Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Správné provedení kliků při fyzických testec

Dobrý den všem, mám na Vás dotaz ohledně přijímacího řízení. Jak vím, jeho součástí jsou psychologické testy, testy fyzické zdatnosti a vyšetření u lékaře. Psychologické testy mám již úspěšně za sebou a nyní mě čekají fyzické testy, u kterých si však nevím rady s jednou disciplínou a to jsou kliky (vzpor ležmo). Cvik by měl začínat: LEH NA BŘIŠE, SKRČENÉ PAŽE OPŘÍT DLANĚMI O ZEM TAK, ABY ŠPIČKY PRSTŮ BYLY V ÚROVNI RAMEN atd. Tato věta o provedení cviku mi není přiliš jasná. Znamená tato instrukce, že DLANĚ musí být v ŠÍŘI RAMEN nebo je požadováno, aby špičky prstů nepřesahovaly úroveň ramen (aby nebyly nad nebo pod úrovní), ale dlaně mohou být od těla libovolně daleko? Pokud někdo pochopil o co mi jde, prosím odpovězte mi, moc díky!!!Pája
NIKINA10 :: Datum založení: 23. 09. 2008 :: celkem 58 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu NIKINA10 14:12:25 26. 09. 2008
default.png
to dvouvteřinák: na ty testy jedu 10.10 do Prahy, jsem na ně hrozně zvědavá...každý ráno chodím běhat 2km, kilák mám za 4:25, ten člunkovej běh je taky v pohodě, nohy mám celkem rychlý a v celomotoráku dám min 30, ale ty kliky jsou fakt ouvej :-( v životě jsem je totiž nedělala protože mi nešli, začla jsem je dělat až když sem se dozvěděla, že v těch testech budou, takže prostě nejsou žádná sláva, každej den je cvičim, tak do toho 10. se snad ještě zlepšim...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DVOUVTERINAK 12:16:13 26. 09. 2008
default.png
to nikina 10 : nevim jak to chodí jinde, ale co jsem viděl tak si fakt myslim, že na tom nezáleží... asi jsem to přehnal že nemusíš udělat ani jeden klik ale když jich tam vypotíš aspoň minimum nebo něco se kliku vzdáleně podobá máš vyhráno... situace je taková, že už to není výběrové řízení k policii ale nábor toho kdo má zájem. samozřejmě mezi zájemci je i spousta dobrých lidí ale ne většina... když jsem viděl na testech kluka co se po třetim kliku kroutil jak psí víno a pak ho viděl v uniformě, tak co si o tom mám myslet?? na rovinu říkám, že s ním do zákroku nepudu, radši ho nechám sedět v autě, než abych měl kvůli němu průser. (protože za nováčka v průběhu služby odpovídám)... taky vim jak je to s psychotestama, pokud neuspěješ, můžeš je znovu dělat po dovu letech, ovšem v Ústí kolikrát neúspěšným uchazečům volají po dvou měsících(někdy ani ne) a na testy jdou znovu, tentokrát už úspěšně... ale ty jsi určitě jiná liga a zvládneš to.. kdy jdeš na ty testy?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ZIMIC 12:05:33 26. 09. 2008
default.png
ZOP musíš mít nejdřív to je jasný, nevim jak je to teď, ale na ZOP podle mě můžeš jít už s tím, že jsi zařazená k psovodům tak jak to bylo ještě před čtyřmi roky, kdy se mnou na ZOPce normálně byli psovodi, stejně jako nastupuješ k policii s tím, že jdeš na dopravku nebo k pořádkový, tak se prostě nastupovalo i k psovodům. S novou systematizací tam dvojky i trojky mají být. Pětky mají pouze specialisti, ale i to se asi změní.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NIKINA10 12:00:51 26. 09. 2008
default.png
to dvouvteřinák: nemůžu jinak než s tebou souhlasit ;-) jen mi prosím tě ještě upřímně prozraď, opravdu si myslíš, že se na ty fyzické testy dlabe až tak, že vezmou i někoho, kdo kliky vůbec neudělá nebo někoho kdo zaběhne kilometr za 7min např.?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DVOUVTERINAK 11:54:19 26. 09. 2008
default.png
to nikina 10: tak to jsem rád, že nejsi uražená... víš ohledně tý hory svalů co má vypatláno, tak to brát nemůžeš, to je jako kbyby jsi řekla, že všchny blondýnky jsou tupý, a to taky neni pravda... já sloužim v Liberci na OHS, zároveň jsem člen KPJ a náplň mojí práce mě fakt baví, je otázka jak to bude dál, jelikož sloužit 10-12 nočních do měsíce je fakt kotel, ale tak ńák jsem si na to zvyknul dopravka x pořádková to záleží na Tobě, ale já osobně bych na dopravku nešel, a ohledně těch pěnez nevim o tom že by měli vyšší tarify, co já vim tak dohled je v 3TT a sem tam nějaká 4 TT, nehodovka je v 5 TT, to je skoro to samý jako u pořádkový většina hlídkařů je v 3TT velitelé směn a jejich zástupci v 4 TT, na obvodních odděleních pak začínáš na 4 TT a víše s tim, že můžeš jít k psovodům hned tak to vážně pochybuju, jelikož jsou ve 4 TT a 5 TT a ty jako nováček jsi přijata do 2 TT a po dokončení ZOP skočíš do 3 TT a terprve z ní se můžeš hlásit na výběrko do 4 TT skočit o dvě třídy nebo o víc můžeš jedině v případě, že máš vysokou školu, trochu paradox, ale o tom to teď neni.. a pochybuju, že u psovodů maj přidělený 2 TT aby mohli přijímat nováčky. každopádně se s prací psovoda setkáš spíš na ulici jako pořádkář než dopravák.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NIKINA10 11:47:20 26. 09. 2008
default.png
to zimic: ale stejně musím nejdřív absolvovat ten základní výcvik, který je teď na 9 měsíců ne?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ZIMIC 11:34:35 26. 09. 2008
default.png
k psovodům žádný zkoušky nepotřebuješ...sloužit se psem můžeš až po vykonání základního kurzu (nejspíš v Býchorách u Kolína na 10 týdnů),ale tam tě vyšlou až když budeš u psovodů zařazená, takže být tebou jdu tam co nejdřív dokud chybějí lidi a máš šanci, že bude někde místo. Dopravka má víc peněz jen pokud bere úplatky:-), na školu do Jihlavy.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NIKINA10 09:59:57 26. 09. 2008
default.png
to zimic: jít k psovodům rovnou to asi nepůjde, já nemám žádný zkoušky víš....s tím přecházením to asi tak ynebude tak jednoduchý, můžeš mi poradit, ke komu je lepší jít? k dopravce nebo k pořádkový?slyšela jsem, že dopravka má víc peněz, nevím co je na tom pravdy...taky bych chtěla na ten základní výcvik zůstat v praze a četla jsem, že když chce někdo k dopravce, tak musí na základní výcvik myslím do Jihlavy, je to tak?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ZIMIC 09:39:29 26. 09. 2008
default.png
tak to zkus k psovodům rovnou...jinak přejít tam můžeš od pořádkový i od dopravky.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NIKINA10 09:21:17 26. 09. 2008
default.png
to dvouvteřinák: vždyť já sem se neurazila :-) v poho, zajímají mě vaše názory, na tom co si psal je určitě hodně pravdy. Kde teď sloužíš?(v jakym městě) Můžeš mi poradit, jestli je lepší jít k dopravní policii nebo k pořádkový?chtěla bych se časem dostat k psovodům...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio