Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Jak bude vypadat systemizace pro rok 2013? (REDAKCE)

Jak bude vypadat systemizace pro rok 2013?
Podle systemizace se příští rok začne škrtat odshora
Foto: P-CZ

Obyvatelé naší země jsou svědky naprosto neuvěřitelných a zcela nepochopitelných rozhodnutí politiků. Proti jejich krokům se bouří soudy, státní zastupitelství i mnozí policisté. Rozhodnutí, které v této době učinil policejní prezident, tak působí jako koráb zdravého rozumu v moři stupidity.

Autor: Lukáš Heinz
Publikováno: 08. 11. 2012
zpět na článek

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu STRIZLIVEJ 12:34:24 02. 12. 2012
Střízlivej.jpg
No co tě tak tady na diskuzích sleduju už nějakopu dobu (resp. tvé příspěvky), tak ty musíš mít ale hóóódně velkej mindrák, že všem nadáváš a ukazuješ se, jak ty jsi ten nejlepší. Každý, kdo tady napíše svůj názor nebo náhled, tak toho hned urážíš a nadáváš, co to jde. Netvrdím, že bys neměl v něčem pravdu, ale jak hned útočíš na každého, kdo se nechová, nebo nesdílí názor jako ty je hnus. A proč jsi asi vůbec utekl od policie ? No rozhodně to nebude kvůli tomu, aby sis vydělal míň peněz. Hele, jestli se takto chováš ke všem ve tvém okolí, tak není divu, že práci nestíháš, protože s tvým vyjadřováním s tebou nechce nikdo dělat. Nebo se mýlím ?
Nevim jak dlouho jsi u policie vydržel ty, ale já se na rozdíl od tebe snažím co nejdýl. A to kvůli několika věcem. Ale taky pozoruju, že to tady jde od 10 k 5. A nehodlám vždy mlčet.
Máš pravdu v tom, že socialismus skončil, ale svět není jen podle tebe a tvých názorů a možností. Nebo si snad myslíš, že ty možnosti, jaké máš ty, tak má 100% národa ? To je trochu naivní představa, nemyslíš ?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 08:23:27 02. 12. 2012
default.png
Ještě k tomuto nářky mladých, že nemají šanci: svou tiadvacetiletou dcerušku jsem po nástupu na studium prostě odstřihnul od penězovodu rodičů, dostává jen jídlo a zaplacený byt, žádné oblečení, vybavení domácnosti... a do týdne měla práci, už čtrtým rokem maká při studiu v Mc Donaldu jako barevná. Její kluk dělá stoláře, v jednadvaceti letech šel před dvěma rokama tam, kde práce byla, je šikovný, má slušné prachy, rasovina práce. Jenom proto, že má stejné rodiče jako dceruška = pakuj makat nebo ven! Když šla studovat, řekl jsem jí, že do měsíce po dokončení studia nastupuje kamkoliv do práce, takže žádné že dostuduje a začne se teprve poohlížet kde a co a tohle ne, tady je málo peněz... Umí suprově řadu jazyků, tak s nima může dělat luxusní prodavačku v Mc Donaldu, když se nebude schopná ohánět a využít svoje schopnosti.

Nekňučet a nenaříkat, socialismus skončil, tahle doba vás nechá zdechnout na ulici a nikdo po vás ani neštěkne. Hodně úspěchů všem, přeju.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 08:14:30 02. 12. 2012
default.png
STRIZLIVEJ [2012-12-01 18:10:06]: Co to meleš, Střízlivej? Bráni ti snad někdo udělat si rekvaldu a jít dělat tam, kde nejsou lidi? Bránil někdo těm lidem jít se učit na něco, co bude potřebovat místo něčeho, co se mu snadno udělalo bez šance na to se pak uplatnit? Brání někdo někomu udělat si vzdělání, najít si místo na trhu a podnikat? Nebo se mnou makat na černo na melouchách? Padly mě čtyři zakázky za jediný měsíc jen proto, že se nikomu nechce a já jsem v práci!!!! V celé republice nejsou siloví elektrikáři, nejsou vodo topo plynaři a další kvalifikované profese.

Já tak makám šest let co jsem utekl od policie, v zimě čtyři, v létě deset zakázek v práci najednou, mimo to další tři na melouchách max třikrát týdně po práci, víc to fyzicky nejde. Ty možnosti si musíš najít, ne že si budeš vybírat co ještě chceš a co nechceš. Nikdo nikde ti ze začátku nedá přehršle peněz, musel jsem v jednačtyřiceti začít úplně od píky znovu. Když to šlo mně, proč mají furt všichni plnou hubu výmluv na to jak to u nich nejde? My jsme okres s druhou největší nezaměstnaností v republice, tak mě neťápej, jak je to u vás nahovno.

Máš hlavu a dvě ruky? Máš. Tak nedržkuj a prostě to použij. Socialismus u policie skončil. Obecně: pokud nejsi schopný si hlavou a rukama vydělat, přiznej prostě že jsi blbý a shnilý ale nesváděj to na všecko a všecky kolem.

