pokud někdo někomu odklidí kolo z vozovky aniž ho úmyslně ničí a jiný ho napadne, je ten, co toho odklízeče napadl, prostě útočník. Pokud na útočníka někdo vystartuje, je to nutná obrana klidně i s vybočením. Tak je od sebe roztrhnu a dám jim demokraticky vybrat: buďto si podají ruky a rozejdou se, nebo oba řešení. Jakmile se po mně někdo ožene, skončí v cele poté, co doktor shledá, že je do půl pasu modrý a od pasu dole hnědý, ale jinak zdráv a vesel. Pardon, já zase zapomněl: dneska slouží osmnáctiletí absolventi dvou přijímacích kotrmelců z fyzických testů, tak nic.

Pokud máte zase někdo za to, že to dneska jakože nejde, tak co tam u firmy, která má takto postupovat, ještě hledáte?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu X 16:34:44 23. 04. 2012
default.png
Podělat něco při zákroku, to je hned. Proto nesoudím, nedávno se mi něco podobného stalo, leč ne s takovým následkem a bez kamer. Prostě občas člověk něco podělá...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CATANI 13:34:21 23. 04. 2012
default.png
HONZAD [2012-04-23 12:48:37]: Mi to jméno je úplně někde, ale právě činnost te policejní hlídky, která asistuje nehnutě napadání a dělá, že se ji to netýká, kdy pachatele znovu zcela bez zájmu a zjištění totožnosti nechává odejít z místa(po třech dnechh usilovné práce kolegů je teprve ztotožněn), to je už prostě na mne moc.
Vím, že se tu vyrojí zase obhájci postupu policie atd.Za sebe říkám, takhle jsem si nikdy práci u policie nepředstavoval a jistě si ji tak ani nepředstavuje většina občanů. Ze slov nadřízených zprostředkovaných tiskem, že policisté se věnovali kolu a nemuseli nic jiného provádět je mi na zvracení. Proboha kde to jsme skončili. My nectíme základní povinosti policistů dané zákonem, na tož kde je nějaká pol. čest. Rozumím, že se nikomu za plat popelářa nechce robit, ale i jako občanovi se srdcem policisty bych na místě zadarmo jednal.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HONZAD 12:48:37 23. 04. 2012
honzad..jpg
catani: No, moc tomu nerozumim.. Steiner je sice úplne nesympaticky tipek, ale tady do nich panove z medii jdou, dle meho soudu, uplne trapne.

Pohozene kolo blokovalo cestu. Jeden z nich ho odstranil z cesty, nacez byl cyklistou napaden. Jeho bracha ho branil a reagoval protiutokem s vetsim ucinekm.. v cem vidis problem? Prvni kdo utocil byl cyklista..

O roli policie se radej vyjadrovat nebudu, nebo me sezerete :-)


Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CATANI 08:35:39 23. 04. 2012
default.png
http://praha.idnes.cz/za-utokem-ze-ctvrtecni-cyklojizdy-stoji-bratr-byvaleho-radniho-stein...

Kdo neviděl video neuvěří.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 06:39:06 18. 04. 2012
default.png
RADIS130 [2012-04-17 21:01:31]: Tak přesně tímhle jsem se snažil sám sebe držet i já. Dneska bych použil místo slova držet spíše slovo obelhávat.

Když se na to podíváš z opačného konce, v podstatě vším čím sloužíš lidem sám sobě děláš problémy, protože systém je nastavený úplně špatně. Drtivá většina kolegů na něj kálí ale stejně drtivá většina ho tiše podporuje svou nečinností na úseku práce pro lidi venku. Ty se uklidňuješ de facto tím, že se tobě sem tam podaří, aby ti lidi kterým jsi pomohl poděkovali, což je to, proč to polda skutečně dělá. Ale ten mlýn všeho proti tobě a tvému způsobu práce tě semele, neboj se nic.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu RADIS130 21:01:31 17. 04. 2012
default.png
Pro mě je práce u sboru víc než jen " kolik za to dostanu ". Jsem chlap co peníze vydělá i jinak než jen ve službě. Ivanovy jsem ruku nepodal a sem tam si postěžuji u vedení. A jsem stále policista. Již nečekám chválu od vedení za mé nadstadartní výkony či nasazení. Nepotřebuji ji. Stačí mi ojedinělé uznání od lidí co aspoň trochu ví, jak to u nás chodí. Je to možná hloupý ale díky tomu chodím do práce a z práce v dobré náladě.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 15:15:51 15. 04. 2012
default.png
CATANI [2012-04-12 15:37:00]: Protože když ti všichni kálí na hlavu, nechtějí tě, ponižují tě, berou ti peníze a všecko systémově špatné řeší s tebou co jsi na ulici, máš mít svoji hrdost, proto by jsi měl odejít.

Píšeš, že si nic nenamlouváš, ale ano, namlouváš. Jako já se držíš u firmy úplně lautr těmi samými slovy, utěšuješ se přesně jako já a další před náma. Zatím ti to funguje, jsi tam, kde jsem já byl po patnácti letech. Už dlouho ti tohle obelhávání sebe sama ale nevydrží. Hledej si místo jinde, říkám ti brachu, za chvíli to v tobě praskne úplně. Ať jsi pak připravený a neděláš voloviny ze dne na den.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAX 21:18:38 12. 04. 2012
dax.jpg
CATANI [2012-04-12 15:37:00]:
Catani dík. Tvá slova doslova pohladí. Hned mám dobrou náladu při vědomí, že jsou ještě lidi, kteří to mají v hlavě v pořádku.
Měj se chlape a klidnou službu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio