Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Čárkový systém je nesmrtelný

Tak nám dnes byly nastíněny některé vize krajského ředitelství, mimo jiné co se peněz pro obvody týče. Prostředky na odměny nebudou prý dříve než v květnu - tedy později než v předchozích letech. Taky jich nebude tolik (což to se dalo čekat, to mne až tak nepřekvapuje). Rozdělovat se pak budou na bývalé okresy podle výsledků - rozhodujícími faktory prý bude procentuální objasněnost, počet ZPŘ a záchyt alkoholů. Přeloženo do lidštiny - kdo má vysoký nápad neznámých TČ, má jaksi smůlu, protože stráví hromadu času nabíráním a zpracováním, nedejbože aby se pak pokoušel ještě provádět šetření. Kde to není pro zloděje tak atraktivní, tam budou mít čas hrát si na dopravku, honit 180d a chlasty a díky nižší zatíženosti neznámáky budou mít vyšší procento objasněnosti a tedy vyšší odměny. Zjednodušeně řečeno - nižší zatíženost policistů = víc peněz na odměny. A tam, kde se nemají čas ani nažrat, utřou nos. Tomu říkám motivace. Jak je to jinde?
PAVEL-J-BILY :: Datum založení: 10. 04. 2009 :: celkem 125 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu HAMMER 11:47:15 07. 02. 2016
default.png
RV [2016-02-06 16:46:07]: No MP určitě není PČR. U MP se vegetit možná dalo, dělal jsi si svoji smysluplnou práci, ale u PČR se smysluplná práce dělat nedá.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu RV 16:46:07 06. 02. 2016
default.png
Já ti jenom napíšu, že mi není dvacet a nejsem žádný nováček u ozbrojených sborů. U PČR jsem dva roky, ale jsem v 8. platovém stupni, protože celkem sloužím 22 let (náš krajský ředitel mi uznal všechnu praxi :-D), předtím AČR a MP. Rozhodně ti určitým způsobem rozumím, ale taky mám určitou možnost srovnání. Mohl bych nadávat na MP, byl jsem tam dlouho, ale je to naopak. Byly to krásný roky, než to velitel rozesral a starý veteráni odešli. Takže přece nebudu hanět něco, kde jsem byl dlouho, to mi nedává smysl.

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 12:37:52 06. 02. 2016
default.png
RV [2016-02-06 10:37:27]: Myslet znamená hovno vědět. Slovo vegetit ani pracovat ani sloužit tam plně nepatří. Dvacet let pakárny, marné snahy něco změnit. Osmnáct roků z toho jsem chcal proti větru a dostatečně hodně jsem se přesvědčil, jak daleko má tato firma od jejího skutečného úkolu.
Protože toho moc zatím nechápeš, buď raději zticha a dobře si pamatuj, co píšu, protože nebude dlouho trvat a pochopíš to taky. Teď ze sebe nedělej vola a poslouchej, tohle tě taky staří neučili? Jo, neměli jací.
Hloupé ti přichází kdeco, ale hloupé je jen to, jak nechápeš. Já jsem neprocitnul po dvaceti letech, jaká je to firma. Já jsem po dvaceti letech jenom vyčerpadl už všechny možnosti, jak něco změnit, abych mohl dělat práci poldy. A to je sakra rozdíl.
Až vydržíš ty chcát proti větru pět let, přijdi, pokecáme u Plzničky. A ti zaručuju, že se zrychtujeme jak zákon káže.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu RV 10:37:27 06. 02. 2016
default.png
Myslím, že je jedno, jestli napíšu vegetil, pracoval nebo třeba sloužil. Na myšlence mého příspěvku to nic nemění. Nezlob se, ale opravdu to tak vidím.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 19:56:47 05. 02. 2016
default.png
RV [2016-02-05 19:54:45]: Cože jsem tam dvacet let dělal? Vem si Savo a běž si vypláchnout, val val a už sa nevracaj!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu RV 19:54:45 05. 02. 2016
default.png
Hammere, nezlob se na mě, ale ty pořád kritizuješ úplně všechno u policie, ale sám jsi tam vesele vegetil 20 let. To mi přijde hodně divný. Kdybys tam byl pár let a pak znechuceně odešel, tak to bych bral, ale takhle mi to od tebe přijde takový falešný a škodolibý. Pořád machruješ, jak jsi teď spokojený a jak vyděláváš. Budiž ti přáno, ale v tom kontextu 20 let u policie, mi ta tvoje imidž "procitnutí" přijde hloupá.

Souhlasím (+ 2)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 18:25:12 05. 02. 2016
default.png
Tak Zadek už vazbu nedostane taky. Ještě že už tu zbytečnou práci nedělám!!! Dnes jsem dělal od půl druhé do půl šesté, přes dva čistý zisk. Sám si práci seženu, sám si ji udělám, nikdo mě nejebe, peněz jsem tolik v životě neměl... Kdybych já vůl neztratil dvacet roků marnou snahou něco u té zkurvené firmy změnit, dneska bych byl za vodou úplně.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VETERAN2 16:46:01 05. 02. 2016
default.png
HAMMER [2016-02-04 14:04:27]: Co to je proti Fajádovi. To je čárka, jak má být.
Zpravodajská velmoc Libanon nastraží past a naši bez problémů. I s navijákem. Místo aby se obrátili třeba na Rusy, jestli by se nepřeptali Hizballahu, až s nimi zase budou běhat po kopcích nebo třeba poslali přes ulici kulturního ataše z ambasády v Damašku, aby poprosil Asada, jestli by se jim nezeptal u spojenců nebo to prostě podle situace nějak ověřili, pošlou maníka, který neumí ani arabasky (jinak nevím, na co by měl tlumočníka) s novináři. Libanonci o skupině bez problémů věděli a podle toho to dopadlo.
Sobotka se holedbá, že momentálně nemá informace o tom, že by republice hrozil teroristický útok. To ale může být jen tím, že služby vědí kulový.
Že se propustil člověk, který zásoboval teroristy, vypadá víc než pravděpodobně. Spravedlnost dostala na frak a jak vypadáme u američanů, je snadné si domyslet.
Jaký rozum, takové dílo. Břídilové. Děsím se chvíle, kdy by tahle smečka měla bránit stát.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 14:04:27 04. 02. 2016
default.png
Čárka je, Zadek je z vazby ven a teď bude policie napravovat sšmějd pana soudce a hlídat ho, aby jí nezdrhnul. Doufám teda, že to neudělá a Zadek vezme roha.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 10:27:05 04. 02. 2016
default.png
VETERAN2 [2016-02-03 21:49:49]: Samozřejmě že vedoucího nikdo nikdy za nic nepopotahoval, když byly mimořádky. Protože mimořádky nebyly takové, aby z toho byl veřejný skandál. Jakmile se to dostalo na veřejnost, vedoucí je v báni.
Nadřízení vedoucího a jeden druhého kryli. Bohužel se ale kryly i věci nevycházející ze snahy nebo aktivity policistů, ale i z darebáctví a porušování etiky policejní práce, což bylo 90% případů.
Dále jak píše, si pamatuju, že tak do polovičky devadesátých, no, do konce devadesátých let, setrvačností dojížděla štábní úroveň z SNB, chování, profesionalita atd. V půli devadesátých let se začali nabírat lidi slepí, blbí, roztržití, což se ještě jakž takž dařilo pacifikovat tomu pevnému a většinovému jádru starých, ale potom začalo přibývat příliš mnoho měkkého materiálu, takových těch nedouků, strýců, nemakačenků a byo to v loji. Na jednom oddělení byl mančaft výborný, navzájem jsme si slíbili jeden druhému, že pokud někdo "vezme", hnedka ho naprášíme.
Pak jsem to dodržel: vedoucí. Stížnost na úplatky a urážku vojáka. Ještě půl případu zahráli do autu a jeho povýšili na oddělení stupeň výš.
Jinde to stálo už za pendrek. Zase výborný šéf, jediný co jsem ho měl, dnes už nebožtík, ale mančaft... deset kilometrů od sebe, ale nebe a dudy. Jakobych dojel na jinou planetu. Úplně jiný, měkký, styl, nezájem o lidi... Četnická hrdost nic, tvrdost na drbany, nic...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio