Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

(REDAKCE)

INSPEKCE NEBO INKVIZICE
ilustrační
Foto: internet

Inspekce Policie má v rámci policejního aparátu zcela ojedinělou pozici. Má obrovskou moc nad policisty a podléhá kontrole jediného člověka  a tím je ministr vnitra. To je také důvod proč se zevnitř policejního sboru nikdo a nikdy nepokusil kritizovat práci této instituce. A důvody ke kritice bez pochyby jsou.

Autor: Lukáš Heinz
Publikováno: 31. 07. 2011
zpět na článek

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu JOHN158 11:47:10 09. 08. 2011
john158.jpg
Ani se Tim soud nezabyval. Coz samo o sobe neco vypovida stejne jako naprosta demagogie statnihi zastupce Mengeloho. Jak si dovoluje prezentovat svoje domněnky jako dukaz ? Fotky a video s osobami proti kterym je veden služební zákrok je naprosto běžná věc protože se časti stava ze lide po výslechu chodi k ošetření na urazovku a dožadující se vydáni lékařské zprávy s výčtem poctu a rozsahu zraněni údajně vzniklé brutálním a nezákonným zásahem policie. Fotky zajištěných se provádí zejména pro to, ze se pote vyhodnocuje oblečeni a popis osob z dosud neuzavrenych trestných cinu a ze PČR ma oprávněni tyto databáze zakládat a spravovat napr. Trojdilka atd. Proč IMV a státní zástupce lžou a účelově zatajuji dukazy ve prospěch policistu ? Proč musela byt na zadrženi Martina F povolana Urna ? Jakym usmevnym zpusobem
probihali domovni prohlidky ? To vsechno svědci o tom ze je to cele minimalne podivné a účelem je vytvořit spatny mediální obraz o policistech z tohoto pripadu. Někdy se dovime proč.

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JOHN158 11:30:13 09. 08. 2011
john158.jpg
Vis Denver ze mi vkladas do huby neco co jsem nikdy nenapsal a prekrucujes to jako bych zneuzival svoji pravomoc. Ja Jen naopak dusledne vyuzivam vseho co mi zakon a svedomi umoznuje. Mezitim si kreju zada svedky technikou a urednimi zaznamy tak aby v jejcastejsich ucelove podanych stiznosti me tato lziva obvineni neublizila. Nicmene o zpusobech vysetrovani o lidech kteri tento pripad meli na starosti mam nazor ten, ze kdyz po mne nekdo z IMV pujde takovym to nezakonnym zpusobem tak proti tomu neni moc obrany a znici zivot kazdemu poldovi ktery se proste znelibi nebo se dostane na seznam. Vem si to ze pred Tim nez ten asiat zemrel byl prohlednuty doktorem z RZS a byl vystaven list ve kterem lekar neshledal zadne znamky zraneni. I presto se obvinil policista z zabiti. Je to ucelove a nezakonne a to me desi.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DENVER 09:45:27 09. 08. 2011 blokovaný
default.png
JOHN158 [2011-08-08 20:11:43]: Dobrá Johne,ale řekni mi jednu jedinou věc,PROČ BY TO VYŠETŘOVATELÉ IPČR DĚLALI?Budu citovat tvoje slova:vždycky si to nějak umotam,nemají proti mne dostatek důkazů atd.takže stížnosti od cikánů a podobné svoloči nemají smysl atd.Tak kdyby už teda jo chtěli vyšetřovatelé IPČR někoho obvinit,tak by třeba obvili tebe a NÉ LIDI KTERÝ NEUDĚLALI NIC.TAKŽE ŘEČI O "ČÁRKÁCH" JSOU HLOUPOST.To by bylo u soudu x krát víc policistů než je....Rozhodně nemam pocit,že by se policisté třásli strachy před IMV.TO BY VYPADALO TROŠKU JINAK....Johne já opravdu neřikam,že to udělali na 100% a rozhodně nechci,aby šel někdo do tvého blíbeného VTOS NA 10 LET ZA NĚCO,CO NEUDĚLAL.Jak říkam,můžem se tady o tom dohadovat do nekonečna a nikam to nepovede,jem mi furt nedává smysl proč by vyšetřovatelé IPČR chtěli poškodit policisty,kteří nic neudělali.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTOO 06:56:54 09. 08. 2011
martoo.jpg
LUKAS-HEINZ2 [2011-08-06 23:05:27]:

Vosy žihadla mají a pořádné. Je jistě dobře, že jsi poukázal na zádrhely a podstatné okolnosti z těchto kauz, pokud máš fundované informace ze spisu a přímo od zúčastněných, ale nejsem si jist, zda je úplně vhodný čas na tento článek.


Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JOHN158 20:11:43 08. 08. 2011
john158.jpg
milý Denvere, tak se zeptej tiskové mluvčí na trestní minulost toho vietnamce zde je kontakt Preventivně informační oddělení
adresa: Kounicova 24, 611 32 Brno
telefon: 974 621 207
mobil: 724 273 012
fax: 974 622 532
e-mail: tiskjm@mvcr.cz
Pak by mně zajímalo co říkáš na tu lékařskou zprávu co zde bude viset ?
PS: ještě mi napiš v kolikati případech kdy bylo použito DP ( v tvém pohledu na svět policejního násilí za účelem bezdůvodného zmlácení obyčejnech trošku čorkařů/lidí.. a v kolikati procentech ten člověk po použití DP zemřel ?
vem si třeba Brno, počet DP měsíčně je cca 100 měsíčně..tj. 1200 ročně.. v kolikati případech v Brně došlo k úmrtí osoby ??že je to tak častý jev který ty jako aktivista proti nacismu sleduješ ?? Hoď sem nějaký číslo, když už chceš kritizovat..!!!!!!!

