Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Absolutní nula (REDAKCE)

Absolutní nula
ilustrační
Foto: internet

Když Ivan Langer přišel se svoji nepovedenou reformou, měl jsem za to, že  nálada u policejního sboru už horší být nemůže. Velmi jsem se spletl. Bezzubý a pacifikovaný policejní sbor, který tu zanechal Ivan Langer, dokázal Radek John morálně zdevastovat naprosto nevídaným způsobem. Stejně jako asi mnoho ostatních, vkládal jsem velké naděje do Jana Kubiceho a dočkal se opět zklamání.

Autor: Lukáš Heinz
Publikováno: 09. 05. 2012
zpět na článek

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu KAR 07:30:25 17. 05. 2012
default.png
HAMMERE,je mi z Tebe smutno. Právě o takových jsem psal,o policistech, kteří škodí polici tím, že ji rozbíjí zevnitř. Jak může u policie sloužit člověk, který chce zastřelit kolegu, který má jiný názor, který napíše na svobodném diskusním foru. Který psycholog pustil takového člověka do policie? Kde je Tvoje profesionalita a vlastnosti, kterými by ses podle Etického kodexu mel vyznačovat?
Jak je možné, že Tví nadřízení jsou podle Tvých slov "drbani"? Při této logice, pokud se tedy Ty staneš, jednou řídícím pracovníkem, tak budeš drban? Kolik jsi podal oznámení GIBSu o podezření z trestných činů, které vidíš u svých kolegů a nadřízených. Podle Tvých slovech nesloužíš u policie, ale u nějaké mafiánské organizace. Pokud je to pravda a Ty jsi takový poctivec, který chce jen stíhat drbany, jak je možné, že jsi takovou organizaci už dávno neopustil, jak to dokážeš pracovat v takovém bahně?.
Snad se pokusíš nad těmito slovy zamyslet a nezastřelíš mě, jak vyhrožuješ v reakci na můj předcházející názor.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 06:28:04 17. 05. 2012
default.png
KAR [2012-05-16 15:58:29]: Kristepane, jak jsi na to došel? Okresní ředitelství se zrušila, ale jen na papíře, všechny ty figurky tam zůstaly a škodí dál. Policie má problém v nadměrném počtu nadřízených stupňů, jednoduché třístupňové vedení polda v terénu, jeho říďa a PP by vyřešilo 95% problémů.
Dále jako polda s nějakou ctí v těle se nemůžeš ztotožnit s tím, že jsi šel k policii drbany stíhat, ale zjistil jsi, že ti drbani velí a musíš je poslouchat. Počínaje protěžováním svých kamarádíčků při pokusu stornu tvých pokut + otevřené výhrůžky když ho pošleš doprdele, přes soustavnou úpravy statistik a konče vynášením info o připravovaných akcích samotným drbanům. Kua s takovým mám být jedna ruka? Jsi se posral po jahodách, ne? Takového střelím při první příležitosti do hlavy.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BADBOY 20:51:44 16. 05. 2012
default.png
CATANI [2012-05-16 20:00:23]:
Naprostý souhlas.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CATANI 20:00:23 16. 05. 2012
default.png
KAR [2012-05-16 15:58:29]: Mám obavy, že hájíš, neobhajitelné. Již dnes je zřejmé, že svými rozhodnutími dělí a rozeštvává managment policisty. Podle mne je to účelové, podívej se na vzájemné vztahy složek uvnitř policie, všichni jsou přetížení, jenom vedení každé složky či útvaru, podňecuje svoje, že oni jsou více než ostatní. Vedení to vyhovuje.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CATANI 19:32:49 16. 05. 2012
default.png
BADBOY [2012-05-16 18:19:33]: Víš v čem je problém, že to jsou manageri a né policisté. Oni tak trošku těm policistům závidí. Je to něco jako zhrzená milenka, která nikdy neměla na to aby se stala manželkou. Oni managera dělat můžou ale policistu né.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BADBOY 18:19:33 16. 05. 2012
default.png
Doplnění..
To porušování zákona myslím např. Jejich slavné nařizování a plánování do zelenejch. Porušování etického kodexu atd...
Já za sebe mohu říci, že pro mne jsou horší než kde jaký pachatel krádeže.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BADBOY 18:16:30 16. 05. 2012
default.png
KAR [2012-05-16 15:58:29]:
Zásadně s tebou nemohu souhlasit. Pokud jsi si nevšiml, tak vedení (99,9999 %) je na úplně jiné lodi. Nikdy společně s náma nepotáhnou za jeden provaz. jsme pro ně jen tab. číslo.
Většina vedoucích tě okamžitě hodí přes palubu a to proto, že to jsou prasata u koryt. Tady tedy mluvím hlavně o středním vedení.
Oni nás vůbec neposlouchají a jednou si svoje. Oni nikdy těm nahoře neřeknou celou pravdu a to např. neustálé porušování služeb. zákona atd. Proč myslíš, že to dělají...?
Odpověď je jasná... Mám krásné korýtko a o to nechci přijít.... jak jsem již psal, většina z nich jsou prasata a to bych možná prase urazil.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KAR 15:58:29 16. 05. 2012
default.png
S autorem zcela souhlasím a podle mých poznatků to jde s policií z kopce od reformy, která zrušila okresní ředitelství.
Co mě v této diskusi vadí je ale to, že policie je ve srabu jako celek a přesto mnozí diskutující důvod tohoto srabu směřují ke svým šéfům, jakoby se jich ten srab netýkal stejně jako všech ostatních.
Jsem přesvědčen, že šéfové/ teď nemyslím vrcholné vedení PP/, cití tyto problémy stejně jako řadoví policisté a musí se s nimi potýkat stejně jako kterýkoliv policista.
Je škoda, že jedním z průvodních znaků rozeštvání policie, se kterým začal Johny patří i konfrontace řízený proti řízenému a obráceně a policisté na tuto udičku bývalého MV naskočili a stále se jí drží. Stejně tak se mu podařilo rozeštvat bývalé proti současným policistům.
Chci tím říci, že čím víc se bude policie žrát mezi sebou uvnitř, tím lépe se bude politikům s takovou policií manipulovat dle své potřeby.
Zapomeňme proto na to, kdo je řízený a kdo je řídící, kdo je v uniformě, kdo je v civilu, kdo je občan a kdo policista , přestaňme se žrán mezi sebou a spojme se všichni proti těm, kteří vedou policii tam, kde ji nechceme mít.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JUDY 00:27:12 16. 05. 2012
default.png
Dobrý večer,
zdravím všechny policisty. Mě osobně by zajímala jedna věc. A to, kdy už konečně přestaneme sloužit 13 měsíců za 12 platů.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ANDRAS 20:02:29 15. 05. 2012
Andras.jpg
nepřiměřená obrana majetku - 1. reportáž, jen pro silné povahy....

http://voyo.nova.cz/product/porady/28980-strepiny-13-5-2012

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio