Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Psychotesty PČR

Nedávno jsem dělal vstupní psychotesty u PČR. Nyní si kladu otázku, jaký účel tyto psychotesty mají a co dokáží povědět o celkové osobnosti uchazeče. Jsem klidné, vyrovnané povahy (ale nenechám si nic líbit) s dobrým rodinným zázemím, myslím, že i přiměřeně inteligentní. Proto pro mně ( i pro lidi, co mě znají) bylo velkým překvapením, když mi po pár dnech přišlo vyrozumění, že jsem byl psychologem shledán jako nezpůsobilý pro výkon služby. Teď jiný příběh - jeden můj dávný spolužák byl v dětství neurotický člověk (myslím, že s tím chodil i za nějakým odborníkem), později měnil často zaměstnání, nikdy u ničeho dlouho nevydržel a časem začal brát dokonce drogy. Jaké však bylo moje překvapení, když jsem ho před nějakou dobou náhodou potkal a chlubil se mi tím, že se z toho dostal a že je nyní u policie!!! Jako důkaz mi ukázal služební odznak. Mimochodem o jeho nestálé povaze svědčí i to, že asi po třech měsících odešel. Není to jediný případ, např. při mém výběrovém řízení jsem se setkal s holčinou cca. 19 let, která byla vyloženě nevyzrálá, vyjadřování, že by jste se z toho pozvraceli. Verdikt? Psychotesty splnila. A jak to tady tak čtu, tak takových lidí asi nebude málo, viz. dívka, která tady nedávno prohlásila, že si před zravotníma zakouřila trávu. A já se teď sakra ptám, k čemu jsou psychotesty? Jsou tu opravdu jen kvůli tomu, aby psychologové měli na kus žvance? Má cenu se odvolávat? K policii jsem chtěl jít z přesvědčení. Jak je vidět, tak takové lidi asi naše policie nepotřebuje a nechce!! Pěkně jsme to dopracovali.
SMOLAR :: Datum založení: 26. 10. 2008 :: celkem 89 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PINON 00:23:26 15. 11. 2011
pinon.jpg
Když už jste u náborů za soudruha, tak některé brali s ukončenou devítiletou základní školou, stačilo aby poslouchal a víc se od něj neočekávalo. V praxi to znamenalo, tady stůj a on tam do vystřídání stál atd. Nevím jaké čárečky se v té době dělali, když si na nic takového nepamatuji a i kdyby, lidi se báli, slovo nesouhlasím nikdo neznal a IMV neexistovala. Jestli tohle čte nějaký mladý kolega, tak mimo té vojny jsou to pěkné hovadiny. Vojna byla dobrá ve všech aspektech, od party až po chování. Pravda je, že i někteří vysoce postavení policisté jsou zakomplexovaní hlupáci, kteří neunesou svoji moc a pak to přes ty co jsou pod nimi posílají dál, každý se bojí o své teplé místečko v kanclu min v 9 platové třídě + osobní příplatek ..........

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 17:21:46 14. 11. 2011
default.png
JAMESCLC [2011-11-14 11:04:12]: Já jsem psal, že SNB byla v padesátých letech banda tupých idologických hovad. Já to říkám hrubě, ale lze si to snadno ověřit.
Pak jsem psal, že SNB nikdy nepomáhala lidem, ale vždycky dělala čárečky = plnila různé plány.
Co s tím má ale společného náročnost testů k ozbrojené složce? Je to elitní zaměstnání, nemůže přece být bráno děcko výzoru Froda Pytlíka včetně jeho těkavého pohledu, shrbených ramen a váhy padesáti kilo i s rakví! :D
U SNB probíhal výběr, tuhý výběr, ne nábor. Nikdy jsem neřekl, že by k SNB brali kdejaké hovado, co to nezvládalo psychicky ani fyzicky. Jen ideologické hovado, ale všichni museli mít něco v dýni mimo sraček. Jinak já dobře vím, že od tebe to není otázka, jen provokace. :D

Podívej s tou vojnou: moje děcka umí s počítačem od jeho instalace přes sborku a rozborku - ale obě hrají fotbal, posilují, mladý hraje florbal, běhá atletiku, atd atd. To není dobou, ale výchovou rodičů.

Czech Tec: můžeš mi říct, proč tam policie vůbec šla? Neučili tě staří kusové náhodou, že při takovýchto akcích je lepší počkat až to ztichne a odumře a sebrat v klidu ty hlavní? Czech Tec byly ze strany managementu těžce nezvládnuté policejní základy. Máš situaci, kdy ti tisíc zfetovaných debilů šlape někomu po trávě. Tak je zmydlíš jak hady a jim se ten fet tím mydlením z hlavy vypráší, že? Nezlob se, ale tohle nemůžeš snad obhajovat. Management vystavil kluky v uniformách zbytečnému riziku. Proč po těchto prvních těžce dokurvených akcích na dalších podobných polciie už neměla problémy? A nikdo si nikde nestěžoval?

Katka au auauajaujau byla prasárna těch dvou hajzlů v uniformě Policie ČR, co se dívali, jak si jeden statečný kolega plní dost nešikovně svoje povinnosti. Jaujau váží padesát kilo, stačilo ji lapnout za hovník a límec a odnést.

Pakliže policie kurví jeden zákrok pod jednotným velením za druhým díky nekompetentnosti velení, čemu se divíš, když se všechno pečlivě natáčí? Už jsi u policie viděl, aby se pořádky dělaly s těma nahoře, co to prasí a ne s těma dole, co jsou ještě biti? Kdo si myslíš, že je pro lidi zlem? Hajzl v kanceláři co to řídí do kopru nebo chudáci v ulici, co dostávají na tlamu a ještě je stíhá inspekce?

Já nemám žádné problémy, Jamesi, nedá-li se to normálně v klidu dělat, jdu od toho. Ale nebudu naříkat jak mi všichni serou na hlavu a berou prachy a ještě držet jako ovce.

Já si dělal problémy se svými zákroky stylem padni komu padni docela slušné po celou kariéru. Mně tohle neříkej, já jsem neplakal a i když jsem něco projel, tak jenom jednou a příště jsem si to pohlídal jinak. Je to hra, četník nesmí dopustit, aby drban byl chytřejší. Drban může vyhrát bitvu, ale nikdy ne válku!


Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JAMESCLC 11:04:12 14. 11. 2011
default.png
HAMMER [2011-11-14 06:19:04]:
Hammere, no tak vyložil po svém, pravda třeba Ti neúplně rozumím, ale pokud vím tak si zde několikrát psal že SNB byla banda tupých hovad, pak jsi napsal pěkný report o svém přijímacím řízení ke Sboru národní bezpečnosti v duchu tvrdých testů, kterými jste prošli dva z dvanácti a dále o tom jak si učil od starších borců atd atd... Takže, jak to tedy mám chápat?

Jinak si mi napsal pěkný report o vojně, fyzičce atd. ovšem co to s tím má co dělat? Samozřejmě s Tebou souhlasím a já budu vždy tvrdit, že vojna se nikdy rušit neměla. Hold dneska 90% lidí sedí doma u televize či počítače místo toho aby sportovali, to je realita, dřív 95% sportovalo.

No a Havel je kapitola sama o sobě, kterou netřeba komentovat, už jenom za amnestii, kterou po sametové prasárně vyhlásil by měl dodnes sedět na Pankráci.

Hammere, jasně naprosto souhlasím, důvodů proč to nejde si člověk najde dycky dost oproti těm proč by to šlo, ale hele podívej se na posledních několik mediálně známých případů, CzechTek05, Katka Au au, vietnamec v Brně, fotbal (drban co dostal teleskopem), atd...

Všude dostali drbani přes prsty od kluků, ovšem odměna byla IMV, vyšetřování, zacházení jak s největšími gaunery v zemi. Dneska jsou policisté pernamentně jednou nohou v kriminále, kde jakej blbeček Ti může mávat kamerou před xichtem, nadávat do kurev apod. a ty nesmíš nic a pokud něco uděláš, nahraje si Tě ze křoví další drban, skončil si.
Furt máš problémy s tím svým jednobarevným pohledem na svět...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CC 09:40:13 14. 11. 2011
default.png
HAMMER [2011-11-14 06:10:46]:
Jste zářným příkladem toho, že soudruzi při Vašem náboru zřejmě udělali někde velkou chybu a trvalo příliš mnoho let, než se jí podařilo napravit a byl jste od PČR odejit. Věřím, že kolegům, kteří s Vámi byli nuceni sloužit, se po Vašem odchodu notně ulevilo.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 06:22:22 14. 11. 2011
default.png
Jo a k tomu zákroku: výmluv jak to nejde je vždycky dost. Já jsem se s IMV setkal právě díky takto náborovanému blbovi, který nezvládl svůj jednoduchý úkol u zákroku proti zlodějům, zkoušeli to na mě všelijak, ale neudělali nic.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 06:19:04 14. 11. 2011
default.png
JAMESCLC [2011-11-11 21:51:53]: No vyložil jsi si to po svém.

Ono to je a bylo jinak: fyuzická připravenost: Na vojně za bolševika jsme každé ráno a každé odpoledne po obědě s plným žaludkem (no tedy jen po obědě) běhali zrychlený přesun dvakrát kolem kasína. Tzn. 4 a půl kilometru. V kanadách, opasku, kalhotách. Z celé roty sta mužů to nezvládali dva. Dneska by to z těch zdechlin, co jdou k policii, právě jen dva zvládli.

Aby jsi mohl dělat bigoše de luxe aneb střelec operátor BVP 1, musel jsi projít přes psychotesty stejné jako u policie. Dneska by 90% nováčků běhalo s kulometem po poli vedle té Bevinky.

Takže v případě té fyzičky to bylo o tom, že naši rodiče nestrpěli, abychom vysedávali doma a prakticky jsme byli někde v pohybu, v případě těch psychotestů byla práce esenbáka a pak policisty slušně placena a hlavně nebyla celou společností dehonestována. Proto byl o ni zájem a mohlo se vybírat. Bohužel díky sametovému bordelu, kdy Havel prodal komunistům beztrestnost a umožnil jim rozkradení republiky, se tato složka stala pro společnost něčím jako vší a proto dneska chodí k policii děcka se soplem na bradě.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 06:10:46 14. 11. 2011
default.png
CC [2011-11-11 21:03:11]: Vyprošuj si co chceš, tohle řekly psycholožky, které chromé, slepé, roztržité, dětské a podobné typy k policii musely pouštět. V devadesátém šestém už platil systém pustit z deseti uchazečů určitý počet i kdyby to byly opice.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JAMESCLC 21:51:53 11. 11. 2011
default.png
HAMMER [2011-11-09 20:01:46]:

Hammere, chlape ty jsi musel tento příspěvek psát potom co jsi požil alespoň 10kousku piva, ne?:D Takový příspěvek bych od Tebe nečekal, ty takový komunistobíjce a chválíš způsob výběrového řízení ke Sboru národní bezpečnosti?! A hlavně v době socialismu?! Já myslel, že SNB byla banda tupých hovad, jak si zde několikrát předtím psal! Neprotiřečíš si trochu občas?

No a jinak cituji:

"Kolega k němu doběhl, švác ho přes čuňu, ten pustil sekyrku, utekl domů a kolega mi povídá: "poď se podívat, tak musí skončit jinak je nebezpečný." Chlap ležel v ložnici v posteli, byly vidět jen dvě ruky a čupřina pod peřinou. Za nějaký pátek jsem jel kolem, on zase po ulici tentokrát s nožem, láp za ručku u Fáva, zastavil jsem, krátký sprint, flák mu jednu, utekl, lehl do duchen, klid!"

Jedině Tebe i staršího kolegu lze naprosto pochválit a dávat za vzor ostatním, ovšem dokážeš si to představit podobnou situaci dnes? Co by následovalo, kdyby ses ty či jiný policista takto zachoval k drbanovi? Inspekce by oslavovala další velkou čárku a novináři by věnovali 10minut reportáži o brutálních, surových, hrůzostrašných praktikách policie...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CC 21:03:11 11. 11. 2011
default.png
hammer : Vážený pane ( dle toho, co jsem se zde dočetl, bývalý policisto ). Jsem jeden z těch, kteří nastoupili po Vámi proklamovaném roce 1996, ale vyprošuji si, abyste se o policistech nastoupivších po tomto roce do služeb PČR, vyjadřoval stylem Vám vlastním a to bez osobní znalosti každého jednotlivce. V případě, že jste psychicky neunesl odchod od PČR a je Vám vlastní vyjadřovati se v tomto duchu, čiňte tak prosím tiše a pouze ve svém příbytku.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 18:17:12 11. 11. 2011
default.png
To je první článek celého řetězce toho, proč nic nejde. Psychotestama projdou lidi, co tu práci psychicky nedají. Tam nemá co dělat flegmatik, pokud teda policie nepotřebuje nějaké mrtvé četníky. Ale flegmatici jsou vyžadováni! Převažující (výrazně) somatotyp musí být sangvinik, ale ne muchy sežerte mě a pak mého parťáka.

Od tohoto momentu se odvíjí celá zbylá tragédie PČR. Ti co začali nastupovat v roce 1996 a později už "nesou" svoje ovoce, jen si přečtěte ty veleprůsery od prodeje zbraní přes drogy až po vraždy. Na tomto pak staví zlodějská banda nahoře, která kdykoliv u veřejnosti obhájí všemožné ústrky na policii.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio