Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

John chce "dobré" policisty odměňovat podle objasněnosti!!!!

A je to úplně v pérdeli, bratři! Johnovi ta sběř nahoře musela nakukat, že dobrý policista je ten, co nejvíce objasňuje. Bolševik se svýma čárečkama opět vítězí. Dobrý policista je ten, co nemá co dělat, protože má v rajónu klid!!! Ne ten, co křiví statistiky, aby měl vyšší procento objasněnosti. Tohle je statistika o ničem, záleží na tom, jaké případy dostane. Tohle je přesně nahrávání análním speleologům. Po tomto nikdo ani nadále nenabere nic, co smrdí neznámošem. Natož vyhledá. Pámbů s Váma a Rajon pryč.
HAMMER :: Datum založení: 24. 08. 2010 :: celkem 75 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu JIRIV 22:39:49 28. 10. 2010
default.png
BARKA [2010-10-27 18:24:09]: Jen na dokreslení - souhlasím s tebou a když hovoříš o "policejním managementu" přemýšlel jsem nad tím, jakto, že nenašla rojnice toho oběšeného chudáka 100 m od baráku. Kdo řídil tu rojnici nějaký diletant s titulem "BC" ze zahradnické, nebo textilní školy? K čemu je takovému managementu takovéto vzdělání? - podle mého názoru k hovnu! Každý zkušený policajt ví, jak se má provádět byť i obyčejná rojnice! Proto se ani nedivím, že dosud nenašli ani tu holčinu v Troji! Jesli tam managementsky vedl pátrací akce vysokoškolsky vzdělaný textilák - tak to taky tak při pohledu na výsledek vypadá! Na závěr pro pobavení - Policie se bude znovu jmenovat VB (Vít Bárta) ... J

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BARKA 23:02:39 27. 10. 2010
default.png
HAMMER [2010-10-27 22:02:51]: Dobrá otázka. Asi se u mě projevuje slepá víra ve spravedlnost. Prostě si říkám, že to, co dělají, jim NEMŮŽE PROJÍT, že na každou s.... se někde vaří voda - a já chci být rozhodně u toho, až do ní spadnou. Ale vážně: lidi, co mají zájem pracovat podle (alespoň nějakých) morálních hodnot, jsou v menšině. Policie mi připadá jako samostatný totalitní stát uvnitř takzvané demokratické republiky. Akorát, že takový Vatikán má aspoň papeže, kdežto my máme pouze Rajóna. Dřív na vlastní oči, teď na vlastní kůži.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 22:02:51 27. 10. 2010
default.png
BARKA [2010-10-27 18:24:09]: Logický otázka na konec tvého povídání: na co u této firmy ještě čekáš? Dobře už bylo, ale nikdo to nezažil. :D
Herdek, lidi, to ale není možné, aby silový resort šel do takových sraček. Nezdá se nám to? Co jsme to za stát?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BARKA 18:24:09 27. 10. 2010
default.png
Chlapci, všude to máme více méně stejné. Nevím,jestli se dají naši funkcionáři vůbec nazvat „managementem“, protože to, co předvádějí, je výsměch. Jak by ne, když důsledky neefektivní práce nejdou z jejich kapsy a místo přemýšlení, jak prosperovat a dosáhnout zisk, mají čas na kraviny a zadní část těla otevřenou dokořán. Ne všude se dá vycházet z "úžasného" čárkového systému a tak je efektivita práce mnohdy prvnímu pohledu „skrytá“ a ví o ní jen přímý nadřízený. Ten navrhne odměny, navrhne vyšší osobko, protože je s vaší prací spokojený. Nejvyšší nadřízený to potom seškrtá jednou čarou, protože je samozřejmě členem klanu „manžel, otec, milenec, kamarád, bratr“ (díky čemuž se na svou funkci dostal) a „nemá vás rád“. A to z mnoha důvodů: např. váš otec chodil na základku s bratrem vašeho nadřízeného, který má h…. - a váš otec má prosperující firmu, což fakt jednomu hne žlučí. Případně vy máte kvalitní školu, ale nadřízený vystudoval zemědělskou teologii, nebo podobný obor. Nebo jste se před X lety pracovně pohádali s kolegyní, která se později vyšvihla na milenku vašeho nadřízeného, nebo jste se prostě narodili se „špatným“ příjmením, jehož kořeny u policie nikam nesahají. …. Takže je mi jasné, že pokud dojde ke schválení nových tarifů od roku 2012, budu na absolutním minimu. Osobko ani odměny NEMÁM a jakmile páni dostanou do rukou možnost rozhodovat o tom, jestli budu brát deset tisíc, nebo zůstanu na dvaceti, tak mám jasných deset. Blbost naší vlády je naprosto neuvěřitelná. Jediná kvalita, která bude odměňována osobkem ve výši 100%, je řitní alpinismus, nebo alespoň „hrabský titul“ plynoucí z rodové tradice. Škoda, že můj táta se nevykašlal na podnikání a nešel k policii, protože mám na své cestičce takové bahno, že mi to nevymetou ani technické služby.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 06:36:55 27. 10. 2010
default.png
PARADOX [2010-10-26 21:56:43]: Moment, ty máš pocit, že už je to na dně? Tohle byla jen trapná předehra na další úsporná opatření v ekonomice v dalších letech. Aneb je nutné nahrabat od chudáků nějaké peníze, aby bylo zase co rozkrádat.
Když vidíš, jak tato společnost na nějakou kvalitní policii ne že rezignuje, ale opovržlivě kašle, co pak může kohokoliv vést k domněnce, že další škrty policii minou?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PARADOX 21:56:43 26. 10. 2010
default.png
CATANI [2010-10-19 14:51:25]: Toto bylo velmi dobře napsané. Jen k tomu dodávám, že podle mého názoru, hodně takových vedoucích odešlo s příchodem Langera. Poté to šlo tak rychle ke dnu, že už se to nedá zastavit. Ale pro optimisty, ode dna vede jen cesta vzhůru. Jde jen o to v jakém to bude stavu. Zda jako mrtvoli nebo jako zachránění tonoucí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PARADOX 21:41:01 26. 10. 2010
default.png
SEPULCHER [2010-10-18 23:04:57]: Myslím si, že máš pravdu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PARADOX 21:17:10 26. 10. 2010
default.png
SEPULCHER [2010-10-16 17:05:22]: Já také souhlasím, ale člověk, který sloužil nejdříve Langerovi a poté Johnovi bez uzardění není člověk, který by měl páteř. Vždy přece se vším souhlasil, jak u jednoho, tak u druhého. U prvního s rozhazováním, u druhého s úsporami a vždy byl větší "Pánbůh než Pánbůh". S jeho kariérním postupem a platem se není čemu divit.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JIRIV 00:20:00 25. 10. 2010
default.png
podoba čistě náhodná ....
http://www.youtube.com/watch?v=e2swHKG4ucI&feature=player_embedded

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 20:52:19 20. 10. 2010
default.png
TOMASPB1 [2010-10-20 19:59:10]: No já se omluvil rád, těší mě tak nějak, že aspoň někdo někde může jako polda, co o své práci přemýšlí, dýchat.
Napadly mě dvě takové věci: jak jsme si vždycky s kolegy říkali, že zatímco my nemáme odměny ale lautr žádné - dopadení pašíci a desítky chlastů nic neznamenaly - vedení musí mít odměny možná i pět táců za měsíc!!! To jsem si vždycky v duchu sebekriticky říkal, že to přeháníme, ale aspoň si zanadáváme! Ó jak jsme byli blbí!!!!!! Možná i pět táců!!! Ojojojoj!!! :D

S těma penězma, stále se tu opakuju, je to takto: už samostudovaný ovcomrd Ruml v devadesátých letech prohlašoval, že on na policii víc peněz nepotřebuje, že to na práci stačí. Doslova jak to čteš. A taky mu ji nikdo nedal. Nechci kecat, ale od roku 1998 se rozpočet na policii podle mého nemohl nijak moc navýšit, protože každým následujícím rokem klesaly prachy na všecko mimo platy a ty se držely na stejné úrovni. My jsme si furt říkali celých těch dalších devět let, že se něco stane, že někdo ty prachy do vnitra dá... Pak se začalo mluvit o nefungujícím systému tolika řídících článků, pak přišli kolegové ze Scotland Yardu a během dvou dní potvrdili nám dole přesně to, co jsme celá léta tvrdili atd atd.
Langer v roce 2006 a 2007 policie zadlužil projektem P-1000 nebo jak se to jmenovalo a nákupem aut nejméně.
Celý stát se neustálým nepostižitelným rozkrádáním úplně všeho soustavně zadlužoval.
Pak už se čekalo jen na to, jak se bude jmenovat ten, kdo řekne, že na dluh se žít věčně nedá a jednou se bude muset zaplatit a kdy to bude a jak moc to bude bolet.
Právní stát s vymahatelným právem tady, kluci, není. A hned tak nebude. Protože kdyby byl, soudruzi politici od roku 1989 u koryt, by dneska byli zadlužení do padesátého šestého kolena, aby zaplatili dluhy, které nadělali jen oni.
Žádný volič jim nedal mandát dluhy dělat!!! Nikomu z nich.
Proč myslíš, že sáhli na prachy policii? Aby ji posílili o lépe motivované lidi k práci a stíhání zločinu nebo naopak? Řekli zaplatíme dluhy, sami si vzali pět procent, uvolnili otěže aby vyplaval nějaký ten bordel na povrch jako že se dělají pořádky, policii už tak zdecimovanou ještě více oslabili, aby nemohla využít takového toho uvolnění spousty informací a pozavírat je všecky i s děckama, no a všecko co nadělali nechají zaplatit těm dole.
A těm dole to patří. Držíme tlamy, dobře nám tak. Idioti, co si na sobě nechají štípat dříví potřebují silně přes držky. Nijak jinak to nevidím. Neumíme říct jasně a dostatečně tvrdě lumpům dost, tolerujeme je, škodná je u tohoto nárůdka zlodějů nakonec policajt, nic jiného si nezasloužíme než dobytky, které tam máme.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)