Moje žena dělá prodavačku za pár šupů, má přitom ekonomku, počítač, anglinu, umí účetnictví a co myslíte? Dělá prodavačku! Přímá úměra: čím méně je schopná prachy vydělat, tím více je schopná je utratit. Houby nejsou možnosti, jsou jen lenost a hloupost. Největší pětkaři a machři ze základky jsou dnes největšími křiklouny, jak je to všude špatné.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu STRIZLIVEJ 18:10:06 01. 12. 2012
Střízlivej.jpg
A tak jak ty a tvoje firma se má každý ? Každý má ty možnosti ? Viděl jsem osobně ženu po 50-tce, která si dělala seznam firem, kam se chodila ptát na práci. Ten seznam měl několik desítek jmen. V některých ji i zaměstnali, ale jen na 3 měsíce - doba zkušební - pro minimální mzdu. A bylo to ve městě, které bylo okresní a dnes je to krajské město ! A víš čeho se nakonec dočkala ? Důchodu ! Bylo to pro ni vysvobození hlavně z psychického pekla, protože finanční příjem nic moc, manžel jí pořád vyčítal, že nemá práci a jen se válí doma. A to je ze "střední vrstvy", celý život zvyklá na práci.
Já žiji v bývalém okresním městě o kterém si myslím, že vím jaké poskytuje možnosti pro dobré žití pro rodinu. Ze svého standartu nemíním již už dále slevovat. To jsem dělal doteď. O tom si mysli a piš co chceš. Na krizi nic nesvádím, jen chci napsat, že ne všude ty možnosti jsou. Znám kolegy, kteří v našem městě skončili a někteří měli (nebo ještě mají) existenční problémy. Jako spousta jiných lidí v tomto městě. Naše manželky tu dělají u soukromníků s minimálními mzdami. A jsou rády, že aspoň nějaká práce je.
Takže máš se dobře ? Máš práci ? Makáš ručičkama ? Fajn, tak makej, já ti tvou práci brát nebudu, ale 4 měsíce ? Až budeš makat 4 roky s těmi samými vyhlídkami na skvělou budoucnost (což mimochodem u této naší firmy nic moc) tak se tu ptej, jestli se chce někomu dělat ručičkama.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ANDRAS 19:03:43 30. 11. 2012
Andras.jpg
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1142743803-reporteri-ct/

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 17:26:37 30. 11. 2012
default.png
Ty by jsi jako v céčku nechtěl dělat? Máš pocit, že ty prachy, co dostáváš u policie jinde nejsou?

Všude slyším o krizi a nezaměstnanosti, kua ale už čtrvtým měsícem makáme jedenáct hodin denně, každá parta má čtyři až pět různých zakázek, firma odmítá další a není boha najít maníky, kteří by chtěli jít dělat a vypomoct nám z těch sraček, v kterých jsme. Ručičkama eéé nebo co?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu STRIZLIVEJ 09:25:33 30. 11. 2012
Střízlivej.jpg
No tak má kariéra bez Bc., Mgr. a Ing. je sice dost omezená, protože tady u této firmy nikdo nepřemýšlel o specializacích a praktických zkušenostech a kladných vztazích k určitým specifikům této práce, ale nadřazoval tituly, které donutily spoustu dobrých lidí k odchodu, ale já bohužel zůstávám tam, kde jsem. Snad se za pár let dočkám :) Do céčka kvůli rodině nejdu. Někdo ty úvěry a splátky platit musí. Ten druhý příjem (manželky) od soukromníka, který dává zákonné minimum naši rodinu neuživí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 06:04:26 30. 11. 2012
default.png
STRIZLIVEJ [2012-11-30 00:49:19]: No prima, a můžeš přemýšlet jak z toho ven, nebo klidně i dvěstě hoven. Máš kariéru v troskách, tam kde jsi to půjde jen dolů, už máš místečko v céčku?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu STRIZLIVEJ 00:49:19 30. 11. 2012
Střízlivej.jpg
Jo jo, ty kecy o lepších zítřcích už taky poslouchám a čtu nějaký ten rok. A opět mě naplňují pocitem b... be.... bez.... bezpečí ? Ne, bezmoci ! Nebo beznaděje ? Taky. Bohužel tento stát, tato firma a veškeré toto její řízení ze mne udělalo policistu, který se už stará jen o sebe a své nejbližší kolegy ve zbrani. Vyhlídky na "bude líp" mne přešly už dávno. A díky této slavné systemizaci jsem přišel o místo, na které jsem se připravoval bezmála 14 let a podřídil mu své školy a část (těch oných 14 let) života.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 05:48:22 19. 11. 2012
default.png
Všímejte si, vy mladí, toho, jak zní kecy z PP o tom co se bude dělat (a jak to zní dobře a rozumně) a jak to vypadá dole, co se pak dělá skutečně. To je důsledek přespřílišného množství řídících stupňů, což zajišťuje neprůchodnost informací nahoru i dolů. Proto píšu, že tohle je stará věc a zažili jsme ji opakovaně mockrát už my. Ten systém se nijak nezměnil a bude se dít pořád to samé. Policie je v tomto stavu nereformovatelná. Zkuste si najít něco a základech managementu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio