Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

John chce "dobré" policisty odměňovat podle objasněnosti!!!!

A je to úplně v pérdeli, bratři! Johnovi ta sběř nahoře musela nakukat, že dobrý policista je ten, co nejvíce objasňuje. Bolševik se svýma čárečkama opět vítězí. Dobrý policista je ten, co nemá co dělat, protože má v rajónu klid!!! Ne ten, co křiví statistiky, aby měl vyšší procento objasněnosti. Tohle je statistika o ničem, záleží na tom, jaké případy dostane. Tohle je přesně nahrávání análním speleologům. Po tomto nikdo ani nadále nenabere nic, co smrdí neznámošem. Natož vyhledá. Pámbů s Váma a Rajon pryč.
HAMMER :: Datum založení: 24. 08. 2010 :: celkem 75 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu JIRIV 22:20:20 02. 11. 2010
default.png
for Barka -- u policie hovořit o šéfech je podle mě kravina. Reaguji na tvůj přízpěvek, ale neber to osobně, to v žádném případě. Chci jen říci, že v případě police může být ve vedení velitel a hlavně ten co tomu rozumí - s policejní školou. Management - jak si dneska ti textilkáři říkají ten může být tak na ekonomickým oddělení. Je to stejný jako kdyby stavbyvedoucího dělal lékárník. J

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 14:09:54 30. 10. 2010
default.png
JIRIV [2010-10-28 22:39:49]: Pátrali jsme taky po jednom nesvéprávném děcku, kdy vedoucí oddělení nařídil, propátrávat oblast severně od městečka, kde ten prablb sloužil dvacet let směrem od jihu na sever.
Já mu říkám, že tak to nepůjde, protože to jsou všecko vinohrady, každý oplocený, brána zamčená a ty ploty jdou šikmo přes osu postupu. Přitom to byla čerstvá stopa a byl asi tři dny starý sníh, stačilo jenom prověřit všechny čerstvé stopy osob ve sněhu jdoucí mimo cesty. Marné, šli jsme nahoru po jediné cestě jako husy, tam jsme počkali a sešli zase dolů. Pláně sněhu nikde nenarušené. Díky jeho plánu se nestihly jiné směry, přitom to mohlo být během dvou hodin celé okolí zmáknuté.
Další akce, ztracená bábi s vnoučkem v lese, ale rovinka. Jejich děti mě přesvědčovaly, že bábi je nemocná a víc jak čtyři sta metrů neujde. Rohlasem se nahnali dobrovolníci a naše hlídky, vzal jsem od lesníka mapu a co dvojice, to telefon a jedna výseč lesa, do hodiny a půl jsme je našli sedm kilometrů daleko!!!!! Žádné rojnice, místní znalost a hranice prohledávaných úseků, na té rovině ideální a rychlé. Dojel vedoucí a chtěl to začít řídit. Nedal si vymluvit, že fyzické pátrání v terénu je rozjeté a jak je rozjeté, že čas od zmizení těch dvou a jejich rychlost postupu neomožňuje, aby se dostali dál než kam máme poslané hlídky a dobrovolníky a začal to organizovat sám. Nestačil ale nic zkurvit.
Našli jsme je klasika: megafony a plašení srnek po celém lese. Napřed je hlídky vyzvaly, aby zůstali stát, že je najdeme, ale aby se přestali hlavně pohybovat a zdržovali se na cestě. Což pomohlo, bábi šlapala jako za mlada. Byli na samé hranici náma propátrávané oblasti, celou dobu šlapali, ne jak vykládali domácí, že si někde sedli.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 13:57:54 30. 10. 2010
default.png
BARKA [2010-10-27 23:02:39]: Nemůže projít? Těm, co to celé řídí a všechno mají pod palcem? Já to zažil dvacet let, teď další tři roky a furt to samé, tak kde bereš tu víru v jakousi spravedlnost?
Já vidím tu spravedlnost, akoliv tedy ateista, jen v Božích mlýnech aneb napřed tahle chátra musí vychcípat tak nějak samovolně a až s nima bude čert orat minové pole v Iráku, pak může přijít nějaké zlepšení, ale to nás už asi zajímat nebude.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JIRIV 22:39:49 28. 10. 2010
default.png
BARKA [2010-10-27 18:24:09]: Jen na dokreslení - souhlasím s tebou a když hovoříš o "policejním managementu" přemýšlel jsem nad tím, jakto, že nenašla rojnice toho oběšeného chudáka 100 m od baráku. Kdo řídil tu rojnici nějaký diletant s titulem "BC" ze zahradnické, nebo textilní školy? K čemu je takovému managementu takovéto vzdělání? - podle mého názoru k hovnu! Každý zkušený policajt ví, jak se má provádět byť i obyčejná rojnice! Proto se ani nedivím, že dosud nenašli ani tu holčinu v Troji! Jesli tam managementsky vedl pátrací akce vysokoškolsky vzdělaný textilák - tak to taky tak při pohledu na výsledek vypadá! Na závěr pro pobavení - Policie se bude znovu jmenovat VB (Vít Bárta) ... J

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BARKA 23:02:39 27. 10. 2010
default.png
HAMMER [2010-10-27 22:02:51]: Dobrá otázka. Asi se u mě projevuje slepá víra ve spravedlnost. Prostě si říkám, že to, co dělají, jim NEMŮŽE PROJÍT, že na každou s.... se někde vaří voda - a já chci být rozhodně u toho, až do ní spadnou. Ale vážně: lidi, co mají zájem pracovat podle (alespoň nějakých) morálních hodnot, jsou v menšině. Policie mi připadá jako samostatný totalitní stát uvnitř takzvané demokratické republiky. Akorát, že takový Vatikán má aspoň papeže, kdežto my máme pouze Rajóna. Dřív na vlastní oči, teď na vlastní kůži.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 22:02:51 27. 10. 2010
default.png
BARKA [2010-10-27 18:24:09]: Logický otázka na konec tvého povídání: na co u této firmy ještě čekáš? Dobře už bylo, ale nikdo to nezažil. :D
Herdek, lidi, to ale není možné, aby silový resort šel do takových sraček. Nezdá se nám to? Co jsme to za stát?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BARKA 18:24:09 27. 10. 2010
default.png
Chlapci, všude to máme více méně stejné. Nevím,jestli se dají naši funkcionáři vůbec nazvat „managementem“, protože to, co předvádějí, je výsměch. Jak by ne, když důsledky neefektivní práce nejdou z jejich kapsy a místo přemýšlení, jak prosperovat a dosáhnout zisk, mají čas na kraviny a zadní část těla otevřenou dokořán. Ne všude se dá vycházet z "úžasného" čárkového systému a tak je efektivita práce mnohdy prvnímu pohledu „skrytá“ a ví o ní jen přímý nadřízený. Ten navrhne odměny, navrhne vyšší osobko, protože je s vaší prací spokojený. Nejvyšší nadřízený to potom seškrtá jednou čarou, protože je samozřejmě členem klanu „manžel, otec, milenec, kamarád, bratr“ (díky čemuž se na svou funkci dostal) a „nemá vás rád“. A to z mnoha důvodů: např. váš otec chodil na základku s bratrem vašeho nadřízeného, který má h…. - a váš otec má prosperující firmu, což fakt jednomu hne žlučí. Případně vy máte kvalitní školu, ale nadřízený vystudoval zemědělskou teologii, nebo podobný obor. Nebo jste se před X lety pracovně pohádali s kolegyní, která se později vyšvihla na milenku vašeho nadřízeného, nebo jste se prostě narodili se „špatným“ příjmením, jehož kořeny u policie nikam nesahají. …. Takže je mi jasné, že pokud dojde ke schválení nových tarifů od roku 2012, budu na absolutním minimu. Osobko ani odměny NEMÁM a jakmile páni dostanou do rukou možnost rozhodovat o tom, jestli budu brát deset tisíc, nebo zůstanu na dvaceti, tak mám jasných deset. Blbost naší vlády je naprosto neuvěřitelná. Jediná kvalita, která bude odměňována osobkem ve výši 100%, je řitní alpinismus, nebo alespoň „hrabský titul“ plynoucí z rodové tradice. Škoda, že můj táta se nevykašlal na podnikání a nešel k policii, protože mám na své cestičce takové bahno, že mi to nevymetou ani technické služby.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 06:36:55 27. 10. 2010
default.png
PARADOX [2010-10-26 21:56:43]: Moment, ty máš pocit, že už je to na dně? Tohle byla jen trapná předehra na další úsporná opatření v ekonomice v dalších letech. Aneb je nutné nahrabat od chudáků nějaké peníze, aby bylo zase co rozkrádat.
Když vidíš, jak tato společnost na nějakou kvalitní policii ne že rezignuje, ale opovržlivě kašle, co pak může kohokoliv vést k domněnce, že další škrty policii minou?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PARADOX 21:56:43 26. 10. 2010
default.png
CATANI [2010-10-19 14:51:25]: Toto bylo velmi dobře napsané. Jen k tomu dodávám, že podle mého názoru, hodně takových vedoucích odešlo s příchodem Langera. Poté to šlo tak rychle ke dnu, že už se to nedá zastavit. Ale pro optimisty, ode dna vede jen cesta vzhůru. Jde jen o to v jakém to bude stavu. Zda jako mrtvoli nebo jako zachránění tonoucí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PARADOX 21:41:01 26. 10. 2010
default.png
SEPULCHER [2010-10-18 23:04:57]: Myslím si, že máš pravdu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)