Hodně věcí ukazuje na ně, protože to na ně je prostě narafičený.. To že jsou nakrátko ostříhaní nebo oplešatělý z nich nedělá nacisty...co já bezpečně vím, že že tito kluci zasahovali proti lidem kteří porušovali zákon a je jedno jestli ti lidé byli z afriky nebo z Švédska, jestli měli dlouhé nebo krátké vlasy.. Vem si jen ten případ s tou vykonstruovanou pedofilní záležitostí.. a jak to zkončilo ?? Osvobozen v plném rozsahu, myslíš že ten výsledek byl taky zmanipulován ? a proč to šlo vůbec k soudu ?? Nakonec ta velká blamáž se obvinění mělo hlavně opírat o to, že se Srna na ty fotky díval a byl tam na základě znalečáku stanovena přesně doba a čas.. a představ si že on byl v ten den ve službě.. Tohle je už fakt Hardcore, jen je potřeba číst mezi řádky a nevěřit všemu co se v Blesku napíše..:)

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DENVER 14:46:34 08. 08. 2011 blokovaný
default.png
JOHN158 [2011-08-08 08:58:50]: PROČ ZASE K SAKRU LŽEŠ???????Já jsem řekl,že chci jejich potrestání v PŘÍPADĚ,ŽE JSOU VINÝ,CHÁPEŠ TO JOHNE,NECHCI,ABY BYLI POTRESTÁNI V PŘÍPADĚ,ŽE TO NEUDĚLALI!!!!!Ale jestli ano,tak chci hodně TVRDÝ TREST,ZA TODLE ANO!!!!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS-HEINZ2 14:42:16 08. 08. 2011
Lukas Heinz.jpg
Omlouvám se, že článek není aktualizován o další přílohy týkající se kauzy Delta Týmu a další informace. Spisový materiál je poměrně velký a je nutné odtranit z fotokopií veškeré osobní údaje.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JOHN158 08:58:50 08. 08. 2011
john158.jpg
for Denver : Ten vietnamec byl drogový dealer, lump, zloděj. Vybral si svoji životní cestu tímto směrem, to co mně zajímá a to CO BY TĚ zajímat mělo je co na to říká pitevní zpráva ?? O jako staré zranění šlo ?? Vzniklo mu před zákrokem, po zákroku ?? Při zákroku ??
Nebo si myslíš že ti poldové zmanipulovali i doktory na USL ?
PS: Připadá mi legrační to, že člověk jako je Martin F. je podezříván z nesnášenlivosti proti romům, když má mezi nima několik přátel, kteří ho občas pozvou i na cikánskou svatbu..a Já osobně jsem ho vždy obdivoval a respektoval jako policejního profesionála který svoji ne vždy lehkou práci odváděl vždy na 150 procent..a hodně lidem pomohl stejně jako jeho kolegové co jsou každý týden propíráni jako největší sadisti, pedofilové a rasisti.. U mně jsou to profíci a dobří poldové, na tom se nic nezmění ani rozhodnutím 15 "nezávislých" soudů a navzdory zmanipulovaných důkazů IMV.
Je obecně známo, že každý kdo policejní práci dělá poctivě a důsledně, bude mít za chvíli na IMV hrnek se svým jménem..:)
PS: To co by tě pane Denver mělo zajímat, jsou ty zákroky, kdy tito policisté chytli pachatele závažného trestného činu, nebo osoby co se schovávají před VTOS nebo prodávají a vaří drogy, nebo kradou auta, nebo jinak škodí naší společnosti.. Ale ty chceš vidět jen zmanipulované důkazy proti nim, a na jejich dobrou práci se podívat nechceš..PROČ ??

Souhlasím (+ 2)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTIN_FOLTYN 01:32:15 08. 08. 2011
default.png
DENVER [2011-08-08 00:21:33]:
"Byl v tom bytě"
- tak na tomhle se shodneme

"čas zranění,tak zhruba odpovídá"
- mýlíš se. Znalecký posudek uvádí rozpětí vzniku zranění cca od 15.00, jiný znalecký posudek však tuto hranici posunuje až na 72 hodin. Krom toho zde existuje teorie krevní sraženiny, která může zabraňovat krvácení po velmi dlouhou dobu. Na základě IN DUBIO PRO REO má být toto důkazní prostředek obhajoby. Soud jej použil v překroucené verzi pro zdůvodnění obžaloby (přesněji - místo "mohlo-li se to stát dříve, nelze ze závěru pitvy vyvozovat, že se to stalo v době, kdy byli na místě policisté" bylo použito "stalo se to od 15.00 do 24.00, a protože tam policisté byli v 19.00, vztahuje se tato doba i na dobu jejich přítomnosti, takže to udělat mohli... soud došel k závěru že tak i učinili..."

"Je tam svědek"
- kdyby mi paní korunní svědkyně Tomanová řekla, že dnes je pondělí, podívám se na hodinky, do mobilu, do kalendáře a pro jistotu si ještě zavolám na Meteroligický ústav. I přesto vše budu trnout, s jakým slovem začnou Večerní zprávy. Toliko o "korunní svědkyni".

Jiné důkazy nejsou.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DENVER 00:25:38 08. 08. 2011 blokovaný
default.png
HONZAD [2011-08-07 23:52:23]: Chytrý jako vždy,že Honzade?To něco nikam neodvádí pozornost.Když mají všichni pocit,že to neudělali,tak ať nám to dokážou,když to chtějí VEŘEJNĚ ŘEŠIT.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio