Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Mýtinky ČSSD

Jenom tak ze zvědavosti - co vy, staří mazáci, říkáte na to, co se děje na mýtincích čssd? Mám na mysli, jak násilím odvádíte pasivně protestující (nemám na mysli vrhače vajec, to stejně zatím dělá MP). Co udělal pan Ryba? Nebo ten pán v Domažlicích? Že máte rádi Paroubka všichni víme, ale zákon by se měl dodržovat i vůči lidem, kteří mají jiné politické názory, ne?
TADEASB :: Datum založení: 26. 05. 2009 :: celkem 107 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu CATANI 12:13:52 04. 06. 2009
default.png
I když až tak naprosto přesné to není jsou tam různé nuance, ale v současné době tvrdit, že když volím ODS, že jsem pravičák je naprostý nesmysl, dnes totiž ani komunisté se schvalováním tžního hospodářství nejsou zařaditelní do proudu čistě levicového. Naprosto přesné je, že zákon musí platit pro všechny stejně, ať vládne kdokoliv.Jestli tomu bylo poslední tři roky opravdu tak, ať si každý udělá obrázek sám.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NORD 23:20:24 03. 06. 2009
default.png
Pokud se přete o nesmysli tak je to jednoduché. Pravice rovno knzervatismus, levice liberalizmus. Tak mluví politologie. Dnes některé pravicové strany přebírají liberální názory a naopak. Takže je to jen takové drobné rozlišení. Nemá to nic společného s doržováním zákonů jak tu zaznělo a obdobný blbiny.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ANDRAS 17:05:12 31. 05. 2009
Andras.jpg
Ach jo.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TOMY 15:16:18 31. 05. 2009
default.png
No dyk v tom to vidím stejně - bylo tu tolik komunistů, takže nerozlišuju podle toho kolik jich kde je teď. To s převlíkáním trika jsem myslel tak, že někteří ho převlíkli za socdemácký, ale názory jim zůstali komunistický. Protože už nemám čas, tak teď nebudu dělit levice/pravice, a píšu teda: jsem odsák ne proto že by byli ti jediní a nejlepší, ale proto že pro mě jsou lepší stranou, s lepším programem. Chápu, že vás (policisty) odradil Ičko, udělal určitě hodně věcí blbě a donutil odejít zkušené policisty; ale na druhou stranu začal něco dělat. Který ze socdem. ministrů něco začal dělat a neudržoval ze všech sil současný stav? Jdu si něco přečíst na státnice, tak se připojím až večer na chvíli...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CATANI 14:45:50 31. 05. 2009
default.png
Položím otázku ještě jednou jaký je rozdíl třeba v ideologii levicové či pravicové, z čeho vycházíš, že ODS je pravice a ČSSD je levice a že ty jsi pravičák. Nechápu v levici převlíklo více lidí triko, co tím myslíš, přece v levici nikdo nemusí převlíkat triko, před rokem 1989 bylo tady 3,5 miliónů komunistů, proč by převlíkali triko když jsou na levo. Myslím, že by ses hodně divil kolik lidí v ODS bylo komunisty, svazáckými předáky a pod. Nejsem si však jist jestli to je měřítko.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUT 14:38:08 31. 05. 2009
Out.jpg
Deleni pravice/levice je stejne, ve svy podstate, smesny...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TOMY 14:35:57 31. 05. 2009
default.png
"Lidé co chcou dodržování zákonů": nevím proč by měli být více doleva nebo více doprava - to by měli chtít všichni, ať volí z principu levici nebo z rozumu pravici (princip a rozum si každý prohodí podle svého :-) "Co charakterizuje levici a co pravici": Já jsem psal o tom, že se nerozhoduju podle toho kdo víc krade nebo kde je víc bývalých komunistů - protože je to u všech stran stejný! Takže tohle nikoho necharakterizuje, spíš podlě mě v levici je víc lidí, kteří převlíkli triko, ale nezměnili názory. Pro mě charakterizuje levici/pravici jejich program a smýšlení. Sympatie rozděluju podle jejich chování (nebo jejich vůdců), podle reálnosti volebních slibů, podle užitečnosti jejich plánů.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CATANI 13:56:57 31. 05. 2009
default.png
Mne by zajímalo co charakterizuje levici a co pravici a jaký je tedy rozdíl mezi ODS a ČSSD, když jsi tedy tak jednoznačně pravicově vyhraněn. Hodně by mě to zajímalo, byl bych rád, aby jsi mi v tom udělal jasno, kdo a proč je pravičák kdo a proč je levičák. A taky bymne zajímalo zdali lidé kteří chcou dodržování zákonů jsou více do leva či více doprava.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TOMY 12:41:44 31. 05. 2009
default.png
Jsem na to zvědavej :-)) A tomu děcku, to určitě podle mnohých budu - ve skoro 24ti určitě nemůžu mít vlastní názor :-) Zrovna teď jsem někde četl, že ten argument s dětma, že musejí dorůst a pochopit atd., který má tak rád Paroubek; používali v roce ´89 komunisti. Tak asi tak...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TADEASB 17:11:06 30. 05. 2009
default.png
Tak to tě rozdupou :D VŠ, navíc ještě student a pravicové názory? To pro některé budeš třídní nepřítel a pro zbytek "děcko, kupte mu někdo cuc na špalku". Schválně sleduj.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)